Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

kesinlikle ingiltereden gelip serviste aşık olan adama inanamadım... ebru gbi bi kadına gelip servisteki gibi bi bayana aşık olmak :s iki uç nokta walla hala şoktayım..... teyze çok utangaç ürkek bildiğin yurdum teyzesi...o adamla yapamaz gibi geldi bana

hilka sen dikkatli izlemiyorsun galiba adam ebru için gelirken serviste tanışıp evlenelim demiş yaşı büyük gösteren hanıma
baya ciddiler yani
bence de cenk kabul etmez annesi de karışır zaten zuhalden fena kaynana olur

evet cnm dikkatli izlemedim sadece görüntüyü gördüm telefonla görüşüyordumda sesini kısmıştım ondan anlayamadım aydınlattığın için sağol

bu doğukanda iyi havalara giriyor

yoncadan kaynaklanmamıs şaşırdım
ayıp etmiş çocuk

evet doğukan bulutlarda dolaşıyor

Cenk'e gelen kıza üzüldüm ama olmazdı zaten davul bile dengi dengine demişler çok doğru:26:

Yoncaaaaeeaaa ööllee şiirler okumıycaktın garii dur bi bakalım diicektin bilemedin neyse cahilliğine verdim

kızlar gülüşümü çok beğeniyorlarmış diyor bide
çok itici bence
anacım bunlar kimseyi beğenmiyor
sanki paşa torunu hepsi

evet doğukandan eş olmaz maymun iştahlı tam olgunlaşmamış biri param var herseyim var aşkım yok dedi geçenlerde
aşka şans tanımıyor ki onu bulsun

Yoncanin isi noldu?? Ayrildilarmi?
Ay okula gidiyorum. Nerden cikti ikinci bolum bitirmek. :2:

Cenk'e gelen kıza üzüldüm ama olmazdı zaten davul bile dengi dengine demişler çok doğru:26:

Yoncaaaaeeaaa ööllee şiirler okumıycaktın garii dur bi bakalım diicektin bilemedin neyse cahilliğine verdim

kesinlikle katılıyorum dereyi görmeden paçaları sıvamamak lazım
artık internetten herkesin her bilgisi bulunabiliyor boşuna şiir okudu

evet doğukandan eş olmaz maymun iştahlı tam olgunlaşmamış biri param var herseyim var aşkım yok dedi geçenlerde
aşka şans tanımıyor ki onu bulsun

oraya çıkanların genelinde bir maymun iştahlılık söz konusu.
acaba daha iyisi gelir mi düşüncesiyle belkide hayatlarının aşklarını kaçırıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…