Esra Erol beni eversene.....

Peki kizlar ben cok merak ediyorum: milleti kandirmak kul hakkina girmiyor mu? Basta o sunucular ordaki es arayanlar. Kul hakki basbaya.

Çalıştığım için izleyemiyorum
Şu an izinliyim yine izlemiyorum
İzlemeyeceğim de

gülmek için bile izlenmıyorlar, o derece reziller! esra erol dünyaları kazanmaya devam...
hele ki flash tv de vardı
en rezili o unutmussun onu kazen

Eskiden izlerdim. Sonra kızım oldu ve o izlemesin diye ben de televizyonu açmaz oldum. Artık bir yerde denk gelsem bile sinirlerim bozuluyor. Tahammül edemiyorum. Sadece evlilik programları değil gün içinde yayında olan diğer programlar için de aynısını hissediyorum. Hep bir tartışma, bir kavga ortamı. Hayatın para ve giyim kuşamdan ibaret olduğunu düşünen insanlar. Madem izlemiyorsun nereden haberin var diyeceksiniz haklı olarak. Hamileyken O tarz benim'i hiç kaçırmazdım. Ne kadar boşş ve vakit kaybı olduğunu şimdi uzaklaşınca anladım.

aynnen katiliyorum hepsi rezil ama seda sayan dahaa rezil, ev hanimi oldugum icin öglen kusaginda tüm kanallarda bunlar var, önceden tanistirma amacliydi ama simdi tam tiyatro, hele solmaz diye bi cingeneyi cikarmis, kadin orda at kosturuyor, sirf bu yüzden artik izlemiyorum sinirleniyorum

Kafa iyi sanırım? Eşime yarenim tabi köle değil, ama işlevden kasıt nedir neyin işlevinden bahsediyoruz anlamadım. iyi geceler

Olur öyle arada, bazen bende bir yorumu birkaç kere okuyorum acaba doğru mu okudum diye:)

Hanımlar,
benden söylemesi buradan çok ban çıkar sonra banlandım demeyin, üsluplara dikkat edin, Kazen pimi çeker ona göre.
Evet cunku polemige cok acik bir konu. Bence konunun bir an once kapanmasi forum uyelerinin iyiligi icin gayet elzem gozukuyor.

Konu sahibinin de rezil diye tabir ettigi bir konuyu bu kadar uzatmanin bir manasi yok.

Goruyoruz ki tv karsisinda bizi gereksiz yere mesgul edip kendi ceplerini doldurmayi amaclayan bu programlar suan bizi burda da mesgul ediyor bu konu sayesinde.

Istemiyorsaniz okumayin yazmayin diyebilirsiniz.
Ama trend konulara her girdigimde populer konu diye en ustte gozume gozume carpiyor.

Boyle sacma bir konuyu da populer konu diye isaretlemek ne kadar dogru onu da dusunmek gerekir tabi.

Kural ihlaliyse bu da kural ihlali, dert falan degil bu konj yanlis yere acilmis, ayrica insanlari rezil olarak nitelendiriyor ve bir de bunu uyelerine hangisi daha rezil diye oylatmaya kalkkisiliyor.

Hic ama hic yakismadi boyle bir konu bu forumun sahibine.

Madem bu forumda herkes esit o zaman kapatilsin bu konu.

Utanarak soylemeliyim ki Sirf merakimdan bakmisligim vardir.
Ben evlilik programlarini 'bugune kadar hayatta hic bir amaci olmayan insanlarin bir araya gelerek evlenmek disinda her halti yapabilmeleri' olarak tanimlayabilirim. Bu konuda ben de cok doluyum sayfalarca yazabilirim. Hele 20 25 yasindaki kizlarin 40 50 yas makyaji yapip yasikiksiz birbirinden rukus kiyafetler giyip Holivod yildiziymis gibi davranmalarina ayrica beraber gezip tozup (keske bununla sinirli kalsa) sonra hic bisey olamamis gibi yan yana oturup baska birilerini beklemelerine tahammul edemiyorum.

Kesinlikle modernlesme adi altinda yapilan soysuzluktan başka birsey degil.
Ekran onundeyiz halk herseyi goruyo diye diye milleti sömürdüler.
Şunuda anlayabilmis degilim;
İşin gucun var, egitimini tamamlamis bu yasa kadar da ayakta kalabilmissin, peki neden?
Neden annenin babanin yuzunu kizartiyorsun, aileni akrabalarini
Gerci şunuda gormedim ben, hicbir aile ferdide cikip *oğlum-kizim* ne isin var burda disarda adammi kalmadi demedi kimse.
Her cikan Allah sizden razi olsun disinda tek kelime demekten baska birsey bilmiyor. Polemik uzerinden reyting savaslari resmen.
Oyum *hepsi birbirinden rezil kepaze*
Resmen canli yayinda orasini burasinigostermek icin cikmislar.
Yalan olmasin zuhal bazen denk geliyo izliyorum, ve inanin ordaki kadinlari gordukce ben utaniyorum. Hele talip gelenlere hic sozum yok..
Gecen bi roman cikti, adini hatirlayamadim. Sarı sacli bi kizimiz.
İzlerken sadece MAŞALLAH diyebildim.
Kizimiz cok iyi kiviriyordu.
Bilmiyorum sicak bakmiyorum bu tur tv show'larina.
İyiden iyiye namus yoksunluguna gidiyoruz.
Anlam veremedigim bi konuda şudur,
Sen egitim almissin, görgü gormus ve kendini gelistirmissin, ne diye boyle bi programi sunarsin, adini lekelersin.
Bence cok acil bi sekilde hepsi kapatilmali,
Genc kizlarimiz izliyor bu tur kanallari,
Ve gecenlerde 18yasinda bi kiz cikmis, evlenmeye geldim diyo. Sen once seyinin bkunu temizle bi, agzin süt kokuyor ama masallah herbiseyi de biliyorsun.
Yazilacak cok sey ,kinanacak cok konu var.

Basin yayin konusunda berbat bi ulkeyiz.
Gunluk 3-4saat pazarlama izlicemize belgesel yayinlayabilirler.
Tarih,ulkeler ,hayvanlar alemi veya sunuda yapailirler *KUR'AN İ ve PEYGAMBERLERİMİZİ , CETTİMİZİ, ATALARİMİZİ, SOYUMUZU HATTA takvim işlendigi gunden itibaren Turkiyede neler olmus, uygarliklar,medeniyetler,padisahlar ,baskanlar vs.
Bu yapiliyor olsa veya bunun gibi egitici seyler yayin yapiliyor olsa İNSANLİKTAN cikmayiz. Attigimiz her adimi 10defa dusunuruz...

Sana,bana ve ülkemiz e ne katıyo? İğrenç ötesi bişey ya günde 4 saat ekranda durup, 10 saat deli gibi çalışan memurun 10 kat ı maaş alan cahiller topluluğu.. Kimse de buna ses çıkarmıyor ben ona şaşırıyorum

Rezilliğin son safhası...
SANIRIM ESRA NIN PROGRAMIYDI. ZİHİNSEL ENGELLİ 2 GENCİ EVLENDİRECEKTİ. KALBİM BU KADARINI KALDIRMADI VE AKIBETİ NEREYE VARDI İZLEMEDİM...
YAZIK Kİ O ZARARSIZLARIN ÜZERŞNDEN BİLE RANT YAPILIYOR BU ÜLKEDE DAHA NE DİYEYİM...

ulkemizde o kadarr onemli sorunlari varken bu kadar ici bos olan programlara yer veren emegi gecen tum oyuncularini ve bu programlarin kurgudan ibaret olmadigini goren tum izleyicilerini .............!

Zehir zemberek demişken afedersiniz ama onları izleyip kerh...ne izle aynı şey imiş. Ve biliyorum hepsi yalan dolan reytingin kurbanı olmus para karşılığı kölelik yapmaktalar. İşleri güçleri yok mu bu insanların bütün gün oradalar kimseyi begenmiyorlar. Yapımcılar kim daha fazla kavga çıkarırsa ona fazla para veriyor biz de sığır gibi onları izliyoruz.. Ben bıraktım 2 aydır trt yi izliyorum. Mutluyum.

Tek kelime ile berbat ötesi programlar..insanların zekası ile dalga geçer gibi bir halleri var. Kesinlikle yayindan acilen kaldırılmalı.

Tüm türevleri sonsuza dek yayından kaldırılmalı bence.. hiiççç izlemedim.. kayınvalideme gittiğimde denk geliyorum ve acayip sinirlerim bozuluyo.. resmen bütün ruh hastası oyuncuları toplayıp canlı yayında film çekiyolar.. bizim saftirik insanımız da izleyip para kazandırıyo bu şarlatanlara..

Aslında yazıcak çok şeyim var da neyyyssseee... keşke yayından kaldırılmalarını sağlıycak gücümüz olabilseydi..

'Kısmetse Olur' gibi programlar da rezalet. Hepsi kaldırılmalı. Bir de insanlar inanıyor bunlara. Çok fena fanatikleri var. Instagramda bir sürü fan sayfaları. Çocuklar bile izliyor fan sayfaları açıyor, onlara özeniyor. Çok üzülüyorum. Ben 5 sene boyunca her gün 2 saat yol gidip geldim, çok zor bir bölümü iyi dereceyle bitirdim. Buna rağmen işsizim. Bu boş insanlar hem oturdukları yerden o kadar para kazanıyor hem de insanların beynini yıkıyorlar. Hepsinin konuşma uslübünden eğitimsizlik akıyor. Bu arada eğitim sadece üniversite okumak değildir. Hiçbir yönden gelişememiş insanlarla dolu televizyon kanalları.

Bunlar baştan sona oyun evlenenler var mı evet var fakat Türkiye boyleleri yüzünden gelişmiyor diyenleri çok alakasız buluyorum maalesef Türk kanallarında sadece dizi sinema filmi veya böyle programlar var biz evlilik programlarını dizi niyetine izliyoruz :) sizde Türkiye'de gelişmeyen şeyleri düşünün programları değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…