Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

hakandaki ask imranda o kadar yok sanki bilemedim tabi belki utanmistir filan ama haklarinda hayirlisi olsun INSALLAH ALLAH UTANDIRMASIN..

izledim imranla hakanı cocuk fazla aşık görünüyor kıza göre:KK14:
kız heyecan falan diyor ama pek aynı duyguları paylaşmış görünmüyorlar Allah mesut etsin
elif hanımı cok seviyorum ya ne güzel anlaşmışlar:KK16:

Bir kaç gündür bakmıyordum dün biraz baktım nişanlanan çifti Allah mesut etsin ama nişan kıyafetini pek begenmedim tabi renkler ve zevkler tartışılmaz doğukan gene kabul etmedi :) nazı en son gördügümde tartışma vardı bazı adaylar naz benimle görüşmek istedi falan diyorları yine gelmiş kız umarım bu sefer ders almıştır gerçekten evlenmek isteyenler çıkıyordur elbette belkide bir ara bir kız gelmişti mahidemiydi gelen ilk talibiyle evlendi 1 hafta bile durmadı programda ama bazen 3 yıl 5 yıl bekleyenler oluyor ya onlara şaşırıyorum:KK9::KK9:

dogukanın şaşırtması bıtmıyor kı..anlamadım ben bunların işini..o naz nıye gelmıs esra erol kovmamısmıydı onu......

ne gıcık bi tip bu burak ya
kız geri geldi diye kendini bişey sandı yazık kıza
hala lak lak konuşuyor

Gözde hanım burak beyden bir şans istemek için tekrar denedi :) ama burak kabul etmedi bakalım bunlar orada acaba evlencek birisi bulabilecekler mi

dün doğukana gelen kız çok şekerdii bayıldım inş onu da reddetmez bakalım neymiş

ayy ben bayıldım bu kıza yaa kıza bakarken sırıtıyorum bana noluyosa töbe töbe :KK37:

tweety tamamen katılıyorum ne ayıp

dogukana gelen kız çok şeker ya hele konuşması bakalım pazartesi ne olacak dogukan kabul etmez gibime geliyor yine :)

burak iyice havalandı zor evlenir
sinir bir tip ya geriyor insanı:KK36:

buraga gicik olmuyodum ama bugunden sonra gicik oluyorum,
kendini birsey saniyor bulunmaz hint kumasi filan,
ne desem yanlis anlasiliyor diyo,
yanlis konusuyorki yanlis anlasiliyor,
baskalari niye yanlis anlasilmiyo o zaman..

Evet Hanımlaar Gelelim Bugünkü Yorumlarıma
Naz
hala hangi yüzle buradasın anlam veremiyorum sana.

Burak
Yok ne istediğini biliyomuşsun da herkes gibi konuşmuyormuşsun da havadan geçilmiyo klavye erkeğiymiş de herkes göz önündesin insanlar yorum yapacak tabi bunları bilerek gitmiş olmalısındır oraya.

Doğukan
Kız çok güzelmiiişş ben izleyememiştim bugün gördüm inş. olur. Şarkı da iyi seçim:KK1::KK1:

X