Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

oraya çıkanların genelinde bir maymun iştahlılık söz konusu.
acaba daha iyisi gelir mi düşüncesiyle belkide hayatlarının aşklarını kaçırıyorlar

Aynen ne para ne dış görünüş yeri geliyor hiç ummadığın insan sana hiç yaşamadığın mutluluğu sevgiyi yaşatıyor
onlarda şu psikoloji olabilir o kadar tv ye çıktım cesaret ettim olacaksa hepsi bir arada olsun
zengin,güzel,yakışıklı şu bu hepsibir arada zor yani ilk önce aşk olucak

birde büyük cesaret bence oraya çıkmak

birde büyük cesaret bence oraya çıkmak

kesinlikle çevreden tepki alırsın,karşına ne çıkacağı belli olmaz reyting için ne yapcakları da belli değil
ben ilk evliliklerini yapan genç insanların katılmalarını anlamıyorum zaten 2.baharını yaşamak isteyenler yada talihsiz evlilikler yaşayanlar hariç onlar için bu tarz programlar daha güvenli

19 yaşındakiler çıkıyor ya
hayır anlamıyorum evliliğe bu kadar merak neden
onuda geçtim tamam evlenip yuva sahibi olmak isteyebilirsin
ama sen daha 19 yaşındasın.
çık git gez dışarda insan mı kalmadı

hah işte bende öyle düşünüyorum tamam her insan bir değil ama
o yaşta ne kadar evliliğe hazır olabilirsin yada olgunlaşabilirsin
yarın görüşmek üzere ben çıkıyorum canım iyi akşamlar

hah işte bende öyle düşünüyorum tamam her insan bir değil ama
o yaşta ne kadar evliliğe hazır olabilirsin yada olgunlaşabilirsin
yarın görüşmek üzere ben çıkıyorum canım iyi akşamlar

iyi akşamlar
sohbet etmek güzeldi
umarım tekrar görüşürz

Yarın Mahigül'ün nişanı var
sevindim onun adına neydi o çocuğunda adı Sabrimiydi
Yazık sefil birine benziyo zaten kimseside yokmuş
inşallah mutlu olurlar Mahigül'ün bide bebeciği var

erkeklerin çıkıpta yok kadınlar erkekn çöküyor yok ben genç gösteriyorum deyip kendilerinden 17 yaş kadar genç bayan beklemeleri komik ve aacaip deli oluyorum.geçen bir bey vardı yaşımı göstermiyorum diyordu.sanırım gözlerinde problemlem var.bir tanede eşinden sonra tedavi gören vardı.gelecek olan genç olacak,bakımlı olacak,parası olacak ,evi olacak,enerjik olacak,güzel olacak,bakımlı olacak......

yonca ile adayının ayrılmasına pek şaşırmadım.çok yüksekten başladılar.deneme kararı aldıklarında sanki en azından bir ay konuşmuş gibi tavırlar.yonca nın yanında kendimi iyi hissediyorum lafı komiğime gitmişti.ddün hissettin ama sonrası gelecek mi.kelime farkı değil anlatmak istediğim.bi dur bakalım.

zyhal hanımında ikide bir yıldırım beye laf atma ihtiyacını analmıyorum.zaten yıldırım beyin yaş muhabbeti yettiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…