Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

dobra konusuyor ama yoncanın isteklerini karşılayamaz gibi
kızın gözü yükseklerde iş durumunu öğrenince vazgeçti..

kızı neden yakın çekmiyorlar ki,kabul etmedi zahar
yoncanın bakışları çok fettan

dobra konusuyor ama yoncanın isteklerini karşılayamaz gibi
kızın gözü yükseklerde iş durumunu öğrenince vazgeçti..

halbuki kendiside ilk geldiğinde kuaförde çalışıyorum demişti sonrada başka bir adayına kozmetik sektöründeyim dedi

çok uzun sürmedimi bu konuk yaa..ağlayıp duruyor içim şişti..tamam sorunları var hangimizin yok..

esranında hoşuna gidiyor bu tarz konuklar ama ben sıkılıyorum 30 kez zapladım yaaaa

çok uzun sürmedimi bu konuk yaa..ağlayıp duruyor içim şişti..tamam sorunları var hangimizin yok..

esranında hoşuna gidiyor bu tarz konuklar ama ben sıkılıyorum 30 kez zapladım yaaaa
Kıızlaar izlemiyorum şu an nasıl heyecanlı mı var mı bi şeyler ? Eğer varsa gidip izlicem az sonra

Selam
yıldırım beyi fazla sevmesemde maç mevzusunda çok yüklendiler adamı küçük düşürmeye çalıştılar ayıp yani
reyting olsun diye yapılmaz

yonca konusuna gelince tamam güzel kız(dişleri hariç)

ama güzellik dediğin çok geçici bir kavram
olur da evlenirse biriyle, güzellik karın doyurmuyor ki
aynı evin içinde geçinmek kolay değil hayat görüşleri birbirine yakın olmalı .......

erol bey temiz bir beyefendiye benziyor

yoncayı sevmiyorumm ben yaa..
itici bir kız..konuşması..hareketleri falan itici yani..
geldiğinden beri giyimi bile çok değişti..tutarlı olmaları lazım her konuda..yonca bende aradığını bulamaz o ralarda..

Allahım melehat yine aldı mikrofonu elinee
alem bu kadın yaa..
edanın eşini karıştırdı heralde yasin sanıyor kızın kocasını

bende sevmiyorum zaten yoncayı
o gözde falan medyatik olma peşindeler
azeri kızlar vardı esmirayla kumru onlar ne oldu onlarında amaçları evliliğe benzemiyordu
melahat olay bir kadın ya
edanın eşini yakıştıramadı yaşça da büyük kızdan tipte uymadığı için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…