Esra Erol beni eversene.....

saçma sapan insanlar güya evlenmeye gelmişler bir gün pazara çıkıp çocuklarına kıyafet bakıyorlar öteki gün ergence bir sebepten ayrılıyorlar....

Konuyu biraz okudum, neler varmis neler. Cengiz kim, şenol kim, gobek atan kadini merak ettim. Baya baya dizi gibi olmuş programlar.

Böle bi konu açıyosunuz, yaptığınız resmen yanlış, biz bunu yazıyoruz @Mune yuvarlak cevaplar veriyor. K Kazen den ses yok

Bide çok ban yersiniz vs şeklinde konuşuyosunuz. Lütfen önce siz bu yanlış durumu ortadan kaldırın. Yapılan büyük adaletsizlik, konu içeriği yanlış, tutum yanlış..

Forum için yüz karası bu durum
Konuyu acilen kapatın artık.
Ban muhabbeti de içimizi şişirdi, heralde burda banlanınca kimse yemeden içmeden kesilmiyodur......
bu konudaki bütün yorumlarınızı açıp okudum
hepsini beğenmek istiyorum ama üşendim. burdan yazayım
bu çifte standartı ben de anlamış değilim. konuyu ilk gördüğümde de bunu düşünmüştüm

Bence beğenilmeyen şeyi yasaklamak istemek özgürlüklere aykırı. Discovery izlemek isteyen de izleyebilir sonuçta. Bu programlar reyting almasalar varlıklarını sürdüremezler. Televizyon bir "tükettirme" aracıdır. Medya bunun üzerine döner. Yeterli reyting yoksa yeterli reklam olmaz ve programlar ortadan kalkar. Bugün evlilik programlarını yasaklatırsak, yarın neye sıra geleceğini bilemeyiz. Devletin görevi kanallara neyi yayınlayacaklarını söylemek olmamalı bence. Devletin görevi vatandaşları gerçekten eğiterek, toplumu belirli bir seviyenin üzerine çıkarmak olmalıdır. O noktadan sonra programlar ya kendilerini geliştirecek ya da yok olup gidecektir. Ancak bunu yasaklayarak sağlamaya çalışmak, topluma gözlerimizi kapatmaktır. Naçizane benim görüşüm bunlar elbette...

Haklısınız ama 100 yıl sonrasından bahsediyorsunuz. Peki ya şimdi için bir çözüm?

kadın erkek ilişkilerinin en rezil ve en çıkarcı hali olarak ekranlarda gereksiz yere var olan yayınlar..
oraya çıkanların o kadar kendini rezil edenlerin aileleri, dostları yok mu merak ediyorum.
kadınların ya da erkeklerin elma ya da armut gibi seçilmeye çalışıldığı, evlilik gibi mühim bir kavramın ne hallere getirildiği acı bir şekilde gözlere zihinlere sunuluyor işte.

Herkes Kazen'in konuyu Esra Erol üzerinden açmasina sinirlenmis. Olay ne anlayamadim ben. Kazen Esra Erol'un bilmem ne sayfasindan engellendi diye mi açmis bu konuyu? Herkes, yaran var ki bu konuyu acmissin diyor da anlamadim K Kazen ne yaraniz varmis? Facebook sayfasindan engellendiniz diye mi konuyu Esra Erol'un programinin adiyla açtiniz? Bence gelin bir açiklama yapın. Töhmet altinda kaliyorsunuz.

Yuvarlak cevap verdiğimi zannetmiyorum, konuyu açan ben miyim? Değilim, ben açsaydım amenna.

Ben burada bdvye ait olmayan konuları taşımaya, gerekirse kilitlemeye, uyarı vermeye devam ederim, edeceğimde.
Ama bu konu benim sorumluluğumda değil, konuyla alakalı yapılan kiblere bile bakmıyorum.

Kaldı ki konuyu Kazen'in açmış olması rahatsız olduğunuz konuya girip yorum yapmanızı gerektirmiyor, yazmak yerine kiblersiniz Kazen aktif olduğunda bakar.
Sadece şunu merak ediyorum, yapılanın ne kadar yanlış olduğunun farkındasınız dimi?

Zorla tüm kanallarda,Reyting (!) olduğu söylenerek seyrettiriliyor! Asla izlemiyorum...zaten buna vaktim de yok...fakat bunun Türk halkının aklıyla tamamen alay etmek olduğunu düşünüyorum...dejenere edilen evlilik hayatını şirin gösterme çabasındalar! Herşey kurgu...

Merhaba,
Dert mi ? dert, konu içeriğini biraz daha bilgi toplayıp sizlerle paylaşacağım. Sizler Evlilik(!) programları hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz... Konuyu düzenlediğimde zehir zemberek bir içerik paylaşacağım...

Ne zaman gelecek aciklama K Kazen 108 sayfa olmus merak ettim gercekten

Konu ne hallere gelmis anam. :işsiz:
Masallah K Kazen ne derdin varmis bee. Seni kibledim ama adaletsiz dunya iste bana gulumseyerek cevap verdin. Kazen cok fenasin cook. Ortaligida birbirine kattin ha. Butun kadinlar ayni yerde riv riv yapiyoruz hala bu konuda. Kapatsanmi artik konuyu yoksa bu uzuuuuuuunn sayfalar devam eder ama senin derdine derman olmayiz ona eminim ha. :kahve:

Rezillikten başka birşey değil hepsi kast ajansından bulunup belli bi para karşılığı rezil olmayı kabul eden insanlar topluluğu sadece bize düşen izlememek ama maalesef izleyip onlara prim kazandırıyoruz sadece. Üstüne üstün bir de günaha giriyoruz haksız mıyım

Su anda cilali tas devrini tamamlamaya calisan, elektriksiz Istanbullulari da dusunup rezilligi yazar misiniz? Son sarjimi size harciyorum bir polemige girsem cevap veremem ona yaniyorum :KK53:

Hahahahaha Elektrik orada da mı yok.... Bugün bu konuda neler yaptım bir anlatabilsem ....

X