Makyaj Ürünleri Essence (gratislerdeki alman makyaj ürünleri firması) kullananlar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tesekkur ederim bilgilerin için canım.
senin dedigin gibi kontur ve burunu küçük gösterme yöntemi için kullandım bugun içindeki renkleri kullanarak daha incemsi bir allık fırcaksıyla. iyi oldu, arada kullanırım.
dediğin gibi açık tenliler için günlük kullanımlık bir pudra istiyorum, catherine arley'i denemiştim vardı bir ara, hiç memnun kalmamıştım ama şu rossmannn ve maybellinne pudralarına bakacağım.
shiseido pudraları ne kadar? mac'ten ucuzsa alabilirim aslında. mac alacaktım yine, çok seviyorum, ama şimdi daha ucuz bir şey alayım dedim..

rossmann'daki alterra mineral pudra yalnız compact değil,bilgin olsun, cildin nefes almasını sağlıyor.. everyday minerals'a da göz atabilirsin mineral ürünler konusunda internetten araştırabilirsin..

shiseido pudra, 70-80 tl civarında olması gerek, refill de alabilirsin..

sakın denemeden alma, tavsiyem mutlaka uyguladıktan sonra avmdeysen vs .. dolaş en son karar ver, hatta aynı gün bile alma,sonucunu iyice gör öyle al..
sevgiler

gel eyeliner ına sonunda kavuşabildim. siyahı bitmişti ve bir türlü gelememişti nihayet edindim. süper ötesi bir şey. yağ gibi kayıyor, kalıcılığı da oldukça başarılı. saatlerce durdu ve ne aktı, ne rengi soldu. kaş kalemini aldım onu da beğendim. yalnız arkadaşlar kaş kiti tek renk mi? ben ikili kaş kitinden almak istiyordum ama benim kaşlar aşırı siyah değil ama kahve siyah arası. kaş kitindekiler baya kahve olunca almadım. bu kitin siyah/füme gibi bir seçeneği yok mu acaba bilen var mı?

gel eyeliner ına sonunda kavuşabildim. siyahı bitmişti ve bir türlü gelememişti nihayet edindim. süper ötesi bir şey. yağ gibi kayıyor, kalıcılığı da oldukça başarılı. saatlerce durdu ve ne aktı, ne rengi soldu. kaş kalemini aldım onu da beğendim. yalnız arkadaşlar kaş kiti tek renk mi? ben ikili kaş kitinden almak istiyordum ama benim kaşlar aşırı siyah değil ama kahve siyah arası. kaş kitindekiler baya kahve olunca almadım. bu kitin siyah/füme gibi bir seçeneği yok mu acaba bilen var mı?

malesef tek renk fircayi sadece birsefer sur cek o kadar koyu olmuyor

yok kullanamayacağım sanırım kaşımın rengi ile çok alakasız maalesef. halbuki kalem yerine toz bu daha çok işimi görecekti.:2:

yok kullanamayacağım sanırım kaşımın rengi ile çok alakasız maalesef. halbuki kalem yerine toz bu daha çok işimi görecekti.:2:

kaş kiti bir açık kahve rengi, bir de siyaha yakın koyu kahve rengi olmak üzere 2 renkte cynosure..
ben kesinlikle denemeni öneriyorum..
ben rival de loop füme kaş kalemi , siyah ve kahve arezia kaş farlarımdan sonra bunu çok beğendim..
kaşlarımızın rengi aynı sanırım,kaşımın rengini görmek istersen şu konuma eklemiştim , ilkinde alınmamış hali ikincisi ise hem alınmış hem de benefit kaş kalemi kullanılmış hali, ancak benefit kaş kalemindense essence kaş kiti daha iyi durdu bende..
http://www.kadinlarkulubu.com/kas-k...dirme/517743-kas-barinda-kas-aldiran-var.html

sevgiler

Son düzenleme:
Ben Essence'in I love extreme maskarasını çok beğendim. Farları çok aşırı güzel değiller ama fiyatlarına göre iyiler. Breaking Dawn serisindeki Renesmee Red allığını aldım. Ben çok beğendim görürseniz kaçırmayın derim :)

Ben Essence'in I love extreme maskarasını çok beğendim. Farları çok aşırı güzel değiller ama fiyatlarına göre iyiler. Breaking Dawn serisindeki Renesmee Red allığını aldım. Ben çok beğendim görürseniz kaçırmayın derim :)
Seri geldi mi?bir de gratis mi rossmann mı yoksa süvariden mi aldınız?

Aaa evet seri geldi mi kii ben daha Salı günü gittigiğimde gratiste yoktu :26: bende o allığı çok istiyorum rengi süper

Son düzenleme:

eyeliner ı blogumda tanıtıp, maybelline color tattoo dan daha akışkan olduğu için rahatlıkla kullandığımı söylemiştim. asıl essence kurur, maybelline e kuru diyen bi seni gördüm diye saçma bi yorum geldi :s
neyse sorun ben de değilmiş :KK9: douglas larda nyx markasından daha koyu bir kaş pudrası bulabilirsin..

Aaa evet seri geldi mi kii ben daha Salı günü gittigiğimde gratiste yoktu :26: bende o allığı çok istiyorum rengi süper

gratis 24 kasımdan itibaren tüm şubelerden bulunabileceğini açıklamıştı ama bazı arkadaşlar almaya başlamış sanırım. sevkiyatları çarşamba cumartesi günleri, istanbulda daha erken bulunabiliyordur muhtemelen..

gratis 24 kasımdan itibaren tüm şubelerden bulunabileceğini açıklamıştı ama bazı arkadaşlar almaya başlamış sanırım. sevkiyatları çarşamba cumartesi günleri, istanbulda daha erken bulunabiliyordur muhtemelen..
Hımm anladım teşekkür ederim yarın gidip bir kontrol edeyim belki gelmiştir.

kızlar bloğuma da yazdım buraya da yazayım, gratiste 26-27 kasımda oje hariç renkli kozmetik ürünlerinin tamamında (the balm,essence,loreal,max factor,maybelline vs.. ) %50 indirim varmış, bu akşam gratisteyiz inşallah :))

Malesef gittiğimde twilight serisi tükenmişti 2 günde bitirmişler hepsini yahu :KK50:

Son düzenleme:
Malesef gittiğimde twilight serisi tükenmişti 2 günde bitirmişler hepsini yahu :KK50:

ben indirimden bir gün önce son kalan shimmer powder'ı almıştım, dün indirim gününde de essence standından aldıklarım oldu , bu twilight serisindeki aydınlatıcı hariç her üründen vardı benim gittiğim gratiste,allıklar-ojeler-liner'lar falan öylece duruyordu.. ben ki allık hastasıyım bilen bilir,bu allık rengi hiç benlik değil,hiç elim gitmedi,beyaz tenlilere uygun..

home sweet home'u bekliyorum 2 allığı da nefis görünüyor kızlar..

bu arada gelebilecek serilerden gördüğüm ve beğendiğim favorilerimi yazayım,sizin de aklınızda olsun :
(bu serilerden çoğu ülkemize gelmedi veya gelmeyecek ama gördüğüm kadarıyla yazayım)

HOME SWEET HOME SERİSİ:
ALLIKLAR: 01 knits for chicks ve 02 wool-d you cuddle me?
RUJLAR: 01 ready to relax ve 02 berry me home , en önemlisi de lip maximizer 01 mugs & kisses
FANTASIA SERİSİ:
dudak cilası: 01 queen of my cloud castle ve 02 take a ride on pegasus
CLASS OF 2013 SERİSİ:
PUDRA:translucent powder
ALLIK:01 alpha better gamma
belki lip tintler
CHERRY BLOSSOM GIRL SERİSİ:
highlighter pen , allık 01 asian sensation , 2 in 1 eyeliner'lar
WILD CRAFT SERİSİ:
kaş kiti,ikili fırça,aydınlatıcı toz pudra
NEW IN TOWN:
stay all day uzun süre kalıcı krem far: 09 for fairies
READY FOR BOARDING:
far paleti 01 beauty on tour , krem allık/ruj:01 sending you kisses ve 02 beauty on tour

Ay ne güzell senin gittiğin yerde varmış.. ben çok istemiştim olmadı alamadım allığımı:KK14:
Bir daha gelmez sanırım..

Ay ne güzell senin gittiğin yerde varmış.. ben çok istemiştim olmadı alamadım allığımı:KK14:
Bir daha gelmez sanırım..

tekrar gelebilir bence 4 aralığa kadar, hangi şehirdeysen sevkiyat günlerinde sor tahminim gelir.. ya da internet sitesinden falan mesaj at nerede bulabilirim diye..

ben de su sıralar essence'a takmış durumdayim
ozellikle finishing powder çok basarili
rimellerini de seviyorum, gotik serisi ozellikle...
tek dezavantajı gün sonunda dokulmeye baslaması

allıkları guzel
farlar fena değil, baz kullanmak lazım performans yukselmesi için
primer konusunda çok basarılı bulmadım
ozellikle pembe ambalajlı olan enteresan bir yapıda, parıl parıl parlıyor surat garip bir hal alıyor
tüm yuze değil de highlighter kullanılması gereken bölgelere uygulanmalı

acılabilen göz kalemlerini sevdiğimi söyleyebilirim
smokey eyes serisi verimsiz bana göre
concealer ehh işte...

fondotenlerin renk skalasının Türk kadınına hitap ettiğini düşünmüyorum
ama kapatıcılık performansı fiyata göre çok iyi

X