Esra Erol beni eversene.....

Her sayfaya yada mesaja para kazaniyorsa. Kazen suan guluyordur boyle :KK53:

neyin reklamı ? Söyleyin de biz de bilelim ....
Esra Erol'un programinin :)
Hem başlık o, hem de iki seferdir açın bakın diyorsunuz, etkiniz de bayağı güçlü, evin içinde kumandayı aranıyorum, nerdeyse açacam,sonra "ne yapıyorum ben" diyorum :KK70:

ben sonunu yakaladım,programın.herkesten özür dileyen bir kız,sinir krizleri geçiren bir oğlan vardı.

sahi kazen, ben de asıl mesleğini merak etmiyor değilim:KK54:

Sadece şunu merak ediyorum, yapılanın ne kadar yanlış olduğunun farkındasınız dimi?
Sorunuzu başka bir soruyla cevaplayayım, bu arada şununda altını çizeyim, sizin ve etiketleyerek eleştiri yapan kişilerin eleştirilerini şahsım adına olumlu algılıyorum, en azından dürüstçe etiketleyip yazıyorsunuz fikrinizi.

2015 Ekim ayında Kazen tamda bu bölüme bir konu açtı, o da popüler konu yapıldı, tüm üyelere bildirim gitti, hatta her ay düzenli bildirimler yaptı yönetim.
Konunun linkini vermeden önce size 2015 Ekim ayından bugüne kadar ki sayfa sayısını yazayım, 1 yılı geçkin zamandır varolan o topiğin toplam sayfa sayısı 99.
O konuyu açtığında kimse Kazen'e bu konunun yeri burası değil demedi, çifte standart demedi, kimse benim adımı dahi etiketlemedi.

Bu konu için sizlerin tabiriyle yüz karası diyorsunuz ya, o konu için takdir edilmedi( teşekkür edenleri tenzih ederim.)
Kısaca konuyu açanın Kazen olması değilmiş demek ki mesele, içerikmiş ben bunu anlıyorum zira.
Şimdi size soruyorum, 2015'te tamda bu bölüme açılan ve bir sene boyunca popüler konu olarak bdvde kalan sonrasında taşınan konu niye 99 sayfada kaldı da bu konu 2 günde 110 sayfayı buldu?
Sansasyon olmadığı için mi? Kazen'i eleştirmeye imkan tanımadığı için mi? Kazen'i takdir etmek yerine eleştirmeyi tercih ettikleri için mi?
Bakınız konu bu:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/ozmuayene.865987/

X