Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

sen kopamazsın burdan:KK1:evet karaladılar,ayıpladılar sonra canım cicim oldu,reyting uğruna herşey mübah:KK34:
cenkin durumu gerçekçi değil ebru hiç evlenmemiş bir kız nasıl kabul etti iki cocuklu cenki ve zuhal hanım gibi kaynanayı?:44:

zuhal hanimla benziyolar zaten annecim filan diyodu dun :KK53:
ona bi talip gelmistide otobuste baska kadini secmisti ya kadinla alayci konusmasi hosuma gitmedi o kizin gulup sonrada cok yakistilar filan dedi ama icten degildi resmen dalga gecti,
kadin yasli duruodu ama kim bilir neler cekmistir bende ilk gordugumde sasirdim ama o adamla mutlu olur INSALLAH

melehat bugunlerde yok,
bi kiz daha vardi 25 yasinda ama buyuk gosteriyodu neydi adi :26:
oda yok artik,
halime geri gelmis oda bi koca bulamadi :KK1:
sedefle firata sevindim sedef cok guzel olmustu MASALLAH :)
yildirim emminin ebrusuda pek bi asabi gibi melehata nasil yan yan bakiodu,
yildirim emmi dovme movme abartmis o saclar o kiyafetler hic yasina uygun degil,
istesede istemesede yasi 60i gecmis ama 18 lik delikanli saniyo kendini :KK53:

melahat bu hafta vardı ne oldu da gitti anlamadım:44:
nasıl bir kızdı?

zuhal hanimla benziyolar zaten annecim filan diyodu dun :KK53:
ona bi talip gelmistide otobuste baska kadini secmisti ya kadinla alayci konusmasi hosuma gitmedi o kizin gulup sonrada cok yakistilar filan dedi ama icten degildi resmen dalga gecti,
kadin yasli duruodu ama kim bilir neler cekmistir bende ilk gordugumde sasirdim ama o adamla mutlu olur INSALLAH

biraz karışık yazmışın ama anladım:KK1:
evet alay etmişti bende sinir olmuştum ebruya
annecim falan hemen samimiyet sonu gelir insallah mutlu olurlar

halime vardı bi ara ya bide bi kız vardı once sarıydı sonra sıyaha boyadı ukala bıseydı kel hakanla kankalardı onlara noldu ya bide jiletcı psıko bı kız vardı evlenıp antalyayamı kacmıslardı neydı noldu bunları benı bı aydınlatı verın kızlar :KK1:

bugunlerde pek hareket yok zaten su nurdana talip gelince niye hep eli mikrofonda anlamiyorum huseyinle yakisiyodu ama kaybetti :KK53:

bugunlerde pek hareket yok zaten su nurdana talip gelince niye hep eli mikrofonda anlamiyorum huseyinle yakisiyodu ama kaybetti :KK53:

nurdan hüseyin gibi birini bulamaz şansını kaybetti saçma sapan bir sebeple:KK31:
evet dj'ler gibi mikrofonu tutuyor :KK1:

yeni katıldım aranıza dedikodu kazanına bi kepçe de ben vurayım dedim :)))
hani yonca ile bi cocuk vardı cocuk duygusal bişey ağlamıştı yonca neden öyle yaptı cocuğa :KK70:

belki tam hatırlayamadın baş harfini ondan dedim bi kere:KK43:
Aglama kiz:KK20:
nurdan hüseyin gibi birini bulamaz şansını kaybetti saçma sapan bir sebeple:KK31:
evet dj'ler gibi mikrofonu tutuyor :KK1:
Evez dj nurdan :KK1:
yeni katıldım aranıza dedikodu kazanına bi kepçe de ben vurayım dedim :)))
hani yonca ile bi cocuk vardı cocuk duygusal bişey ağlamıştı yonca neden öyle yaptı cocuğa :KK70:

Bisey yapmadi kiz anlasamadilar zaten cocukta bi tuhafti onlar bisey soyluyo o baska sryler soyluo:KK53:

Ebru Ebru en son konuşcaz tanışcaz dediler falan da baya tanışmışlar tamam :KK1:

aynen, direk aşkım walla kız cenkin gözünün içine bakıyo resmen..

Doğukan da hic bisey beğenmiyor bugün en son gelen kız cok hhostu manyah güzelim kızı kacırdı :KK70:

bugün izleyemedim ama, o doğukana gelen konuşmalarını dinlemeden geliyo sanırım, o nası bi tonsuzluk, insan hep aynı tonda konuşur mu ya:KK36:

dogukan efendi cocuk ya ben seviyorum aile buyukleri olunca ayaga filan kalkiyo..:KK42:
burak bu gidisle eve kalacak..:KK53:
genelde hep ayni kisilere talip geliyo sanki digerlerinede arada sirada :KK31:
naz geldi geleli hergun bi talibi geliyo:KK76:

X