Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

gözdeyde masallah.. orda kimseyi begenmeye begenmeye iyice sisti kilo aldi..
keyifler iyi tabi.. otelde ye ic yat..
buraya çıkanlar da sonradan bi hava oluşmaya başlıyor..
ilk çıkınca insan olsun ,yalanı olmasın falan filaan konuşuyolar sonra türkiye yi sersen önlerine beğendiremiyosun..

Ya bide Gözde olsun işte neydi o kızın adı bi tane kısa boylu varya hatırlayamadım şiir okumuştu birine ayrıldılar ama
bunların ikisi çok havalı
o kadar kıyafeti o kadar ayakkabıyı nerden buluyor bunlar kızlar:26:
her gün değişik elbiseler kıyafetler ayakkabılar
hele o gözdenin giydiği platformlar:KK14:

Şu Hüseyin de kapalı kutu
İnsan olsun falan filan diyor ama gerisi sır
Çok tutucu ve kıskanç bana kalırsa
Nurdan reddetti ya haha çok güldüm o kıza ya ne geleni beğeniyo ne gideni :KK9:

ooo kaynatmışsınız akşam akşam:KK1:
yıldırım amca parayla tutmuşa benziyor kadının gözleri fettan bakıyor ya ne sevgisi :44:
parasıyla rezil olucak gibi:KK53:
şiir okuyan kız yoncaydı,bazılarına kıyafet veriyorlarmış her gün bir abiye giyip çıkan vardı eskiden
nerden bulucaklar o kadar elbiseyi
program veriyor bence
gözdeyle yonca zor evlenir:KK53:gözdenin fan sayfası var inanabiliyor musunuz
:KK53::KK53:

nurdan hüseyine hiç yakışmıyordu kabul etmemesi iyi oldu
cok temiz birine benziyor cocuk Allah gönlüne göre versin:KK34:

Yıldırım beyin o bayanla evlenecek olacagına inanmıyorum esra erol sordugunda bile cevap veremedi önce tatil diyor :) güya ebru hanımın türkçesi iyi degilmiş gayette güzel bir türkçesi vardı kızlar hüseyin dediginiz antepli olan beymi biraz kapalı kutu geldi banada :) nurdana mı talip geldi o nurdan annemi üzdüm diyen kız degilmi başı kapalı birisi vardı o sanırım :) bazen adayları karıştırıyorumda oradaki bazı bayanlara elbiseyi program veriyordur çünkü bir ara hergün abiye giyenlerde vardı :KK1:​zuhal hanımın oğlu kime aşık orasına bakamadım

Yıldırım beyin o bayanla evlenecek olacagına inanmıyorum esra erol sordugunda bile cevap veremedi önce tatil diyor :) güya ebru hanımın türkçesi iyi degilmiş gayette güzel bir türkçesi vardı kızlar hüseyin dediginiz antepli olan beymi biraz kapalı kutu geldi banada :) nurdana mı talip geldi o nurdan annemi üzdüm diyen kız degilmi başı kapalı birisi vardı o sanırım :) bazen adayları karıştırıyorumda oradaki bazı bayanlara elbiseyi program veriyordur çünkü bir ara hergün abiye giyenlerde vardı :KK1:​zuhal hanımın oğlu kime aşık orasına bakamadım

yıldırımın kokusu çıkar yakında :KK53:herkes evlenmeye niyeti yok falan dedi diye böyle bir işe kalkışmış olabilir:KK1:
evet antepli hüseyin aday olarak gelmişti taliplerini aramak için ,locada nurdanla birbirlerinden hoşlanmaya başlamışlar,
kız aileme anlattım diyo ama söylemekte geç kaldığı için vazgeçtim gibi saçma bir açıklamada bulundu:KK1:
hüseyinden 10 yaş büyük görünüyordu zaten,evet annemi üzdüm diyen kapalı kız
:KK34:

zuhal in oğlu cenk ebru diye bir kız vardı onunla çıktı zuhal hn dediki ebru ikinci zuhal tıpkı ben saç modelimiz bile aynı .zuhalin biri yetmiyorduda:KK1::KK53:

yıldırımın kokusu çıkar yakında :KK53:herkes evlenmeye niyeti yok falan dedi diye böyle bir işe kalkışmış olabilir:KK1:
evet antepli hüseyin aday olarak gelmişti taliplerini aramak için ,locada nurdanla birbirlerinden hoşlanmaya başlamışlar,
kız aileme anlattım diyo ama söylemekte geç kaldığı için vazgeçtim gibi saçma bir açıklamada bulundu:KK1:
hüseyinden 10 yaş büyük görünüyordu zaten,evet annemi üzdüm diyen kapalı kız
:KK34:

nurdan hüseyini kabul etmediği için pişman olacak esra erolda söyledi çok pişman olacaksın hüseyin gibi biri gelmeyecek sana dedi.hüseyine üzüldüm nurdan reddedince hem teklif et demiş hemde kabul etmedi saçma gerekçelerle

zuhal in oğlu cenk ebru diye bir kız vardı onunla çıktı zuhal hn dediki ebru ikinci zuhal tıpkı ben saç modelimiz bile aynı .zuhalin biri yetmiyorduda:KK1::KK53:
Evet ebruyu biliyorum zuhal hanımın bir yakının oğlumu kuzenimi gelmişti ebru için zuhal hanım tavsiye etmişti ebru daha önce evlilik yapmamış cenk ise hatırladıgım kadarı ile 2 oğlu var bakalım ebru 2 çocugun sorumlulugunu alacakmı .Nurdan hüseyin beyden biraz büyük gösteriyor aslında hüseyin bey efendi birisine benziyor bakalım nurdan pişman olurmuş birde beni affet dermiş
:KK9::KK9:

Evet ebruyu biliyorum zuhal hanımın bir yakının oğlumu kuzenimi gelmişti ebru için zuhal hanım tavsiye etmişti ebru daha önce evlilik yapmamış cenk ise hatırladıgım kadarı ile 2 oğlu var bakalım ebru 2 çocugun sorumlulugunu alacakmı .Nurdan hüseyin beyden biraz büyük gösteriyor aslında hüseyin bey efendi birisine benziyor bakalım nurdan pişman olurmuş birde beni affet dermiş
:KK9::KK9:

hımmm cenk daha önceden evlenmiş demek hemde 2 çocuk ben hiç evlenmemiş zannediyordum:KK53:

hımmm cenk daha önceden evlenmiş demek hemde 2 çocuk ben hiç evlenmemiş zannediyordum:KK53:

​Evet yanılmıyorsam yapmış 2 de çocugu varmış bende evlenmemiş sanıyordum başka bir bölümde duydum

Suan birlikte oldugu kadinla gelmis. Kendisi 66 yasinda kadinda 38.
Locadan yas olayi etik bulunmuyo ama avrupada bu yas farki cok normalmis...
Bakalim evlenecekmii. Yuzundeki dovmede komik olmus hahah..

X