Esra Erol beni eversene.....

Bu konu hakkında tek bi kelime var duygularımı anlatacak: TİKSİNME
İzleyen mantığı da anlamış değilim.İnsanın bu kadar eli boş,bu kadar sorumsuz,bu kadar hayata uzak olmasını aklım almıyor.Ancak böyle biri izler bu tür programları.Ona ayrılan vakitte kendine,sevdiklerine,hayata,cebine bişeyler katabilir insan.

Bu konu hakkında tek bi kelime var duygularımı anlatacak: TİKSİNME
İzleyen mantığı da anlamış değilim.İnsanın bu kadar eli boş,bu kadar sorumsuz,bu kadar hayata uzak olmasını aklım almıyor.Ancak böyle biri izler bu tür programları.Ona ayrılan vakitte kendine,sevdiklerine,hayata,cebine bişeyler katabilir insan.
Bence bu kadar iğrenç bir yorum yapacağına herkese saygıyı öğren sen izlemeyebilirsin ama izleyen mantık diye başlayıp terbiyesizce bi yoruma anlam veremem belli ki sende izlemişsin yorum yaptına göre... el işim, ev işim, kitap okuyuşum sevdiklerime zaman ayırışımda var bende izliyorum he beğenmediğim ve sevdiğim yönleride var tiyatro niyetine seyredip ciddiye almıyorum izleyen izler izlemeyen izlemez saygı saygı...

bu konuya herkez yorum yapmis galiba birde birsuru olaylar olmus felan.bende fikrimi soyleyim bari..isteyen izler istemeyen begenmeyen izlemez bu kadar basit.arz talep meselesi.izleniyorki yapiyorlar.hepsini kaldirdilar yerine egitici seyler koydularda millet mi izlemedi? oda ayri bir konu..ama su bir gercek bizim halkimiz seviyor boyle seyleri.yasli insanlar mesela oturuyor butun gun evde is yok guc yok ne yapacak.izleyip vakit olduruyor iste onun icin bir onemi yokki kurguymus degilmis.evlilik programlarinin sahteligi coktan kabullenildi zaten..baska seylere kafa yorsak keske..banlanmam insallh:KK17:

bu konuya herkez yorum yapmis galiba birde birsuru olaylar olmus felan.bende fikrimi soyleyim bari..isteyen izler istemeyen begenmeyen izlemez bu kadar basit.arz talep meselesi.izleniyorki yapiyorlar.hepsini kaldirdilar yerine egitici seyler koydularda millet mi izlemedi? oda ayri bir konu..ama su bir gercek bizim halkimiz seviyor boyle seyleri.yasli insanlar mesela oturuyor butun gun evde is yok guc yok ne yapacak.izleyip vakit olduruyor iste onun icin bir onemi yokki kurguymus degilmis.evlilik programlarinin sahteligi coktan kabullenildi zaten..baska seylere kafa yorsak keske..banlanmam insallh:KK17:
Ağzına sağlık gerçekten yorumun çok güzel

Kadinlarin ve erkeklerin orda damizlik gibi oturup begenilmeyi beklemesi kendileri cesitli sekillerde sergilemesi daha dogrusu teşhir etmesi gibi bi anlayisi nasil benimsiyor bu insanlar? Bazilarinin babasi annesi de cikip destek veriyor bu igrenclige... Yani kizimiz-oglumuz kendini ve ailesini rezil edebilir teshir edebilir ailecek destekliyoruz evladimizin her kararinda arkasindayz falan diyor bunlar.Bu arsizlik artik bitmeli .Icimden cok daha agir laflar geciyo ama neyse...Ülkemize yakisan hareketler degil bunlar. Ustelik onca sehit verirken. Yaziklar olsun o programlari sunmayi kabul eden insanlara.

Bu konu kapanmamışmıydı ben banlıyken :KK53: açılmış madem yazayım izlemiyorum kardeşim izlemiyorum saatlerini bildiğimden o saatlerde o kanallara bakmadan hızlıca geçiyorum tv açıksa genelde gündüz kapalı oluyor zaten :KK66:

Kasıtlı olarak yapılan toplumu yozlastirma entegrasyonu.. izlendikce insanların birbirlerine olan saygılarının, güvenlerinin, samimiyetlerinin yitirildiği, bunları en dibe vuran platform..

Bi ara takip ettim hep aynı kişiler arada sırada denk geliyorum kanalları dolaşırken tiksindim :bicak:resmen pazarlama yapılıyor hepsinde kurgulanmış olduğu belli reyting için ne hallere sokuyorlar kendilerini :bicak:
İnşallah tez zamanda kaldirirlar

Hepsi para karsılığı oynayan ünlü olmaya calışan oyuncu zaten 3 program var izlenen sinir oluyorum evlilik programımı dedikodumu yoksa dansözlük müü hangisi hangi erkek evlenir ciddi ciddi kız ararken dans etsin dedikodu mu etsin diolar yoksa arlı namuslu bakire el değmemişmi istiyolar asla bakmıyorum bakmamda konusuyolar solmaz şöyle halime böyle diye bende onları oynatanda konusturanda sizsiniz diye cvp veriyorum kıyamet alametii işte bunlarr

Konuyu biraz geç görmüş olsamda yazmadan duramayacağım, bizim insanlarımız bu tarz programları ne kadar seviyor ki yıllardır izleniyor aynı anda 3 5 kanalda evlilik programı .
Bu evlilik programlarını izlemiyorum izlemekte istemiyorum ama kızım malesef ısrarla izlemek istiyor,okulda çocuklar bile bu programları konuşuyor bu arada kızım 13 yaşında yani ergen.
Gerekli konuşmaları yaptığımı düşünüyorum izlememesi açısından neyse konuya dönersek bu programları seviyesiz buluyorum ,bu programları izlemek için harcanan vakite acıyorum .
Keşke bu tarz programlar kaldırılsa! Gençlerimiz,insanlarımız kendine fayda katacak şeyler izlese yada uğraşsa.

Sende seyretme be kardeşim kumanda elinizde istedginiz kanalı açın bakın

Çelişkiler ... çelişkiler ... çelişkiler ...

Siz yorum yapmak zorunda mısınız ? Mouse elinizin altında başka bir konuya geçin ? Nasıl ki bana o uyduruk programları zorla izletmiyorlar ise sizin de yorum yapma zorunluğunuz yok

demezler mi adama ?

Siz yorum yapmak zorunda mısınız ? Mouse elinizin altında başka bir konuya geçin ? Nasıl ki bana o uyduruk programları zorla izletmiyorlar ise sizin de yorum yapma zorunluğunuz yok

demezler mi adama ?
Ülkenin bugünkü durumuyla aslında oldukça paralel bu programlar. Gündemin yeterki bu olsun...diğerleri hikaye???

Bana gore sacma toplumun ahlakini bozuyor bugun sirilsiklam ask yarin oturmus talip bekliyor .annemle haftada bi kere konuyoruz dedigi tek sey kizim hanife niye gelmiyor programa haberin var mi :-)

Gaflet anımda zaping yaparken yaşını başını almış bir bey amcamızın teldeki hatuna"Aloooo sesin gelmiyor soyunda konuş" dedigine denk geldigim program. Bu tip programlar toplumumuzun aynasıdır ve bu kanalların müthiş kâr etmesi ekranda tutulma sebebidir. Madem gündüz kuşağı bukadar rağbet görüyor halkımızın kültür skalasını yükseltecek programlar koyulsun. Change'nde bir kampanya başlatılmıştı ama nekadar başarılı oldu bilmiyorum. Umarım işe yarar.

demezler mi adama ?
Derlerde ben bu programları seyrediyorum seyrettiğim programa yorum yapma hakkım var

X