Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

zuhal hanimla benziyolar zaten annecim filan diyodu dun
ona bi talip gelmistide otobuste baska kadini secmisti ya kadinla alayci konusmasi hosuma gitmedi o kizin gulup sonrada cok yakistilar filan dedi ama icten degildi resmen dalga gecti,
kadin yasli duruodu ama kim bilir neler cekmistir bende ilk gordugumde sasirdim ama o adamla mutlu olur INSALLAH

melahat bu hafta vardı ne oldu da gitti anlamadım:44:
nasıl bir kızdı?

biraz karışık yazmışın ama anladım
evet alay etmişti bende sinir olmuştum ebruya
annecim falan hemen samimiyet sonu gelir insallah mutlu olurlar

halime vardı bi ara ya bide bi kız vardı once sarıydı sonra sıyaha boyadı ukala bıseydı kel hakanla kankalardı onlara noldu ya bide jiletcı psıko bı kız vardı evlenıp antalyayamı kacmıslardı neydı noldu bunları benı bı aydınlatı verın kızlar

bugunlerde pek hareket yok zaten su nurdana talip gelince niye hep eli mikrofonda anlamiyorum huseyinle yakisiyodu ama kaybetti

bugunlerde pek hareket yok zaten su nurdana talip gelince niye hep eli mikrofonda anlamiyorum huseyinle yakisiyodu ama kaybetti

nurdan hüseyin gibi birini bulamaz şansını kaybetti saçma sapan bir sebeple
evet dj'ler gibi mikrofonu tutuyor

yeni katıldım aranıza dedikodu kazanına bi kepçe de ben vurayım dedim :)))
hani yonca ile bi cocuk vardı cocuk duygusal bişey ağlamıştı yonca neden öyle yaptı cocuğa

belki tam hatırlayamadın baş harfini ondan dedim bi kere
Aglama kiz
nurdan hüseyin gibi birini bulamaz şansını kaybetti saçma sapan bir sebeple
evet dj'ler gibi mikrofonu tutuyor
Evez dj nurdan
yeni katıldım aranıza dedikodu kazanına bi kepçe de ben vurayım dedim :)))
hani yonca ile bi cocuk vardı cocuk duygusal bişey ağlamıştı yonca neden öyle yaptı cocuğa

Bisey yapmadi kiz anlasamadilar zaten cocukta bi tuhafti onlar bisey soyluyo o baska sryler soyluo

Ebru Ebru en son konuşcaz tanışcaz dediler falan da baya tanışmışlar tamam

aynen, direk aşkım walla kız cenkin gözünün içine bakıyo resmen..

Doğukan da hic bisey beğenmiyor bugün en son gelen kız cok hhostu manyah güzelim kızı kacırdı

bugün izleyemedim ama, o doğukana gelen konuşmalarını dinlemeden geliyo sanırım, o nası bi tonsuzluk, insan hep aynı tonda konuşur mu ya

dogukan efendi cocuk ya ben seviyorum aile buyukleri olunca ayaga filan kalkiyo..
burak bu gidisle eve kalacak..
genelde hep ayni kisilere talip geliyo sanki digerlerinede arada sirada
naz geldi geleli hergun bi talibi geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…