Esra Erol beni eversene.....

Cocuklari uzak tutmak gerek evlilik denen kutsal ve guzel olan bir olayi cirkin, 2 kisi arasinda kalma, cahil insanlarin dusunceleriyle kafa doldurmasina izin vermemek gerek

hepsini saçma sapan ve gereksiz buluyorum.. bir insan kendini rezil etmek istiyorsa seve seve katılabilir :KK70:
yanlızca katılım değil vakit ayırıp izlemek bile vaktini çöpe atmaktan başa bir şey değil...

Kayınvalidem ve kayınbabamın fanatik derecede izlediği programlardır kendileri, oraya gittiğim de resmen Çin işkencesine uğramış gibi hissediyorum kendimi :kızgın:bütün kanallardakileri takip ediyorlar, bağımlı kelimesi hafif kalıyor yanlarında, şu program formatını düşünüp, sergiletene kucak dolusu beddualarımı gönderiyorum. Sırf o programlar yüzünden, hafta sonu gitme kararı aldım onlara.

TLC Tv izliyorum gündüzleri orada ki, kupon hastaları, aileler pişiriyor, pastacılar kralı vb. programları izlemek bana daha eğlenceli geliyor. Akşamları ise, Nat geo, Discovery channel ve haberler en çok izlediklerim.

Bu programlar için sanırım rtük biz kaldıramayız, sadece ceza vermekle sorumluyuz gibi bir açıklama yapmıştı, bu cevap bile aslında amacın ne olduğunu çok açık belli ediyor. Hiç kimse izlemese, zaten o programlar olmaz.

İzlemiyorum bile. Ustelik bu programlardan birinde evlendirilen ciftlerden birisinde adam, kadini öldürmüştü.
Ek olarak
Cogu insanin bir omur harcayip biriktiremeyecegi parayi, evlilik programindaki sunucular bir ayda kazaniyor. Yazik, gunah ya.

Ben hiç izlemedim hiçbirini bilmiyorum ama haber sitelerinde bu programlarla ilgili zaman zaman haberler yapılıyor. Oralardaki yorumlardan anladığım kadarıyla herkes şikayetçi, kimse istemiyor, herkes kaldırılsın diyor ama ne hikmetse yıllardır devam ediyor. Reyting almasa devam eder mi? Bu programların izlenme oranı da bilinç düzeyinin göstergesi maalesef.

Sanırım daha çok kadınlar izliyorlar ve sadece tv kanallarının değil, siyasetçilerin de işlerine geliyor. Çünkü kadınların gündemle ilgilenmemesi, yararlı uğraşları vs olmaması gerekiyor... daha yazacaklarım var ama fazla ayrıntıya girmek istemiyorum.

Bir gazetecimiz anısını anlatmıştı şimdi aklıma geldi.
Gazete ile ilgili anket yapmışlar, en çok hangi sayfamızı beğeniyorsunuz diye. Bilim- kültür sayfası da varmış seçeneklerde.
Ankette bu seçenek sanırım %40 gibi yüksek bir oy almış. ''Çok mutlu olduk ama bizim bilim kültür sayfamız yoktu'' diyor.

Sonuçta sorsan herkes tv de belgesel izler ama reytingler her şeyi gösterir.

ÜÇ beş sarlatani maaşa başlamışlar genelde onlara talip geliyor.ama bu kisiler hiçbir talibini begenmiyorlar .ancak bir süre reyting olsun diye fingirdesiyor.sonra kildan tüyden sebeplerle kavga edip ayriliyorlar.böylece sunucular da kendinii hic yormadan ceplerini dolduruyorlar.emekliler ev hanimlari issizler de bunlari dizi gibi seyrediyorlar.alan satan memnun kisacasi

Belirtmedende geçemicem. Şu konu saçmalıkdan başka bişey değil. Hele anket acayip olmuş.

Herkes çok tepkiliyse herkes çok rezil buluyosa çözüm basit, İZLEMEYİN :))

Yok hangisi birbrinden rezilmiş o nedir yani, ayrıca başlığı esra erol üzerinden yapıcağınıza genel tutsaydınız keşke....

Burda tepki çekmekten çok ego tatmini görüyorum ...

Hani burası çok sıkı ya kurallar için, şu konuyı normal bi üye açsa çoktan konu kapanmış çoktan ban yemişti

Yapmayın ya....

Nefret ediyorum özellikle Seda Sayanın programı bu kadar rezillik kalitesizlik görmedim seslerini bile duymaya tahammül edemiyorum insanlar bir de oturup akşama kadar izliyorlar toplu taşıma araçlarında teyzeler kendi ailelerinden bahseder gibi bahsediyorlar sahit oldum bir kac kere hayir bir de bunun gibi bir suru program farkli farkli kanallarda saatlerce suruyor bir de secenekte yok ev hanimlari da mecbur sariyorlar bu programlara.:stop:

Belirtmedende geçemicem. Şu konu saçmalıkdan başka bişey değil. Hele anket acayip olmuş.

Yok hangisi birbrinden rezilmiş o nedir yani, ayrıca başlığı esra erol üzerinden yapıcağınıza genel tutsaydınız keşke....

Hani burası çok sıkı ya kurallar için, şu konuyı normal bi üye açsa çoktan konu kapanmış çoktan ban yemişti

Yapmayın ya....

Ban yicez :))

Valla yadirgayamam. Çünkü açlık, ay sonunu getirme stresi, dayak, kavga, şantaj, küçücük bebeklere musallat olan dedeler, geçim sıkıntısı, kaynana dirdiri, birbirine yukselen komsular eltiler kayinlar, sadakatsiz esler,ekonomik ve sosyal sorunlar yani başımızda savaşın varlığı ve suriyelilerin yarattı dram vs vs derken böyle programlar olmazsa insanlar daha çok birbirine girer en azından bu programlar milleti evde tutuyor da evin dışına tasmiyorlar

Kime sorsak, bu tür progragramları kimse seyretmiyor. Ben de anlamıyorum bu reytingler nerden geliyo. Ben şahsen seyrediyorum çünkü çok komik buluyorum. Yani bir dizi seyreder gibi. Oradaki insanları hiç ciddiye almıyorum :)

Yapmayın ya....
Site yöneticisi esra Erol'un facesinde engellenmiş. Konu başlığına bende değindim ama cevap gelmedi.
Konuda esra Erol a yüklenme çok.
Büyük ihtimalle son mesajım olabilir. Bu yazdıklarıma dolayı ta banlayacaklar yada üyeliğe son verecekler.
Bu tür programlar bazılarına itici gelir bazıları sever. Ağır konuşmak yerine saygı çerçevesinde eleştirmek en güzeli.
Saygı ve kurallar belirli kisilere değil tüm insanlaradır.

X