Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

Bu ilahe nurgülün oğlunu dövüyomuş bugün magazin haberlerinde çıktı

Nurgül Yeşilçay, geçtiğimiz günlerde Bebek’teki evini tadilata sokmuş ve oğlu Osman Nejat’la birlikte bir haftalığına Sofa Hotel’e yerleşmişti. İddiaya göre Osman Nejat’ın İlahe adındaki Azeri bakıcısı, evlenmek için “Esra Erol’da Evlen Benimle” programına başvurdu ve yayına katıldığı günlerde de işini ihmal etti. Yeşilçay, geçtiğimiz gün otel odasına gelen bakıcıyla oğlu Osman Nejat’la ilgilenmediği için tartıştı ve eline aldığı vazoyla genç kadının üzerine yürüdü. 5 dakika sonra sakinleşen Yeşilçay, bakıcıdan özür dileyip banyodaki çamaşırları toplamasını istedi. Yeşilçay’ın tepkisinden korkan bakıcı, onun bu isteğini fırsat bilerek apar topar odadan çıkıp kaçtı.

Bakıcı İlahe Cebrailova şunları anlattı: “Nurgül gece eve alkollü geldi ve bana saldırdı. Anneme ve babama ağza alınmayacak küfürler etmeye başladı. ‘Senin annenin babanın yüzüne .... dedi.(ağlıyor) Senin zaten sevgiliye ihtiyacın var, sen git yat kalk’ dedi. Şok oldum, kaldım. Üzerime yürüdü, vurmaya kalkıştı. Bana konuş niye cevap vermiyorsun dedi, konuşsaydım belki benim o evden ölüm çıkacaktı. O kadar gözü dönmüştü. Gece saat 11’de oteli terk ettim. Bin lira alacağım vardı onu bile bırakıp kaçtım.”

OĞLUMU DÖVERKEN YAKALADIM

Yeşilçay ise iddiaları yalanlayarak “Oğlumu banyoda döverken yakaladım ve bu yüzden de onunla çalışmamaya karar verdim. Yarışmaya girdiğini ise bilmiyordum” dedi.

bence doverken yakalasa biguzel oda onu doverdi ve mahkemeye bile verirdi hic sanmiyorum cocugunu dovdugunu..ayrica cocuk 7-8 yasinda onceden dovse soylerdi annesine..orda burda gezecegine otursun cocuguna baksin

arkadaşlar ya evlenme programı ama öyle dengesiz davranıyorlarki bazen susulacak yerde neler diyorlar..kadın olsun erkek olsun kendilerini rezil ediyorlar resmen..

geçen gün o yeni gelen kıvırcık adam dediki rus sevgilim vardı."bana tecavüz edildi" dedi ve bu sebeple bıraktığını anlattı..nasıl sinirimi hoplattı ama..üstüne demesinmi ;Türk erkekleri kabul etmez öyle..herhal kendi gibi ... sandı herkesi..bu kadar bencil bu kadar gerikafalı insan kalmamıştır sanıyordu yani..hala öfkeliyim o adama..tecavüz edilen kaının suçu ne yani???bi darbede o atmış sevgilisine..bunları koymasınlar ekrana yaa..

o kadının çok kötü ve kıskanç olduğunu düşünüyorum.Filizide kıskanıyordur ondan saldırıyodur kesin

aynen öyle.demin yayındada böyle yaptı cüneyte gelen kadın ağzının payını verdi.ama siz hep böyle yorum yapıyorsunuz neden falan diye

o kadının çok kötü ve kıskanç olduğunu düşünüyorum.Filizide kıskanıyordur ondan saldırıyodur kesin

bana ikiside aynı gözüküyor açıkcası..yani Filizinde kalır yanı yok..filizin bakışından bile belli ışını parçalıcak yicek gibi bakıyor artık nefret dolmuş o anlaşılıyor..yani Filizde onu çekemiyor bence..ışın bazen nedediğini bilmiyor gibi konuşuyor ama bazende haklı ama..

bu cüneyt bey hala evlenememiş
şaka bir yana adamın amacı başka bence ve sadece reyting için tutuluyor programda

bir insan işini gücünü bırakıp günlerce aylarca ekranda evlenmek için beklemez,reyting için evet üstelik para alıyolar kanaldan,matraxı dinleyenler bilir atilla bey var yıllardır programın maskotu,sırf bunlarla dalga geçiyor canlı yayında mesela su gibi,hande ataizi bu kanal zuhal topalla izdivaç hepsini arayıp talip vs oldu,esra ceyhanı arayıp ben tecavüzcüyüm 4 çocuğa tecavüz ettim dedi,baldızımla birlikte olduk eşimi bırakıp onla evlendim vs yani tv deki saçma sapan programlara nanik yapma amaçlı hatta ekrana çıkıp açıkladı bunları arayan bendim diye,neyse geçen radyoya geldi bikaç gün handenin programına çıkmıştı 3-4 gün kaldı programda 30 tl vermişler,işte aylık 300 tl yapıyor,kaldıkları otel berbatmış sabah kahvaltı akşam kuru köfte kuruduk çok rezillik demişti,üstelik üstündeki giysileri de onlar veriyolarmış daha önce kimler giydiyse denk geleni giyiyolarmış,kimliklerini alıyorlarmış üstünde ki giysiyle kaçmasın falan diye birde ben gitmek istiyorum dediğinde işte şu kadar daha kal bilmem ne diye kimliği vermiyolarmış yanii bu programların çoğu düzmece haa gerçekten arada bikaç evlenen var ona bişey diyemem,su gibi de kadın çıktı işte talibi bişey dedi kadın dayanamadı bağırdı çağırdı en sonunda ben şu yaştayım içerde babam yaşında adama talip ol diyen sizdiniz bende çok meraklı değilim ona talip olmaya içerden ayarlıyosunuz falan dedi sunucular ne yapaacağını şaşırdı lafı değiştirmişlerdi,bir kanal ne yaparsa diğerleri de taklit etmek zorunda değil,daha akılcı bişeyler bulamıyolar işte,bence böyle saçma sapan programlar yerine daha eğitici,faydalı programlar olabilir

üstelik esraya da gııcık oluyorum ilk çıktığı zamanlar severdim mütevazi saygılıydı para insanı nasıl da değiştiriyor kendini bi halt sanmaya başladı önüne geleni azarlıyor,otelde onun bunun kavgası anlatılıyor ekranda oda karışmıyor artık ne de olsa reyting gerçi izliyormuyum geçen kavga denk geldi baktım yarım saat,birda para için ekranda da doğurmazzsa şaşmam o bebeğe yazık değilmi iki büklüm oturuyor minicik elbise giyiyor kendini ne sanıyorsa popo iyice elbiseyi kaldırıyor biraz dikkat eder insan amann şımardı iyice

Son düzenleme:

arkadaşım çok doğru valla..çok değiştiğine resmen şımardığına hemfikirim senle..bazen olur olmaz yerde reyting için insanlarla dalga geçiyor bir kendisi yere yatar gibi kahkaha atıyor ya yani kelime bulamıyorum..yazık ya program için dalgada geçilmezki insanlarla..BİTSİN BU PROGRAMLARRRRRRRRRR((((((((((

Kızlar şikayet edemez miyiz kalksın artık bu seviyesiz programlar yaa bu ne saçmalık ne şımarıklıktır iyice
yazık o kandırılan insanlara yaa haftada 20-30000 civarı para aldığını duydum
oturduğu yerden saçmalayan insanlara bu kadar
emeğiyle günde 10-12 saat çalışan insanlara da 796,50 tl... vay bee yazık şu ülkemdeki ezilen kesime...

ayynen katılıyorumm eşim bu sıcaklarda 14 saat çalışıyor 4 senelik evliyim 4 sene de 1 kere 1 haftalık izin kullanabildi aldığımız para bunların bir ayakkabı parası sayılır,ve de ekrandakilere de para veriyolar çoğuu kişi sırf izlensin reyting olsun diye parayla getirilen insanlar valla şikayet edilse de etsek,türkiyenin onca sorunu varken bu gibi programlar yerine daha eğitici daha faydalı programlar olabilir,ayrıca bi kanal ne yaparsa diğerlerinin de taklit etmesinden her programdan her kanalda izlemekten sıkıldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…