Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

Sadenur kimdi ya ? Ben cikaramadim ?

Yok cigdem hanima Nihat bey geldi, ama kabul etmedi

Geçen haftalarda ki süpriz neymiş yaa bilen var mı

reklam dönüşü stüdyoda Esra'dan başka hiç kimse yoktu. seyirci ve loca koltukları bomboştu. Esra, herkesin selda-mehmet çiftinin düğününe gittiğini, bomba haberinin yarına kaldığını söylemişti. o akşam fan sayfasında da Esra'ya sürprizin ne olduğunu soranlar oldu. sürpriz yani bomba haber, reklam dönüşü stüdyonun bomboş olmasıymış. öyle açıkladı ertesi günki yayında da bir daha sürpriz konusu konuşulmadı zaten.

Aman bomba habere bak

Aaa oyle mi.. Sağol canım aydınlattığın için

artık program çok çirkinleşti,bu program yüzünden insanlardan soğudum,programda talip arayanlar parası pulu olan peşinde yada orada boy gösterip tanınma peşinde,çoğu seviyesizce konuşup,saçmasapan yorumlar yapıyor,seyirci zaten şakşakçı,iyide desen kötüde desen herşeye alkışlıyor,esra erol hamilelikten sonra zaten iyice tuhaflaştı,programa gelenlerin çoğu taliplerini ararken bir evi olsun diyor ama esra erol biraz önce saat tuttum abartısız 15 dakika birisine evi olsun dediği için bilmiş bilmiş demediği laf kalmadı,oradakilerin çoğu ev istiyor zaten ama onlara laf yok,tabiii kendisinin tuzu kuru,ahkam kesiyor,ay gıcık oldum,bir daha izlemiycem,gerçekten program çirkinleşti....

bende ahkam kesmesine gıcık oluyorum.kendisi ekranlardaysa büyük kanallara transfer olduysa bunda kocasının da payı büyük,ama kendisi bunu unutuyor bulmuş zengin nüfuz sahibi kocayı millete ahkam kesiyor

bende ahkam kesmesine gıcık oluyorum.kendisi ekranlardaysa büyük kanallara transfer olduysa bunda kocasının da payı büyük,ama kendisi bunu unutuyor bulmuş zengin nüfuz sahibi kocayı millete ahkam kesiyor

Aynen ya inanamıyorum böyle tiplere

Zorla zengini bulur sonra çemkirir neden ev istiyorsun diye

Kocası kendisine bir alt model Bmw aldı diye düğünde surat yaptı onu unutuyor.

Sanki gözü yüksekte değilmiş gibi ahkam kesmelere gıcık oluyorum.

bende esra erolun ikide bir de annesinden babasından söz etmesine,onları sürekli övmesine sinir oluyorum

y abu esra erol ne kadar çok kilo almış öle tamam hamile ama duba gibi olmuş

Cananla Cüneyt aynı anda mı dönmüşler programa ?

Hala kıçında elbise giyiyor biri buna dur desin yafff

O narin halinde değilsin artık biraz uygun giyer misin lütfenn

Hala kıçında elbise giyiyor biri buna dur desin yafff

O narin halinde değilsin artık biraz uygun giyer misin lütfenn

hala sımsıkı şeyler giyiyo zaten poposu 5 kat olmuş gögüsler taşıcak bu kendini eski zayıf halinde sanıyo sanırım ekranda çok çirkin duruyo ya

hele de birde topuklu ayakkabı giymiyor mu deli oluyorum.neyi çabasında anlamadım çok değişti bu kız.

bir de çok sinirli..
ona buna sarıyor kocaman insanları azarlıyor.
sanki programı sunmaktan nefret eder gibi..
ben gülmek için izlerdim ara ara ,o kadar geriliyor ki ortam hiç hoşlanmıyorum artık.
müge anlı bile daha komik o kadar cinayetin içinde

bende katılmadan edemicem size kızlar hamile haliyle yüksek sandalyeye cıkıp karnindaki bebegi nasılda 2 büklüm ezıyo ya icim bi tuhaf oluyo bide ona hamilelik yaramadı şımardı herkesi asagılıyo

bende katılmadan edemicem size kızlar hamile haliyle yüksek sandalyeye cıkıp karnindaki bebegi nasılda 2 büklüm ezıyo ya icim bi tuhaf oluyo bide ona hamilelik yaramadı şımardı herkesi asagılıyo

kizlar ilahe vardiya hani azeri yeni nisanlandi nurgul yesilcay'in oglunun bakicisiymis :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…