Makyaj Ürünleri Essence (gratislerdeki alman makyaj ürünleri firması) kullananlar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

gel gel biz koruruz seni, gerekirse önüne geçeriz banlattırmayız seni, o yazmadı biz yazdık deriz, vatanına dön üfürüğüm

aaa alman markası ise iyiymiş alalım

Bende almanyada yasiyorum,görüyorum heryerde bu markayi.Cok kalitesiz sadece ojelerini kullaniyorum ve eyelinesini,Ve hatta ünlü bi make up artistte sadece eyelinesini tavsiye ediyor.Pudrasini,allik vs. bence uzak durun,cildinizi cok yipratir.

Çok övüyorlar bloglarda bilemedim şimdi henüz denemedim aldığım rimelleri meraktayım.

vala canım sen bilirsin övüyorlar die cok sey aldım kullandımm cevremdekılerde öle ben sonuca bakarımm..kirpik döken rimeller ve yüzü mahveden fondötenlerı varr kullanan arkadasımdan bılıorummm bılınmedık seylerı pek tercıh etme derımm....yınede sen bılırsınn...bu arada sunu da sölimmm çok makyajyapan bırıyımmm işin ucuzuna kcıp cıldımı mahvetmedım cildimde bişeyde yok..kullandıgım markalarr yıllardır kullandıgım seylerdırr genelde..mesela max factor loral dir bunları kulanıorumgenelde ve memnunumm tabıkı her markanınn herseyı güzel die bişeyi yok ama yan etkisi olup olmadıgı çok önemlı bencee buna dikkat etmelısınnn...

Çok övüyorlar bloglarda bilemedim şimdi henüz denemedim aldığım rimelleri meraktayım.

Pudra fondoten tarzında ürünler doğrudan cildine temas ettiği için daha kaliteli ürünler tercih edebilirsin. Ama renkli kozmetik bakımından essence ürünleri gayet güzel ve en ÖNEMLİSİ bu ürünleri tercih ederek hayvanlara yapılan işkenceyi desteklememiş olacaksın. Çünkü başta Loreal, Mac, Max factor olmak üzere pek çok kozmetik markası ürünlerini hayvanlar üzerinden test ediyor. Güzellik merakımız yüzünden hayvanların gözleri yakılıyor, derileri tahriş ediliyor ve acı içinde ölüyorlar. Essence ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmiyor.

Son düzenleme:

mervemsel bir mantıklı açıklama yapan sadece sensin. "kalite" nedir diye bir soru vardır, iktisat fakültesi okuyanlar daha iyi bilir..o konuya girmicem. kime göre neye göre "kalite"
ben essence nin pudra allık fondoten far maskara vs her şeyini kullanıyorum. yüzümde sağlıklı. hani içeriklerine baksanız atıp tutmadan. mac loreal max faktör gibi kanlı markaların(hayvanları katleden, göz yuman; bilmiyordum demeyin artık biliyorsunuz vebali size) içeriklerinin çok sağlıklı olduğu kanısına nasıl vardınız? kaldı ki essence genç kızlar için yani çocukluktan genç kızlığa adım atan ergenler için geliştirilmiş bir marka yaniii ağır değil içerikleri. azıcık araştırın öncelikle sonralıkla da düşünün. he paraben var içeriğinde derseniz evet var. yok diyen oldu mu? diğer markalarda da var. hatta böcek bile var. ne böceği diye sorarsanız az önce demiştim aıcık araştırın diye.

Kizlar cok kararsızım uzuun zamandır pudra kullanmıyorum almak istiyorum ama hangi marka alacağıma bi türlü karar veremiyorum bi yardım edin lütfen

essence'in iyi ürünlerini de kullandım kötü ürünlerini de. mesela benetint çakması bir rujları var, kırmızı jel gibi sürünce sabit kalanlardan. gerçekten çok kötü. bazı rujlarının içindeki simler çok basit gözüküyor. ama bir asansörlü siyah göz kalemi var ki lancome falan yanında halt etmiş. zaten geldiği gibi de bitiyor gratis'e. yüzüme sürdüğüm şeylere çok dikkat ederim ama üstünde natural yazıyordu sanırım öyle bir fondötenleri var, hayatımda fondöten kullanmadım hep yapay ve rahatsız edici buldum fakat bu dediğim fondöteni çok doğaldı ve cildi rahatsız etmiyordu. sanki yok gibi. tabi uzun dönem kullanımda etkileri ne olur bilemem.

bende essence köpük fondotenini kullandım çok memnun kaldım ama bide diğer fondotenlerini denemek istiyorum..

Essence'in hemen her urununu denedim.
Buradan Essence'e sesleneyim:
Acil olarak jel eyeliner satisiniza geri dönün!Bende essence disinda MAC vs bilumum markalardan jel liner var ama bir Essence olamiyorlar,gozbebegi gibi bakiyorum ona.
Bir de en cok kas kitini ve rimellerini kullaniyorum.

Açıkçası ben hiç kullanmadım ama benim eski ev arkadaşım hostestir. Göz ürünlerini çok beğendiğini söyledi. 12 13 saat havada kaldığı için ve makyajsız duramadıkları için sürekli tazelemesi gerekiyodu. Ama essence göz ürünleri o kadar saat kalıyomuş gözünde.

essencenin far bazını alacaktım fakat görevli kız bana onun israrla kaliteli olmadığını flormarınkinin harika olduğunu söyleyerek beni kandırdı flormara 17.50 vererek aldım malesef sonradan pişman oldum bu ne korkunç bir bazdır far bile sürdüğümde topaklanıyor,ayrıca parıl parıl parlıyor bi garip keşke 8,5 tl.ye essence alıp çıksaydım daha önce rujlarını aldım çok memnunum kesin far bazıda güzeldir

essencein far bazi iyidir.... keske onu tercih etseydin.
ben hep onu kullaniyorum.

essence dudak kalemleri harikadır bir de ı love extreme rimeli güzeldir ben begeniyorum

ben de ojesini hiç sevmedim

essence fondoten aldım en açık rengini ilk sürdüğümde güzel duruyo sonra koyulaşıp çamur gibi oldu yüzümde
o çok övülen pembe rimelini aldım kirpiklerim dökülüyo her sürdüğümde o yüzden başka rimel üzerine sürerek kullanabiliyorum
farları renk vermiyor
krem farları çok çabuk kuruyor
ojeleri güzel ama :) bi ojesi kurudu bende ama koleksiyon ürünüydü ondan olabilir
far bazını severek kullanıyorum

Kızlar ben de bi pudra almayı düşünüyorum. Essence ürünleri çok hoşuma gitti ama size sormadan almayayım dedim. Cildim yağlı bu arada hangisini önerirsiniz. Stay all 12h gözüme cartı. Bi de yağ kontrol kağıtlarını kullanan var mı? Memnun musunuz?

yıllardır essence kullanıyorum yalnız bazı kişilerin atladığı bir şey var ki essence "yağlı ciltlere özel" bir markadır. bu yüzden bazı kişilerde çamurlaşma yada dökülme gibi etkileri olabiliyor. cildiniz çok yağlıysa şiddetle tavsiye ederim. hemen hemen her ürününü kullandım. özellikle matlaştırıcıları ve pudralarına bayılıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…