Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

Burak sonunda biriyle gidiyor

haydaa o daha önce biriyle anşalıp gitmemiş miydi yaa sonra uymadı arkadaş kalıcaz demişlerdi şööle rockçı bi kızdı :26: yok yok ben epey unutmuşum programı :90: bu arada tam hafize de mi gidiyo acaba istediği gibi bi talip geldi dicektim ki kraterime uymuyo dedi kesin paravan açtırmaz gene

Bende yanlış biliyor olabilirim daha önce biriyle gitmedi diye hatırlıyorumda o yüzden :)
Esra erol kızdı herhalde hafizeye :26:

hafizeye çok kızdım adam almanyadan senin için gelmiş bu mu nezaket
adamın uçak parasına acıdım

Bende yanlış biliyor olabilirim daha önce biriyle gitmedi diye hatırlıyorumda o yüzden :)
Esra erol kızdı herhalde hafizeye :26:

hafizeyi bilmem de sevgi için dile geldi sonunda aslında bazen ortaya ööle konuşuyo esra erol iyi de ediyo

bunuda beğenmeyecek zaten
burdaki kızlar paslaşıyolar zaten kabul etmeyecekleri belli oluyor
bence hafize ve naz yakıştırdım demesinin tek sebebii göze batmamak

Nasıl birini arıyorlar merak ediyorum hafize bana tatlı geliyor ama nazla sevgi çok itici

Nasıl birini arıyorlar merak ediyorum hafize bana tatlı geliyor ama nazla sevgi çok itici

daha paravan açmadan konuşmadan hmen yaşı söyledi ya adam senin için gelmiş kabul etme ama nezaketen konuş yani
bazı kelimelri hoş geliyordu hafizenin ama kızdım bu sefer hiç hoş davranmadı

daha paravan açmadan konuşmadan hmen yaşı söyledi ya adam senin için gelmiş kabul etme ama nezaketen konuş yani

Bende öyle davranınca şaşırdım baya kızdım.
Sevginin suratı bi asık gibi geldi...

evet yaa nazı görünce bi uyuz oluyorum nasılda belli ediyo aslında yüzünden gözünden içindekilri..
sevgi ağlıyo muydu az önce bi gözleri dolmuştu esra erol bişi dedi de ben mi kaçırdım :26:

hafize bundan ikidir aynı şeyi yapıyo

evet yaa nazı görünce bi uyuz oluyorum nasılda belli ediyo aslında yüzünden gözünden içindekilri..
sevgi ağlıyo muydu az önce bi gözleri dolmuştu esra erol bişi dedi de ben mi kaçırdım :26:

Aynen katılıyorum dediklerine.
Bende orasını kaçırdım sanırım sevginin suratı asıktı ağlıycak gibi oldu...

bülent e bak yaa
teşekkür ederim talibime dün geldiği için
teşekkür ederim bugün gelmediği için :90:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…