Esra Erol beni eversene.....

hepsi kurmaca hepsini para verip getiriyolar arada saflar da geliyo kaynıyo gidiyo, iğrenç bişey bu çocuklarımızı nasıl koruyacağız bu pisliklerden bilmiyuorum

Tamamen yalan tamamen oyun. İlişkilerin ve kişilerin gerçek olacağına inanmıyorum. Her gün oynayan diziler gibiler benim gözümde.

O değilde hanife evlendi mi :KK70: :KK70:

En son bayhan ile gormustum :KK70:

Sizin Allah iyiliğinizi versin emi:KK70:onlar kim:KK14:

Evlilik programları dahil genel bir eleştiri yapabilir miyim?

Bazı genel kültür yarışmaları hariç onları tenzih ederim, diğer yarışma, program vs adı altında yayınlanan hiçbir yayını hak etmiyoruz biz.
Ben bizle alay edildiğini ve bunun bize hakaret olduğunu düşünüyorum, o programlara katılanlar ünlü olma, belki raitinglerine göre para kazanma derdinde, onların üzerinden program yapanlarda raitingleri arttıkça reklam alıyorlar, para kazanıyorlar, yani sürekli bir maddiyat durumu var.

Kanallar deseniz bu yarışmalar, programlar sayesinde paraya para katıp daha başka kanallar açıp yine bu kamera şakası gibi yarışmalardan koyuyorlar, geçenlerde gördüm bir kanal yeni bir kanal daha açmış buçuklu.

Ben hiçbirini seyretmiyorum ama bizle böyle dalga geçtikleri içinde kınıyor, kızıyor, üzülüyorum.

Soylenicek cok soz varda bu programlar icin susuyorum ne diyim allahindan bulsunlar. :)

Öncelikle bir ailenin kurulmasında elektriğin değil,
Adaletin,sevginin ve saygının üzerine kurulması gerektiğini düşünüyorum..
Aile mahremiyeti, sevgi, saygı, aşk, ebeveynlik, yuva kurma gibi kavramların içi boşaltılıyor. İş eninde sonunda gelmiş “Elektrik almaya” dayandırılmıştır. Aileler yani küçük devletçikler böyle kurulmaz, böyle kurulmamalı yoksa boşanma oranı en düşük ülkeyiz diye övünürken bakıyoruz ki yüzde 2’den yüzde 4’e çıkmış, belki bir bakacağız yüzde 5 olmuş.
Bu tarz programların kapatılmasını istiyoruz.

Sizin Allah iyiliğinizi versin emi:KK70:onlar kim:KK14:

Evlilik programları dahil genel bir eleştiri yapabilir miyim?

Bazı genel kültür yarışmaları hariç onları tenzih ederim, diğer yarışma, program vs adı altında yayınlanan hiçbir yayını hak etmiyoruz biz.
Ben bizle alay edildiğini ve bunun bize hakaret olduğunu düşünüyorum, o programlara katılanlar ünlü olma, belki raitinglerine göre para kazanma derdinde, onların üzerinden program yapanlarda raitingleri arttıkça reklam alıyorlar, para kazanıyorlar, yani sürekli bir maddiyat durumu var.

Kanallar deseniz bu yarışmalar, programlar sayesinde paraya para katıp daha başka kanallar açıp yine bu kamera şakası gibi yarışmalardan koyuyorlar, geçenlerde gördüm bir kanal yeni bir kanal daha açmış buçuklu.

Ben hiçbirini seyretmiyorum ama bizle böyle dalga geçtikleri içinde kınıyor, kızıyor, üzülüyorum.
Oyle arada bir baaaakma icim gidiyooooooooor

Sarkisini soyleyen

Armagan caglayan doneminde popstar yarismasi vardi ya hanii :KK70:

Eğer sadece Esra Erol'sa tamam da diğer programlar ne öyle arkadaşım ya..

"Çıkayım göbek atayım. Şununla konuşayım ama locadan da şuna kaş göz edeyim ama şunun whatsappındaki yazışmaları mutlaka okumam lazım ayrıca da eski talibime çağrıda bulunup Yen'i geleniyle çay içip yarının ki içinde açık kapı bırakmalıyım. Allahım çok işim var şu abiye de totomda durmuyor neyse göbek atarım az sonra ama saçım çok kötü ühüüü ühhüüüü..."

Normal hayatta, erkek ya da kadın bulunmazmış gibi bir de programcılığa soyunan soytarı hepsi gözümde...Alet edenin de alet olanın da vay haline, gereksiz program yığını :sopa:

Ilk zamanlar tek bir acidan hosgorum vardi
Farkli ozellikleri olan, benzer seyleri yasayan insanlarin bir araya gelmesi icin uygun ortam saglandigini dusunuyordum. ( engel, yurt ici yurt disindan tanistirma, cocuk istememe, cocuk sahibi olamama gibi) ama su anda rezalet durumdalar ve kesinlikle yasaklanmalilar
Ztn dusundugum gruptaki masum insanlar asla arayip basvurmuyordur.

Benim iki tane kuzenim var evlenmek istiyo ama çevre geniş olmayınca bulamıyolar ikisi de çok güzeller gerçekten. Evlendirme programları gerçekten evlendirme amaçlı olsa eminim giderler ama hepsi şov amaçlı yapılan şeyler olduğu için yine boşa zaman kaybı olacaktır. Velhasıl gerçekten evlenmek isteyen insanları engellediğini düşünüyorum.

Ahlaksizlik, peskesciligin modernlestirilmis hali bu tur programlarla insanlarin beyin hucrelerini caliyorlar resmen

Bu konuyu uzun süredir açmak istiyorum, nerede size dert oldu ? derseniz ; evlilik adaylarından birinin Elazığlı olup gelin adaylarından birine Elazığ nerede diye sorulduğunda Edirne ve Tekirdağ illeri arasında dediğinde ipler koptu.

Bir eğitimci olarak her yıl derste canlı canlı RTÜK u anlatırken canlı bağlantı kurup her sınıfımda şikayet ettiriyorum...

Ne örfe ne ahlaka uygun. Çirkince cümleler havada uçuşurken bunu rayting uğruna yapmaları ayrı bir ironi. ..

Bırakın bu işleri ya, deli gibi izlendiği için adamlar da bu programları yapıyolar. Bizim halkımız seviyo böyle şeyleri. Kolay kolay sonu gelmez...

Evlilik programlarınin yüzde 97 si takipçim çok olsun beni izlesinler tanıdık biri olayim diye çıkıyorlar ve kendilerini rezil ediyorlar.H ayır sen orda kaç sezondur duruyorsun Allah bilir niye evlenemedin degilmi çok saçma ya

Bu konuyu uzun süredir açmak istiyorum, nerede size dert oldu ? derseniz ; evlilik adaylarından birinin Elazığlı olup gelin adaylarından birine Elazığ nerede diye sorulduğunda Edirne ve Tekirdağ illeri arasında dediğinde ipler koptu.
Çok güzel bir konu olmuş K Kazen , hakikaten geçen dellenip açacaktım, bu da dert mi deyip kinlenirim diye sessiz kaldım. Ahlak seviyesinin yerle bir olduğu, aile kurumunu basitleştiren, maddiyat ve görsellik üzerine kırulmuş bir program... Ne acı.

X