Makyaj Ürünleri Essence (gratislerdeki alman makyaj ürünleri firması) kullananlar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben essence multi action mascara kullaniyorum pembe siyah olandan canim .. ve gayette memnunum .. kirpiklerim kisa ve ince olmasina ragmen cok guzel yapiyo.. tavsiye ederim

Canım sen hangisini 4.25 den aldın ben dün gittim kırmızı 8.90 mı neydi hic düşmedi fiyatı bi pembe olanı 3.50 liraymis oda kalmamış

İlk defa essence ürünlerini aldım.
Pembe maskarası 3 bucuk tl ye düşmüş satıcı önerdi bende aldım.
Göz kalemi alıcaktım sonra nedense eyeliner pen aldım. Harika bişey. Eyeliner sürmeye yeteneksiz bi insanım ama bu kalemle nasıl güzel sürdüm anlatamam
Xxl Lipgloss aldım bebek pembesi gibi olandan rengi çok açık geldi ama yinede sevdim.
Lipbalm aldım bide kavun karpuzlu olanından harika bişey. Dudaklarım hep çatlar patlar yarılır ruj sürünce pütür pütür olurdu. Bir haftadır bunu kullanıyorum dudaklarım sanki peeling yapmışım gibi oldu.
Şirinevler gratiste hiç bi ürün yok yaa çok eski şeyler. Tipi kaymış rujlar felan var.
Yeni keşfettim süvari kozmetikte de esssence standı varmış

MAX FACTOR Maybelline ve loreal ayarında kesinlikle deneyin. ilk başta fiyatı uygun bi deneyeyim beğenmezsem atarım diye aldım ilk kullanımdan itibaren aşık oldum renk olarak aslında bir açık rengi daha uygun olabilirmiş bana ama bu da hafif pembe bronz bir hava katıyor bembeyaz görünmektense sağlıklı taze bir bronzluk varmış gibi görünüyor . dokusu ise çok tatlı yumuşacık yüzde öyle ağırlık yapmıyor cidden kapatıcılığı mükemmel artık eskisi kadar para vermiyorum çünkü performansı pahalılardan daha iyi.

essence ürünleri bir internet sitesinde de satılıyor. "essence kozmetik" yazarsanız google'a ilk gelen siteden uygun fiyata temin ediliyor. dönem dönem de indirime giriyor bu site. essence bronzerını 3,5 tl ye ve krem allıklarını da 3,5 tl gibi komik bir rakama aldım bu siteden. mat fondoten ve bazlarını da 3,5 tl ye almıştım. ne alırsan 3,5 tl ciler gibi olmuş idi.
essence ürünü tercih etmemin sebebi hayvan testleri yapmadıklarını sitelerinde beyan etmeleri (onlara inanmak istiyorum evet) ve avrupa birliği üyesi olmalarından mütevellit bu testlerin hayvan üzerinde yasaklanması gerektiğini kabul etmeleri. türkiyede test yapmadığını beyan eden ve "tavşan logosu" (not tested on animals) basan bir diğer marka ikin bknz: alix avien

sevgiler.

Son düzenleme:

Sivilce siyah nokta falan yaptı mı canım?

canım bu siteden nasıl alışeriş yapıyoruz öyle bir buton göremedim deminden beri kurcalıyorum :S

internetten satış yapmıyorlarmış :/ ben mi yanlış sitedeyim acaba? alışveriş yaptığınız sitenin linkini atabilir misiniz bana bursa'da bulamıyorum hiçbir mağazada

pembe kalın rimeli inanılmaz kirpiklerimi döktü.. daha önce hiç yaşamamıştım kirpik dökülmesi.. çok üzgünüm

Eyeliner pen çok başarılı ,sürme engelli olmama rağmen bne bile başarabiliyorum.
Fakat allıklar rezalet,kesinlikle kalıcı değil rengini vermekte zorlanıyor.
Fırçaları da fena değil fiyatlar uygun.
Rimelini aldım ama deneyemedim herkes çok övüyor.

üfürüğüm hoşgeldiiiiiin

sadece sana merhaba demek için buraya girdim ama banlanmamak için yorum yazayım: aaaa ne ilginç bir ürün yeni mi çıkmış? ama hakikaten ben de eyeliner sürme engelliyim, bende bakayım ona

çevremde merak edip kullananların hiç memnun kalmadıgıhatta ciltlerini mahvedip kirpiklerini döktügü bir markadır fiyat olarak uygun oldugu içinnn kullanılsada kesınlıkle tavsıye etmıyorummm sonucta yüzümüze kullanıyoruz daha kaliteli seyleri denemenızı tavsiye ederim...

arkadaşlar ben bir ürün arıyorum ama ne aradığımı bilmiyorum

bazı bayanların yanak kısmında parıltı oluyor, sim parlaklığı değil, altın ışıltısı gibi. acaba ne sürüyorlar :26:

yardımcı olursanız çok sevinirim, fazla makyaj yapan birisi değilim, yenilikleri yeni ürünleri de takip etmem bu yüzden ama o parlaklığa bayılıyorum.

O kadar güldüm ki banlanmamak yorum eklemene ,çok tatlısın canım benim

dUr bende yorum yapayım bari banlanmayalım :) essence ahh essence vahh essence ne tatlıdır essence

Sanırım aradığın şey highlighter arkadaşım sedefli bir görüntü veriyor ?

ne kadar özledik seni depresifimle, gelsen keşke

bu ürün iyiymiş alayım bende

Bende sizi çok özledim
Bazen kesin dönüş yapayım diyorum sonra bir iki yorum okuyorum.
Yok hiç girmeyeyim diyorum o yüzden makyaj alanında mayınsız arazide geziniyorum baksana

Bu ürün iyi iyi alman markası iyidir iyi

Çok övüyorlar bloglarda bilemedim şimdi henüz denemedim aldığım rimelleri meraktayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…