Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

burakla halimenin durumu beni şaşırttı
tarzları cok farklı görünüyordu bakalım yarın öbür gün olumsuz demezler inşallah
doğukanın gitmesi iyi oldu bıktırdı herkesi artık
nazla sevgi de gitse tam süper olacak
su gibiye baktım bugün ama dediğiniz kişileri göremedim hangi yasemin bu uzun gölgeli saçı olan mı?:44:
18 yaşında kızı yayına çıkartmaları çok saçmaydı
kızın psikolojisi bozuk belli zaten
sırf reyting olsun biz yol gösteriyoruz demek için çıkardılar

şu karadenizli 25 yaşında kızıl bir çocuk var ya dün beni çok güldürdü :)) böyle işten gelecekmiş eve, ne kadar sinirli yorgun olursa olsun karısına bakınca böyle bir huzur duyacakmış, bütün stresini atacakmış... :) evliliği ne sanıyorsa haspa yani öyle bir hatun da sana neden gelsin tv programına... kıvanç tatlıtuğ gibi yakışıklı mısın, hint racası gibi şaşaalı bir hayatın mı var kimsin yani??? Allahım şu insanlara izan ver Yarabbim... :)) (bi de gelirmiş öyle bir kız çok gülerim :))

kimin kısmetinin nerden çıkacağı belli mi olur
o neden haketmesin ki istediği gibi birini?
Allah herkesin gönlüne göre versin

ayrıca herşey dış görünüş mü

Son düzenleme:
kimin kısmetinin nerden çıkacağı belli mi olur
o neden haketmesin ki istediği gibi birini?
Allah herkesin gönlüne göre versin

ayrıca herşey dış görünüş mü

ben de onu diyorum her şey dış görünüş değil. böyle büyük beklentilere girmemek evlilik hayatında olması gerekendir kanımca. sonra hayalkırıklığı büyük olur. aklından geçenler büyük şeylerse bile insan dile getirip de kısmetlerine engel olmamalı bence.

yasemin siyah uzun saçlı hafif kilolu bi kız bugün beyaz şifon bi bluz giymişti siyah pantolonun üstüne
ordan hatırlarsın belki aklıma başka bişi gelmedi canım

dış görünüşten bahsetmemiş cocuk herhalde yüzünde huzur görmek istiyorum demiş neyse ya boşver
o programda gerçek evlilik amacı olan kişilerin kalplerine göre versin Rabbim

Son düzenleme:
hafizenin sır aşkı kim acaba
ooff çok sıktı bu ani loca aşkları da

yasemin siyah uzun saçlı hafif kilolu bi kız bugün beyaz şifon bi bluz giymişti siyah pantolonun üstüne
ordan hatırlarsın belki aklıma başka bişi gelmedi canım

teşekkür ederim canım dikkatimi çekmeyen bir adaymış o zaman

yasemin su gibide arada bakıyom 2binlirası olsun evi olsun diyodu işte o kız

dış görünüşten bahsetmemiş cocuk herhalde yüzünde huzur görmek istiyorum demiş neyse ya boşver
o programda gerçek evlilik amacı olan kişilerin kalplerine göre versin Rabbim

ben de diyorum ki öyle evlilikte hep huzur veren, iş güç stresine ilaç bir hanım tipi yok bu dünyada. varsa da ben görmedim şahsen melaike gibi bir şey :)

cnm yasemin hani bir adayına demişti ki eşinizle boşandınızmı vefatmı etti.adamda dediki ayrıldık. öleydi iyiydi demişti çok gülmüştüm ona uşaklı yasemin ege şivesiyle konuşuyor herkese sigortan varmı diyor

ben dün seyredemedim halimeyle burak çıktılarmı?ama geçen hafta ben şüphelenmiştim esra sordu ikiside cvp vermediler esrada burağa kardeşimdirmi diyosun dedi hayır kardeş değiliz dedi demekki birşey vardı aralarında

hafizeyle emin çok yakıştılar ,inşallah mutlu son olur
hilka yasemini hatırlamadım canım izlemediğim bir güne denk gelmiş galiba

evet hatta burak halime kriterlerimin dışında kalıyor demişti
burak ilginç biri sonu gelirmi bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…