Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

bende sevmiyorum zaten yoncayı
o gözde falan medyatik olma peşindeler
azeri kızlar vardı esmirayla kumru onlar ne oldu onlarında amaçları evliliğe benzemiyordu
melahat olay bir kadın ya:KK52:
edanın eşini yakıştıramadı yaşça da büyük kızdan tipte uymadığı için:KK1:

pot kırdı meloş ama farkında değil aval aval bakınıo etrafına:KK53:

esmira ara ara cıkıo ama bulamadı o da birini henüz..

birde orada sarı saçlı zuhal diye bir kadın var yıldırımın dişi versiyonu her lafa atlıyor hani..onada kılım evliliğe değil eleştirmeye gelmiş herkesi:KK19:

pot kırdı meloş ama farkında değil aval aval bakınıo etrafına:KK53:

esmira ara ara cıkıo ama bulamadı o da birini henüz..

birde orada sarı saçlı zuhal diye bir kadın var yıldırımın dişi versiyonu her lafa atlıyor hani..onada kılım evliliğe değil eleştirmeye gelmiş herkesi:KK19:

zuhal hanım yemekteyize katılmıştı 2-3 kez netten bulabilirsin
evet yıldırımın dişi modeli:KK52: saçma yorumlar yapıyor yani
her konuda illa konuşacak:KK1:

zuhal hanım yemekteyize katılmıştı 2-3 kez netten bulabilirsin
evet yıldırımın dişi modeli:KK52: saçma yorumlar yapıyor yani
her konuda illa konuşacak:KK1:

bende diyorum bu kadını gözüm ısırıyor biryerden
demek ki oradan tanıdık gelmiş..
uyuz yaa sevmiyorum kadını..talibide yok..
aynı kifayet gibi işte fazla konuşuolar adamlarda gelmiyor

bende diyorum bu kadını gözüm ısırıyor biryerden
demek ki oradan tanıdık gelmiş..
uyuz yaa sevmiyorum kadını..talibide yok..
aynı kifayet gibi işte fazla konuşuolar adamlarda gelmiyor

evet kifayetten iyi yine zuhal
kifayet itici uzaklaştırıyor insanları davranışlarıyla locada en uyumsuz onu seçmişlerdi:KK34:

bu arada bugünün yorumları;
fatma ve ali çok yakışmışlar ömür boyu mutluluklar dilerim onlara:KK16:
fatma dore ve altın tonlarını abartmış olsun demek ki ilk evliliğinde içinde kalanlar vardı
burası evlilik programı adayların gecmişleri ,aileleriyle ilgili sorunları buraya malzeme olmamalı

program amacından şaşıyor
:KK20:

şimdi açtım tvyi dün şikayetlendiğim kadın varyaa bak yine aynı konu zeynep zeynep zeynep...

ayy esra yaaaaa uzatma yaaa sıkıyorsun ama artıkk

Yıldırım beyde hakediyor gerçekten.
Erol bey neden o bayanı kabul etmediki gerçekten hoş bi bayandı.

neler oldu ya izleyemedim yıldırımla esra ciddi mi tartıştı şaka mıydı ?

Tokat'ın yerel kanalı Ekin TV'deki izdivaç programını arayan işadamı izleyen herkesi şoke etti. İki bayan gelin adayı yerine damat adayı Haluk Bey'e talip olan işadamı 'yok artık' dedirtti.

EVLENDİRME PROGRAMINDA İLGİNÇ ANLAR

Ekin Tv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Selvihan Madenoğlu ile Dünya Evi'ne bağlanan işadamı Bülent Bey, 150 bin dolar geliri olduğunu söyledi. İşadamı, Levent'te ve İstinye'de birer rezidans daire, Ulus'ta iki dairesi olduğunu söylerken, 10'a yakın otomobilinin olduğunu da sözlerine ekledi.

Anlattıkları ile hem program sunucusu hem de adayları şaşırtan Bülent Bey bankada 10 milyon dolar parasının olduğunu söyledi. 51 yaşında olduğunu söyleyen işadamı mal varlığı ile herkesi şaşırtırken, asıl bombayı gelin adaylarına değil de damat adayına talip olmasıyla patlattı.

"BENİM ADAYIM HALUK BEY"

İki bayan gelin adayına da talip olmadığını söyleyen İşadamı Bülent Bey, 'Benim adayım Haluk Bey' deyince stüdyo biranda buz kesti.

Stüdyodaki herkes, Bülent Bey'in şaka yaptığını düşünürken, zengin işadamı Hollanda'da yaşadığını, daha önce bir erkekle evlilik yaptığını ve bu durumun gayet normal olduğunu söyledi.

"BENİM GİBİ ADAMA..."

İşadamının teklifi ile ne diyeceğini bilemeyen damat adayı Haluk Bey, 'Benim gibi adama bunu söylemek... Duymamış olayım bunu. Hollanda beni ilgilendirmez, ben Türk erkeğiyim. Sapına kadar da Türk erkeğiyim" diyerek Bülent Bey'e olan tepkisini dile getirdi.

alıntı

neler oldu ya izleyemedim yıldırımla esra ciddi mi tartıştı şaka mıydı ?

gerçekten tartıştılar yıldırım almanyada bir bayanla tanışmış ben burada evlenmek istediğim için programa bağlansın dedim ama kaç gündür kızcağızı bağlamadılar dedi.esrada ne kaç günü allah allah zaten haftasonuydu dedi.yıldırımda istediklerinizi bağlarsınız dedi.esrada sinirlendi lak lak konuşuyorsun istediğin zaman dedi ikiside sinirlendi.zaten önceki senelerde yıldırım yine tartışıp programı terketmişti sonra zuhal topal da çıkmıştı.sonra bi baktım yine esrada:KK31:

Tokat'ın yerel kanalı Ekin TV'deki izdivaç programını arayan işadamı izleyen herkesi şoke etti. İki bayan gelin adayı yerine damat adayı Haluk Bey'e talip olan işadamı 'yok artık' dedirtti.

EVLENDİRME PROGRAMINDA İLGİNÇ ANLAR

Ekin Tv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Selvihan Madenoğlu ile Dünya Evi'ne bağlanan işadamı Bülent Bey, 150 bin dolar geliri olduğunu söyledi. İşadamı, Levent'te ve İstinye'de birer rezidans daire, Ulus'ta iki dairesi olduğunu söylerken, 10'a yakın otomobilinin olduğunu da sözlerine ekledi.

Anlattıkları ile hem program sunucusu hem de adayları şaşırtan Bülent Bey bankada 10 milyon dolar parasının olduğunu söyledi. 51 yaşında olduğunu söyleyen işadamı mal varlığı ile herkesi şaşırtırken, asıl bombayı gelin adaylarına değil de damat adayına talip olmasıyla patlattı.

"BENİM ADAYIM HALUK BEY"

İki bayan gelin adayına da talip olmadığını söyleyen İşadamı Bülent Bey, 'Benim adayım Haluk Bey' deyince stüdyo biranda buz kesti.

Stüdyodaki herkes, Bülent Bey'in şaka yaptığını düşünürken, zengin işadamı Hollanda'da yaşadığını, daha önce bir erkekle evlilik yaptığını ve bu durumun gayet normal olduğunu söyledi.

"BENİM GİBİ ADAMA..."

İşadamının teklifi ile ne diyeceğini bilemeyen damat adayı Haluk Bey, 'Benim gibi adama bunu söylemek... Duymamış olayım bunu. Hollanda beni ilgilendirmez, ben Türk erkeğiyim. Sapına kadar da Türk erkeğiyim" diyerek Bülent Bey'e olan tepkisini dile getirdi.

alıntı

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

X