Esra Erol beni eversene.....

Geçen gün seda sayan'da bir çocuk "kadınlar güçlü görünmeye çalışsa da güçsüzlerdir" gibi bir cümle kurdu. Bir tane kadın da çıkıp ne diyorsun sen demedi. Vermeye "çalıştıkları" tüm sosyal mesajlar yalan dolan. Kendileri gibi.

bence benim fikrim zaten bu furyayı patlatan o, hiçte samimi olduğunu düşünmüyorum, ama tribünlere çok güzel oynuyor, geçen zaplarken meriç erkan vardı, şu bi ara ahu tuğba ile tv karşısında aşk yaşayan meriç, ya da banu alkanlamıydı hatırlayamadım:KK53:
Patlatan Esra Erol olabilir ama şimdi her kanalda başka başka kılıflar halinde bir sürü var.
Ben erken kalkan insanım saat 4-4,30 gibi kalkarım ve tv de tekrar programlara bakarım. Valla kafamı boşaltıyorlar. Tekrarları denk gelirsem seyrediyorum.
Ben bildiğimi söyledim şu anda cast ajanslarından aday almayan tek kişidir Esra Erol.
Haaa bana kalırsa önce diziler temizlenmeli. Amcasının karısıyla, evli erkekle, danasıyla, dıdısıyla sırf aşk adı altında yaşanan çarpık ilişkileri hayatımıza sokan ve bunu normal olarak algılatmaya çalışan, vuran kıran kafasına göre adalet sağladığını söyleyen, saygın görüntü çizen mafya dizilerini gözümüze, beynimize kazıyanları eleştirmek en öncelikli vazifemizdir.
Sonra bakarız evlenme programlarına.

Bu konuyu uzun süredir açmak istiyorum, nerede size dert oldu ? derseniz ; evlilik adaylarından birinin Elazığlı olup gelin adaylarından birine Elazığ nerede diye sorulduğunda Edirne ve Tekirdağ illeri arasında dediğinde ipler koptu.

deve ve boynu mevzusundan giresim var. ülke olarak neremiz doğru kaldı artık? neremizden tutulsa elde kalıyor.

bu ve bunun gibi beyin yıkayıcı programlar ülkemiz ve dünyamızdaki sorunlardan fersah fersah uzaklaşmamız için yapılmış küresel güçler (aman Allahım çok etkileyici oldu) tarafından formatlanmış programlar.

aslında en başında Acun Medya geliyor.

hangi bilgiye haiziz? en üst özellikli televizyon, telefon alacak paramız var ama kitap alacak paramız yok. zaten kitap alınmasın okunulmasın diye uğraş veriliyor. okuyan bilen insan kimsenin işine gelmez..

yanlış yerden girdin be Kazen.. çok yaralıyız çok..

çok boş ınsan var yazık o tüketikleri
zamana

Seda Sayan'ınkilerin sahte olduğu belli zaten. Yirmi yaşında bebelerin hepsi orada evlenecek güya.
Ama şu Güzel denen yüksek volumlu kızım cigirmalari ve kayınvalidenin korkuyorum ben ondan tarzına çok gülüyorum :KK70: hele o solmaz fln :KK70: yine orada Emrah'ın meşhur oğlu tayfun da var. Bariz belli o programın kast olduğu.
Diğerlerini hiç izlemedim uzun süredir. Çok eskiden Esra Erol'un da izlerdim de evlilik programlari bana itici geldiğinden izlemez oldum. Sadece Seda Sayan'ın programına bakıyorum o da pek evlilik programı değil de reality show gibi bir şey olmuş gencecik oyuncular dolu hep. İnanan yoktur ona zaten
Gerçi o programda yoz mı yoz. Hatta berbat. Ama insan arada açıp bakıyor valla rezillik olduğunu bilse de :KK70:

Ben izlemiyorum.TVye kızım el koymuş durumda.Ama kanal değiştirirken bile gördüklerim karşısında şaşırıyorum ,midem almıyor gördüklerimi.Geçen gün annemlere gittik eşimle,babam ve kardeşimin eşi bile izliyordu:olamaz:Yorum yapıyorlardı hatta''.İnanıyor musunuz yoksa ,bunlar reklam ajanslarından çoğu'' dedim ,eşim kanalı değiştirdi,izleyecek başka şey bulamadınız mı dedi.:skandal:

Ar,namus,kultur,edep,utanma duygusunu hice sayan yoldan cikmis,gelecekteki nesillerimizin saygisizca ve aile evlilik muesesini bitiren bir topluluk gruplaridir!..

Şimdiye kadar hiç izlemedim asla izlemem.... insanları gerizekalı güdülecek koyun yerine koyan programlar... o programları yapan da sunan da kanalında yayınlayan da insana saygısı olmayan kişiler....

ben anti tv ciyim,kullanmıyorum,daha geçen akşam bır mağazada kıza rıca ettim kapadı,gömlek bakarken bıle tahammul edemedım,içler acısı bır durum,söleyecek kelmie söz tükendi,facia,faci,facia,programı sunanları,yapanları ve katılanları değil,evde izleyenlerı şidettele kınıyorum,sizler izlemezsenız bu programlar asla olmaz,devlet el koysa,ama bu defa bir kesim ayağa kalkar,bilemıyorum,sadece o değil ki,yarışma programalrı,diziler,yanı televizyon değilde,aptal kutusu bence,evdeki zehirrr

Neftet ettigim. Izleyenlere hayret ettigim programlar midemi bulandiriyor butun cirkin igrenc ahlaksiz davranislari empoze ederek mearulastirmaya calisiyorlar. Aksaam saati izlenecek bir tane program yok bunlar heryeri doldurmus. Haber kanallari var cok sukur yoksa onlari ele geciremediler:KK53:

valla millete sorunca '' ayyyy ne kadarrr banellll , ayyyyy ben izlemem o tip şeyleriiii '' yapıyorlar ama reytinglere falan bakınca basbaya izleniyor bu programlar
izlenmese neden her kanalda olup senelerce devam etsinler ki ?
millet izliyor ama izlemiyorum diyor
Ben izlemiyorum esra erolu vede sevmiyorum , gerçekten hepside düzmece ilk çıktığı vakit zühal topalı izlemiştim ama sonra suyunu çıkardılar artık reklamlarına dahi tahammül edemiyorum kaldırılsın bu saçmalıklar lütfen.

Tamamen olayların kurgu, katılanların gercek olmadıgıni düşündügüm programlar.

Halkımız bu tür yayınlarla uyutuluyor. Yerine egitici programlar konulsa kim izlerdi ki? Demek ki talep çok.
Ne kötü ki reytingler cok olmasa her kanalda benzerleri yayinlanmazdı heralde.

Bu konuyu uzun süredir açmak istiyorum, nerede size dert oldu ? derseniz ; evlilik adaylarından birinin Elazığlı olup gelin adaylarından birine Elazığ nerede diye sorulduğunda Edirne ve Tekirdağ illeri arasında dediğinde ipler koptu.
:KK57:

Merhaba,
Dert mi ? dert, konu içeriğini biraz daha bilgi toplayıp sizlerle paylaşacağım. Sizler Evlilik(!) programları hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz... Konuyu düzenlediğimde zehir zemberek bir içerik paylaşacağım...
Evliliği dejenare eden bir onla bir bunla takılılan gereksiz program

X