Esra Erol beni eversene.....

Kanalların hepsi anlaşmış aynı saattee koyuyor izletmek için. Bir kanalda çıkıp ulan bunların yerine güzel bi program yapayımda izleyiciyi çekeyim demiyor.

Ben zaten cogu yorumu samimiyetsiz buldugumu daha once belirttim. Gercekten samimi olan kisiler gerek sikayet olsun, gerek imza kampanyasi olan gereken her neyse yapar/yapmaya calisir.

Klasik bahaneler(imiz);

Mecburiyetten izliyoruz kanallarda o saatlerde baska program yok. (En kotusu televizyonu kapat)

Sadece youtube dan bakiyorum . O da sosyal medyada cokk bahsedildigi icin yoksa izledigim yok. (Merak ediyorsan son yillardaki medical genetik arastirmalari merak et. )

Annem babam izliyor yoksa yuzune bakmam.(Disari cik , kulagina kulaklik tak muzik dinle.)

Ornekler uzar da bu kadar hakaretle bizim boyumuz uzar mi bilemem.

ya kazen bey ..
cok super konu acmissin..
ama sizden ricam burdaki kadinlar hep beraber rtürk ke sikayet edelim bu programlari ..
kapansin ya ..
evlilik kutsal bisey..
oyle birgun onla birgun bunla ..
bunu oyuncak haline getirmek ..
her türlu ahlaksizligi yapmak..
tamamen toplumun ahlakini yok etmek icin kurulmuş program...
oraya cikanlar acaba para icin mi ordalar..
bunlarin işi gucu yok mu ya??
hergun orda oturuyorlar yaşli nineler gibi..

kesinlikle katılıyorum

canim nerden sikayet edecem bana özelden nunara gonderir misin??
ya da burdan..

Su solmazin dansozluk yapmasi yokmu.. midem bulandirici olmaya basladi artik.. ayrica adaylara bunu soyle sunu soyle.. suna talip cik diye senaryo veriyorlarmis.. herseyleri sahte..

İnsanlarla resmen dalga geçiliyor insanlar izlesin diye saçma sapan olaylar yaşanıyor tv de onlardan başka bişey yok kısacası öyle programlar kaldirilmali

zaten size değildi sözlerim, diğer mesajımda da yazdım ve dediğiniz gibi hem izleyip hem de bahaneler üretiyorlar bazıları, gerçekten samimiyetsiz.

izleyen ''canım istiyor, merak ediyorum, izliyorum'' desin, kimsenin kimseye sırf bu yüzden hakaret etmek haddi değil sonuçta. herkes kendinden sorumlu.

bu kadar eleştiren, bu kadar şikayetçi olan da izlemeyiversin, o programları izlemek dışında yapılacak milyon tane şey var. gerekli yerlere şikayetini etsin, imzasını atsın, sonra gidip çok daha faydalı bulduğu şeyleri izlesin ya da yapsın.

ama bakıyorum da, eleştirip yerden yere vuranların çoğu programlardaki kişilere ne kadar hakim, benden çok biliyorlar valla. bu büyük bi çelişki değil mi?

Bu sabah izledim videosu düşmemiştir daha ...
ya kazen bey sizden boyle konu hiç beklemezdim inanin..
çok sasirttiniz beni ya..
ama çok mutlu oldum..
bu terbiyesizlige dur demek lazim..
birde ben su kösem sultanida sikayet etmek istiyorum..
lutfen kazen bey bana rtürk e nasil sikayet etmeliyim...

Yobazlık nedir arkadaşım yaaa???? baktın yorumuna cevap gelmeyince hemen altına yobaz eklemesini mi yaptın? üslubunu değiştir sen önce.kötü söz sahibine aittir.kibledim seni
anlatamadım heralde yobaz kelimesini senin için kullanmadım yobazlıkla suçlanılıyorum zaman zaman televizyonumuz olmadığı için neyse sorun yok kiblediysende sorun değil :)))

Rtük şikayet hattı.

444 1 178

Nerede ulkemin uc kurusa evini gulle donatan, cocuklarinin derdiyle yanan, esinin dilinden cikana kole olan kadinlari nerede boya kupuyle gunluk halleri arasinda everesti asan kadinlari...
Nerede edepli, saygili, evine bagli, kendine biblo degil de es gibi es arayan adamlar, nerede isini gucunu unutup da yillarini kanallarda harcayanlar...

anlatamadım heralde yobaz kelimesini senin için kullanmadım yobazlıkla suçlanılıyorum zaman zaman televizyonumuz olmadığı için neyse sorun yok kiblediysende sorun değil :)))
Aaaa ben özür dilerim o zaman.ben bana dediniz sandım .cook cok özür kusura bakma canım. hakaret degilse banlamaz zaten mune abla.ben yalnış anladım

Aaaa ben özür dilerim o zaman.ben bana dediniz sandım .cook cok özür kusura bakma canım. hakaret degilse banlamaz zaten mune abla.ben yalnış anladım
Ben kendi kendine söylediğini anladım da bunu sana nasıl anlatırım diye düşünüyordum Coco'cum, çünkü bazen ben size dememiş kendine demiş deyince üyeyi banlamamak için savunuyorum sanılıyor, ki VEdeBU az çekmiyor benden

esinin dilinden cikana kole olan kadinlari

bir hemcinsimin zihniyeti bi kadın olarak beni çok utandırdı ve dehşete düşürdü. ''eşinin dilinden çıkana köle olmak'' hımm... zaten kadınların hakettiği konum da kölelik değil mi? sahibimiz, pardon eşimiz emretsin biz kulu kölesi olup hemen yerine getirelim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…