Esra Erol beni eversene.....

O saatlerde eve girmeye çabaladığım için izlemiyorum.
Ola ki denk gelirsem Esra'nın elbisesi için mutlaka bakıyorum.:süslü:
Merak ediyorum ne giymiş diye?:dondurma:
Programa gelince,kurgu,ajans denilmiş de aslında gerçekten yapmacık oldukları çok belli.
Hiç inandırıcı değiller geçen ay Bengü Su ile beraber olan Muharrem Can bu ay Alara ile flört ediyordu.:KK60:
Altyazılar Flaş Flaş Flaş diye geçiyordu.
Bir de şu Tülin'in eski sevgilisini gördüm,ayyy unuttum bir türlü çıkaramadım adamın adını.:KK75:
İş adamı mı ne yazıyor profilinde.
Arkadaş hangi iş adamı o saatte holdingini kapatıp kanala koşuyor her gün?:temizlik:
Caner caner:KK70:

Esraerolstil sayfasına bakıyorum bende instagramda. Orda her gün giydiğini koyuyolar.

deve ve boynu mevzusundan giresim var. ülke olarak neremiz doğru kaldı artık? neremizden tutulsa elde kalıyor.

bu ve bunun gibi beyin yıkayıcı programlar ülkemiz ve dünyamızdaki sorunlardan fersah fersah uzaklaşmamız için yapılmış küresel güçler (aman Allahım çok etkileyici oldu) tarafından formatlanmış programlar.

aslında en başında Acun Medya geliyor.

hangi bilgiye haiziz? en üst özellikli televizyon, telefon alacak paramız var ama kitap alacak paramız yok. zaten kitap alınmasın okunulmasın diye uğraş veriliyor. okuyan bilen insan kimsenin işine gelmez..

yanlış yerden girdin be Kazen.. çok yaralıyız çok..

daha dur acuna da gelecek sıra hepsi sırayla ....

Patlatan Esra Erol olabilir ama şimdi her kanalda başka başka kılıflar halinde bir sürü var.
Ben erken kalkan insanım saat 4-4,30 gibi kalkarım ve tv de tekrar programlara bakarım. Valla kafamı boşaltıyorlar. Tekrarları denk gelirsem seyrediyorum.
Ben bildiğimi söyledim şu anda cast ajanslarından aday almayan tek kişidir Esra Erol.
Haaa bana kalırsa önce diziler temizlenmeli. Amcasının karısıyla, evli erkekle, danasıyla, dıdısıyla sırf aşk adı altında yaşanan çarpık ilişkileri hayatımıza sokan ve bunu normal olarak algılatmaya çalışan, vuran kıran kafasına göre adalet sağladığını söyleyen, saygın görüntü çizen mafya dizilerini gözümüze, beynimize kazıyanları eleştirmek en öncelikli vazifemizdir.
Sonra bakarız evlenme programlarına.

aynen dizilerde ayrı konu, aşk ve mavi midir nedir emrahın yeni dizisi, izlemem için felç geçirmiş olmam lazım o diziyi ama fragmanlarını görüyorum da, bi kaç saniyelik fragmanda bile o ona tokat atıyo bu buna tokat atıyo, şlaaak şlaaak, ortalık tokat yiyen kadından geçilmiyor, çocukların sürekli aynı görüntülere maruz kaldığı düşünülürse, kadına karşı şiddetin patlamasına şaşırmamalı

Gözümün ucuyla dahi bakmıyorum.Hiç tasvip etmediğim bir program.Şu ortamda bu tür evlilikler ne kadar sağlıklı olur hiç bilmiyorum..Aklı başında birinin o programa katılması pek mümkün değil diye düşünüyorum..
Birde bazı olayların reyting amaçlı olabileceğini düşünüyorum..:110:

Tiyatro oynuyorlar ,düzmece yaşanan şeylerin hepsi ...evimde tv yok ,ama inanın haber sitelerinde bile bu adayların magazinsel haberlerine rastiyo rum ...izlemiyorummmm! !!izlettirmiyorummm izleyenlerede iyi gözle bakmiyorum,

Ben sıkı takipci degilim ama zuhatopalin programina göz asinaligim var.
Gecen gun daha once programinda evlendirdikleri ve kanser illeti yüzünden vefat eden birini saygiyla(!) andiklarina sahit oldum.5 dk aglayip , 5dk sonra agladiklari mendilleri sallayarak roman havasında oynadilar..

haremin bugüne aktarılmış hali gibi aradaki fark erkeklerde var. kendini begendiren öne cıkan kocayı kapıyor.

bi tane adam vardı yengem gibi ossunn yengem öyle yapardı şöyle yapardı diye geziyodu ortalıkta buda olayın farklı bi boyutu... ben abisinin yerinde olsaydım gösterirdim yengeyi

Merhaba,
Dert mi ? dert, konu içeriğini biraz daha bilgi toplayıp sizlerle paylaşacağım. Sizler Evlilik(!) programları hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz... Konuyu düzenlediğimde zehir zemberek bir içerik paylaşacağım...
Rezalet ya saçma sapan üç kadın bir erkek için uğraşıyo vs. Bence çok çirkin daha yapıcı programlar olabilir. Her kanalda var bu evlilik programları :KK43:

Anneannem ve babaannem kaçırmadan izliyorlar. Saat 16:00 dan sonra haberlere kadar tv onların elinde. Zinhar değiştiremezsin :)

Hala bu zamana kadar nasıl yayında olduklarına şaşırıyorum. Dizilerle uğraşıp milletin ahlakını bozduğunu, tarihi yanlış anlattığını vs düşünen devlet büyükleri bu programlarla neden ilgilenmiyor?

Bu tarz programlara katılan kızlar genel olarak Adnan Oktar'ın kediciklerine benziyorlar. Yani çok normal insanlarmış gibi gelmiyor. Kısmetse olur zaten başlı başına kötülükten,entrikadan, dedikodudan beslenen bir program. Yazık bu yıllarda ergen olan gençlere. Hayatları böyle insanları takiple, onlar için fan olmakla geçiyor.
Ben bu tarz program yapanlardan daha çok Rtuke kızıyorum. Başka konularda dinden,ahlaktan atıp tutanlar, bu programları yasaklamıyor. Şaşırdık mı hayır.

aslansın .....

bende izliyorum işim icabı ama kaldıramıyorum artık ...
annem yüzünden izliyorum bazen. anne bunlar hep kurgu, yalan dolan diyorum. banane ben eğleniyorum diyor.
bence çok sıkıcı. nasıl katlanıyor anlamıyorum.
elazığ meselesi de cehaletin ifşası olmuş.

Bence Turkiyedeki butun olaylarin ustunu kapatmaya yarayan programlar bunlar.
Insanlarimiz ulkemizdeki acilari yasayamadan tv'yi bi aciyor her yerde bu programlar. Maalesef haberlerdede sehitlerimizin en fazla gosterildigi dakika ise 5 tir. Insanlarimizi alistirmaya calisiyorlar boyle duyarsiz kalmaya. Ben her bildigim kisiye diyorum bakmayin sunlara kapatin reyting almasinlar. Belgesele bakiyorum cogunlukla gercekten cunku baska kanal kalmadi. Zapp yaptikca cikiyorlar hortluyorlar karsinda. Aglanacak halimize guldurmeye calisiyorlar boyle programlar. Kabaca "Mallaşıyoruz" .
Allah yardim etsin bizlere.

Milleti uyutuyorlar resmen, tamamen kurgu gerceklikle bir alakasi yok.yerine sacma bi dizi koysalar daha iyi, en azindan milleti kandirmamis olurlar.tabi temennim kaliteli program koymalari, en azindan para kazanan sunucu hakkini versin! En kisa zamanda yayindan kaldirilir hepsi umarim

X