Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

Geleni küçük görme olayına bende sinir oluyorum hani bazen diyorlar ya ister bayanlar için ister erkekler için aynaya bakıpta gelsinler sizleri dış görünüş olarak yakıştıramadım senin yanına daha iyi birisi gerekti nerden biliyorlar karşılarındaki insanın iyi birisi olmadıgını.

insanın alacası içindedir demişler canım o yüzden dış görünüşle belli olmaz bu işler doğru sölüyosun..bide şu bayanların abuk sabuk giyim tarzlarına bitiyorum ya hergün podyumda gibiler anladık tvye çıkıyonuz da bu kadar abartılmaz bence..bugünkü şu maç olayı da sıktı artık anladık çok sosyalsiniz yıldırımıda gördükçe karnıma ağrılar giriyo valla :KK1:

Yaa bugün öenmli bi şey oldu mu kızlar ablam izletmedi başka şeysiler izledi :KK1:

Yaa bugün öenmli bi şey oldu mu kızlar ablam izletmedi başka şeysiler izledi :KK1:

pek bakmadım canım :KK1: açtıgımda gökhan beye bir telefon gelmişti bayan almanyadan aramıştı fakat sonra karar degiştirdi kız gökhan beyi almanyada yaşıyor zannetmiş kendiside tr yerleşemezmiş sadece orasını gördüm kardeşim kanal degiştirdi:KK1:

pek bakmadım canım :KK1: açtıgımda gökhan beye bir telefon gelmişti bayan almanyadan aramıştı fakat sonra karar degiştirdi kız gökhan beyi almanyada yaşıyor zannetmiş kendiside tr yerleşemezmiş sadece orasını gördüm kardeşim kanal degiştirdi:KK1:

Aynı kaderi paylaşmışız bugün teşekkür ederim :KK61:

açılış şarkısı bu dünya ne sana nede bana kalmaz
sultan süleymana kalmadı böyle hiçbir kitap yazmaz :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24: güzellllllllllllllllllllll şarkııııı

bunedir arkadaş hakan ın başkasından çocugu ,iki tane dini nikahlı beraberligi var :KK19::KK52::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
yok artık senin orda neişi var:KK53:

Dün hepsini izleyemedim bir ara gördügümde nurdana talip gelmişti kabul ettimi acaba bir arada programı sonuna doğru açtım doğukan bugun açıklayacakmış bakalım ne olacak.

yahya amca nazlı hanımla görüşüyor ayy ne tatlı konuşuyorlar.nazlı hanımın annesi 85 yaşındaymış kızına nasıl bakıyor acıdım anne bakışı

Doğukanın kararı ne oldu acaba izleyemedim dün :) izleyen arkadaşlar cevap verebilir mi

X