Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

cnm yasemin hani bir adayına demişti ki eşinizle boşandınızmı vefatmı etti.adamda dediki ayrıldık. öleydi iyiydi demişti çok gülmüştüm ona uşaklı yasemin ege şivesiyle konuşuyor herkese sigortan varmı diyor

ayy çok komikmiş hilkacım ya beni güldürdün allahta seni güldürsün :KK1::KK1:

yasemi 3bin tl istiyordu.o da neredeysemühendis maaşı.öğretmen maaşı etmiyor.

doğukan ne istiyor anladım.sürekli pışpışlıyacaksın.zaten hareketleride çocuk gibi.sürekli ilgi gösterecen.yemeğini bile ağzına verecen.kız buna beni al demiş ona kızdı.gerçi bir ara halimi sormadı falanda dedi.bak ona katıldım.anam ona habire çaba gösterecen.bir gün modun düşsün bakalım .amanın erkeğin nazlısı çekilmiyor.

babekle cemi tek ben sevmiyormuşum.beğenenler varmış.dün dedi ya esra hnm.hani sevimli gelir ya bazı kişiler öyle.

halime gitmesidi ya çok tatlıydı o.

naz gitmez oradan.

Hepsinin yalan dolan oldugunu dusunuyorum artık..
İlk çıktıklarında süt dokmuş kedı gbler hepsi, sonra 2,3 talip gelince bısey oluyor o locada oturanlara..
Herkes kendını Brad Pit , Elizabeth falan zannetmeye baslıyor , amacını asıyor program..

Samımıyetsız dız boyu,izlerken kızıyorum yarı da kapatıyorum
sonra bakıyorum kı olay olmuş kacırıyorum :)

Hepsinin yalan dolan oldugunu dusunuyorum artık..
İlk çıktıklarında süt dokmuş kedı gbler hepsi, sonra 2,3 talip gelince bısey oluyor o locada oturanlara..
Herkes kendını Brad Pit , Elizabeth falan zannetmeye baslıyor , amacını asıyor program..

Samımıyetsız dız boyu,izlerken kızıyorum yarı da kapatıyorum
sonra bakıyorum kı olay olmuş kacırıyorum :)

aynen katılıorum,,
dısarda gelse o talıpler onlara hepsıne evet demeslerse bende bıse bılmıom :KK52::KK52:

yeni açtım tvyi
en son hafizeyi gördüm kimle gitti anlamadım :26:
eminle gitti bende ilk defa gördüm emini ama yakıştılar birbirlerine
ayy çok komikmiş hilkacım ya beni güldürdün allahta seni güldürsün :KK1::KK1:
cnm sende gül hep inşallah diyorumya bazen çok komik şeyler oluyor hele bir melahatla hasan vardı ki çok alemlerdi şimdilerde çıkmıyorlar
kaçta başlayıp bitiyor reklam sonrası bitecek mi:nazar:

4 de başlıyor ama saat 5 e kadar pek bişey olmuyor tanıtımla geçiyor 7de bitiyor:KK31:

eminle gitti bende ilk defa gördüm emini ama yakıştılar birbirlerine

cnm sende gül hep inşallah diyorumya bazen çok komik şeyler oluyor hele bir melahatla hasan vardı ki çok alemlerdi şimdilerde çıkmıyorlar

4 de başlıyor ama saat 5 e kadar pek bişey olmuyor tanıtımla geçiyor 7de bitiyor:KK31:

hım emin'i bilmiyorum belki yenilerdendir yada ben arasıra baktığım için hep kaçırdığımdan bilmiyorum :44:
madem bunlar birbirlerinden hoşlanıyorlar gelen taliplere yazık olmadı mı? söyleseydi adam gelmezdi almanyadan yada başka talipler gelmezdi boşuna. kandırma oluyor yani
:KK47:
hilkacım tüm soru işaretlerimi kaldırdın teşekkürler canım :KK16:

evdeken gelse bunu çok az kişi bilecek.tvde olı-unca cümle alem biliyor,görüyor.bunu aldıysam daha fazlasınıda alabilirim düşüncesi var ya.birde orada kıstas senin taleplerin.ilk baştan çizebiliyorsun.baştan reddetme havan oluyor.koskaca adamlar bile çıkıyor kendinden küçük istiyor mesala.akranlarıma bile bakıyorum neredeyse 10 yaş küçükten açıyorlar kapıyı.hatta aralıyorlar.bir kaç defa esra erolla çok güldüm.yazık kızcağız toparlıyacam diye düşündü sanırım.genç derken bakımlı diyorsunuz di mi,kendini salmamış,şu yaşta ama bakımlı olsa olur mu diye yönlendirmeye çalışıyordu.zaten dediğiniz gibi 2-3 ten sonra hemen havaya giriyorlar.o doğukanda ,burakta niye talibim gelmiyor diye esra hanıma soruyordu.esra hanım dikkat çektikten sonra talibi geldi.amcalara pek talip gelmiyor mesala.yıldırıma geliyordu.yalnız yıldırım bey ayda 10bintl kazanıyordu.imkanları falan.hem iyice izledikçe ne kadar iyi kalpli bir adamdı.o engelli çocukta ağladı falan.onun dışında program belli kişler etrafında dönüyor diğerleri oturup gidiyor.:KK1:çok beğendiklerimde oluyor programda.zaten onlarda evleniyor.yani herkes beğenmiş oluyor.

gözde gelmiş oturuyor ne iş anlamadım
zuhal geri gelmiş bugün kü amcayı da beğenmicek bence
naza talip gelenler gecmişi bilmiyorlar o da nasıl rahat hiçbişiy olmamış gibi :KK53:

gözde gelmiş oturuyor ne iş anlamadım
zuhal geri gelmiş bugün kü amcayı da beğenmicek bence
naza talip gelenler gecmişi bilmiyorlar o da nasıl rahat hiçbişiy olmamış gibi :KK53:

ya ben bu prog. izlemeye başladığımda naz geri gelmişti falan esra erol bozuktu buna ,bilmiyorum merak etttim ne yapmıştı bu kız :)))
bendcede zuhal amcayı beğenmez :))

ya ben bu prog. izlemeye başladığımda naz geri gelmişti falan esra erol bozuktu buna ,bilmiyorum merak etttim ne yapmıştı bu kız :)))
bendcede zuhal amcayı beğenmez :))

amerikadan talibi gelmişti onunla görüşmeye baslamıstı
bu arada locadan 4-5 kişiyle görüşmüş zuhal hanımın oğlunun numarasını istemîş falan
facede bahattinle resimlerini koyup ilişkisi olduğunu açıkladı
ortaya cıktı tabi esra erol yayında acıkladı bunları sonrada affetti bence hata yaptı

amerikadan talibi gelmişti onunla görüşmeye baslamıstı
bu arada locadan 4-5 kişiyle görüşmüş zuhal hanımın oğlunun numarasını istemîş falan
facede bahattinle resimlerini koyup ilişkisi olduğunu açıkladı
ortaya cıktı tabi esra erol yayında acıkladı bunları sonrada affetti bence hata yaptı

kırmadığı fındık kalmadı desene :))) vay zilli vayyy
o donuk ifadesinin altında neler çeviriyomuş :))

naza gelene şaşıyorum.geçmişi bilmesende bi araştır di m,?

bu gün bir hoca gelmiş yaa.şimdi 36 yukarısı istemiyorum diyor.bu erkeklerdeki özgüvene deli oluyorum.

yıltay beyinde kız arkadaşı yokmuş.şaşırdım.inanamadım.çok seviyorum ya.beyefendi,komik diye.

halime ve burak devam ediyorlar
aileleri tanıştırıcaklarmış
burağa uyuz oluyordum çok soğuk ukala görünüyor diye
bugün yaptığı hareketi takdir ettim
elele tutuşmak için daha erken dedi doğru milyonlar izliyor:KK9:

yani bir tanı tanış hemen bir bakıştan sonra hayır diyenler var elektrik çarpmasını mı bekliyorlar :KK47:biraz daha kibar olmalılar bu kadar şımarıklığa gerek yok. orta yaşlı bir hanım var o hoş kırmadan söylüyor adını bilmiyorum ama o da kimseyi beğenmiyor:KK1:

Zuhal hanım dır o... :KK1:

zuhal hanımın oğlu cenk ve ebru ayrılmışlar
şaşırmadım doğrusu oğlu metroda bir kızla elele yakalandığında annesi arkadası diyerek örtpas etmişti
kısa süre sonra nişanlanmışlardı o konularla ilgisi olabilir

X