Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

bugün programı izleyeniniz oldu mu? esra nın giydiği elbiseye bayıldım. programın başını kaçırdığım için kostüm markasını da göremedim. bilen var mı aranızda? :26:

bılıyorum tabı kı ya :KK1:

ben bu maıdeyı cok sevıyorum ya neden bılmıyorum

gleınlık ne guzel yakısmıs gozelerım doldu resmen :)

Bugün İlknur'a gelen taliplerden biri (adı Recep), paravan açılınca 'tvde göründüğünden çok farklısın' gibi bir şeyler geveledi, sonra da hiç beğenmediğini belirten cümleler kurdu. Çok büyük terbiyesizlikti yaptığı. Herkes kalakaldı. Yazık kıza yaa... Beğenmiyorsan da milletin içinde belirtme bari o şekilde, tam bir hanzoydu adam.

Bugün İlknur'a gelen taliplerden biri (adı Recep), paravan açılınca 'tvde göründüğünden çok farklısın' gibi bir şeyler geveledi, sonra da hiç beğenmediğini belirten cümleler kurdu. Çok büyük terbiyesizlikti yaptığı. Herkes kalakaldı. Yazık kıza yaa... Beğenmiyorsan da milletin içinde belirtme bari o şekilde, tam bir hanzoydu adam.

evet bunu bende gördüm ilknur ve herkes şok oldu çok ayıp etti ama gerçekten

Bence az bile yapti.

Kusura bakmayin ama, Ilknurda az degil, paravan acilinca taliplerini begenmeyince kac kez yüzünü eksitti. Buna nedense kimse , aaa cok ayip , yazik ama demedi.

Ayrica kendini bulunmaz hint kumasi saniyor.
Birisi haddini bildirmesi gerekti, helal olsun oglana :KK19:

Bugün son reklama gitmeden, esra erol "bomba açıklamam var" demişti.. Neymiş o açıklaması gören/ duyan oldu mu ? :KK9: :KK55:

Geçen haftalarda ki süpriz neymiş yaa bilen var mı :KK31:

Sadenur'un çocuğu olmuş :81:

Allah analı babalı büyütsün inşAllah =)

X