Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

esra nılden ayrılınca git kafanı dinle dediğinde yok esra hn gitmem diyordu demek gitti

kebabçı açıyorlarmış o yüzden gitti geri gelecek malesef

izlemiyorum kaç gündür netten film izlemek daha cazip geliyor baydı artık

Gozde hic evlenme niyetiyle orda degil. Diziyonetmenleri beni kesf etsin felan diye bekliyor galiba...
kimseleri beğenmiyor oda gittice kilo alıyor.
Suan birlikte oldugu kadinla gelmis. Kendisi 66 yasinda kadinda 38.
Locadan yas olayi etik bulunmuyo ama avrupada bu yas farki cok normalmis...
Bakalim evlenecekmii. Yuzundeki dovmede komik olmus hahah..

ayyy evet yüzü kirli gibi duruyor çok komikti

Melahat hanım gelen her talibini gördükten sonra esra hanım kararım olumsuz :) 5 dk bir odaya gidip konuşalım yok belki karşına gelen kişi çok iyi birisi tanımadan hepsini yolluyor acaba nasıl birisi bekliyor 1.90 boyunda kara kaşlı kara gözlü birisini bekliyor heralde

bence ordakılerın hepsi öyle bırını beklıyorD: o aglamaları yok mu benı benden alıyor...yaww herkes mı kusurlu.bir bunlar mukemmel o yuzden dısarda kımseyı bulamamışlar

nil hanımla mehmet bey cok yakıştılar ikinci baharlarını yaşıyorlar ne güzel
önemli olan o yaştan sonra yalnız kalmamak

melahat olay kadın zaten en sonunda başına çorap örecek

eski kocam yakışıklıydı diyor sanki dış güzellikle bitiyor hala akıllanmamış

Kızlar bana güzelce anlatabilecek var mı bu Naz ortalığı karıştırıp gitmemiş miydi ?
Burda işi ne ?:44:

melahat kutsi gibi birini bekliyormuş
Kızlar bana güzelce anlatabilecek var mı bu Naz ortalığı karıştırıp gitmemiş miydi ?
Burda işi ne ?:44:

bendede misafir vardı bir ara gördüm nazı niye geldiki? esra kızmıştı galiba ona. esra onunla konuşurken ağlıyordu heralde özür diledi naz öylemi kızlar?

inanamıyorum naz geri mi geldi
dün aklıma geldi yüzü tutar mı acaba gelmeye dedim kendi kendime
içime doğmuş demek ki
netten bakıyım hemen

Atv'de yayınlanan Esra Erol'da Evlen Benimle'de bugün duygusal anlara sahne oldu.

Esra Erol geçtiğimiz günlerde programdan ayrılan gelin adayı Naz'ın stüdyoya gelmesi üzerine duygusal anlar yaşadı.

Gözyaşlarına hakim olamayan Esra Erol, Naz'ın yaptığı yanlışları, uygunsuz tavırlar sergilediğini anlatırken duygulandı.

Gelin adayının daha çok küçük yaşta olduğunu, yaptıklarından büyük ders alması gerektiğini söyledi.

Naz'la ilgili gelişmeleri yorumlayan güzel sunucu zaman zaman konuşmakta zorluk çekti.

*nazın yayına gelmesi çok dengesiz bir davranış
bence esra erol hata yapıyor ortada basit bir mesele yoktu ki kaç kişinin adı geçti :26:

*ebru ile cenk(zuhal hanımın oğlu) nişanlandı bugün değişik bir çift olmuşlar,ebrunun saçını beğenmedim olgun göstermiş

Son düzenleme:

bayağı bir boy farkı vardı.zuhal hanımında herşeye yorum yapmasına gıcık oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…