Esra Erol beni eversene.....

Allah'tan öğleden sonraları okuldayım ve okulda tv yok. Okulların açılmasıyla sezona girip tatiliyle biliyorlar. Ya da ben öyle biliyorum. İzlemek nasip olmuyor

Herkes izliyor sanki izlemeyen var mı deniliyor ya ben ona sasıyorum işte.inanin 1 dk sini bile izleyemem nasıl tahammül ediliyor anlayamıyorum .iğrenç buluyorum oradaki insanlara da aciyorum sunucuları dahil.zavallilar ya nasıl bir durumun icindeler farkında değiller
işte 1 dakikasını bile izleyemem tahammül edemem diyorsunuz ya,bunu diyebilmeniz için o programı izlemiş olmanız gerekir ki eleştirebilesiniz,iyi yada kötü olduğuna kanaat getirip yorum yapabildiğinize göre demekki siz de izlemişsiniz,bunda ayıp bir şey yokki.

Zaten bu tür programların olumsuz ve gereksiz olduğu konusunda sanırım hepimiz hemfikiriz.
Amaaann bana neyse,çıktım bu konudan.

Hepsi birbirinden saçma ama en kotusu seda sayan bence bide anlamadıgım evli insanlar daha cok ızliyo saka gibi

Kimse kusura bakmasinda izliyosunuz yani bal gibi. .

Aman Aman cool takılan cool yaşayan bi insanın bu sitede bile işi olmaması lazım da neyse. .
Samimiyetine güvendiğim için seni alıntıladım Kahve, yazacaklarımı anlatabileceğim için.

Ben seyretmiyorum, ayda yılda kayınpeder veya benim annem yatılı gelirse onlar arzu ediyor diye açarlar bakarlar, bende mutfakta takılırım, cool değilim, sıradan ev kadınıyım, birşey katmadığını düşündüğüm için seyretmiyorum o kadar.
Seyretmiyorlarsa coollarsa bu site de işi olmaz lafıysa herkes adına dokundu bana, burası en azından gerçek bir platform, kurgu yok, kurgulayanlar olursa da sitede yeri yok, şu site sayesinde kaç kadın tüp bebekle ilgili bilgilere ulaştı, kaç kadın yasal haklarını öğrendi, kaç kadın çevresinde ağlayacak omuz bulamayınca burada ağlayıp deşarj oldu? Kaç kadın hangi durumda ne yapması gerektiğini öğrendi?
Hepimizin buradan aldığı çok şey var, programlarında böyle olması gerekirdi, benim kendi şahsıma tv programlarına eleştirim bu yönde.

Burada bdvde yazan kadınlar en azından gerçek, arada çıkan 3-5 fake üyelik dışında maddiyat uğruna kurgu yapmıyorlar.

Allah insanı avare etmesin işleri güçleri yok bütün derdimiz bitmiş sanki ülke olarak onca kötü olay yaşadık ki dünyada bukadar zulüm yaşanırken insanların oraya çıkıp es aramaları çok tuafima gidiyor her kanalda formatı farklı olsada içerik aynı evlilik toplum olarak bukadar mi merakliyiz evliliğe ..bunlarin hepsinin bir planlı bilinçli yapıldığını düşünüyorum nasilki 80 lerde cinselliğe kaydirilmak istendiyse gençliği ahularin banularin dönemi şimdide evliliğe kafa yorsun insanlar düşünmesin ....hepsi politik siyasi bence

IDX benim de favori kanallarımdan,ama ailem bana bu kanalı izlediğim için,potansiyel katil gözüyle bakmaya başladı.korkuyorlar benden:bicak:
Vay be fakirliğin gözü kör olsun,kesin kablolu yayınlar bunlar,bizde hala fakir kanallara bakalım.Trt belgesele talim edelim.Halbuki ne severim korku gerilim.

işin ironik kısmı,bugün kurstan geldim.soyundum,dökündümkahvemi yaptım.pc nin başına geçtim.bir taraftan da tv açtım.tv de esra erol,pc de kk.ve K Kazen 'in anketi.

haftanın 4- günü kurslardayım.kalan 1 günümde,evdeysem,tv açıksa,o saatlerde,esra erol'a denk geliyorum,ne yalan söyleyeyim,izlediğimde oluyor.ama oturup,dizi veya ciddi bir program gibi seyretmiyorum.

herkesin aksine,ben gergin ve stresliysem seyrederim,bu tarz programları.biraz kafa dağıtmak,biraz sıkıntılardan uzaklaşmak adına.yani hiç rastlamadım,hiç seyretmedim diyemem.öyle günler oluyor ki,16.30 da başlayıp,19 a kadar seyrediyorum.ama ertesi gün hiç merak edip bakmıyorum.yani bağımlılık değil benimki,çerez niyetine.

ha kaldırılsın mı sorusuna gelirsek,benim için bir mahsuru yok.sürekli izlediğim dizilerim de yoktur mesela benim.neye denk gelirsem,o günkü modum neyse onu seyrederim.bazen bir tv filmi,bazen bir konser,bazen yarışma.yerine daha kaliteli şeyler yapılacaksa,kaldırılsın ama,saçma sapan moda programları,saçma sapan,yarışmalar da kaldırılsın.

Samimiyetine güvendiğim için seni alıntıladım Kahve, yazacaklarımı anlatabileceğim için.

Ben seyretmiyorum, ayda yılda kayınpeder veya benim annem yatılı gelirse onlar arzu ediyor diye açarlar bakarlar, bende mutfakta takılırım, cool değilim, sıradan ev kadınıyım, birşey katmadığını düşündüğüm için seyretmiyorum o kadar.
Seyretmiyorlarsa coollarsa bu site de işi olmaz lafıysa herkes adına dokundu bana, burası en azından gerçek bir platform, kurgu yok, kurgulayanlar olursa da sitede yeri yok, şu site sayesinde kaç kadın tüp bebekle ilgili bilgilere ulaştı, kaç kadın yasal haklarını öğrendi, kaç kadın çevresinde ağlayacak omuz bulamayınca burada ağlayıp deşarj oldu? Kaç kadın hangi durumda ne yapması gerektiğini öğrendi?
Hepimizin buradan aldığı çok şey var, programlarında böyle olması gerekirdi, benim kendi şahsıma tv programlarına eleştirim bu yönde.

Burada bdvde yazan kadınlar en azından gerçek, arada çıkan 3-5 fake üyelik dışında maddiyat uğruna kurgu yapmıyorlar.

Ben gerçekten bu popüler konunun açılma gereği ne onu anlamadim. RTÜK koltuğu devrettide o yüzden mi anket açıldı ?

Herkes bu programlar rezil demek icin mi yazdi simdi. :confused:

Sunucularin aldigi ucuk rakamlar icin rating ugruna show yapmalari/yaptirmalari gayet normal.

Bana ilginc gelen samimiyetsiz cevaplar.

Izlemiyorum ben wooohoo ne rezil programlar.

Simdi KK yi ele alalim. Bir suru topik var iken neden en populer bolum BDV.

En basitinden film ve kitap bolumleri de var. In cin top oynuyor neredeyse. Katilim olsa da BDV ye gore kiyaslarsan cok cok az. "elit" takilanlar ve bu tur programlari izlemeyenler neden o bolumlere bir el atmiyor. Neden cogumuz BDV de takiliyoruz.

Hangi kismin daha cok talibi varsa egilim genelde o yone olur.

Once kizim evden kacti programlari sonra diziler simdi de bu tur reality showlar.

Simdi suclu kim ?

Toplumun aile yapısını bozmaya yönelik olduğunu düşünüyorum . Yani amacının sadece bilinç altı sayesinde bazı şeyleri normalleştirerek . Türk -İslam Normlarına inceden bir darbe vurmak olduğuna inanıyorum .

Aklı olan izlemez zaten 19 yaşındaki kızın orada ne işi var ? Orada saatlerce oturan erkekler parayı nereden kazanıyorlar ? Geçen bir tanesi oraya katılınca eline ilk kez akıllı telefon geçmiş :KK70: abi adamın telefonu bulunca yemediği halt kalmıyor . Gelin adayı göbek atmadan kendini alamıyor . Gelin ve damat adaylarının yatak görüntüleri ortaya çıkıyor ama bu durum çok normal karşılanıyor . Biri çıkıyor şehitlerimiz var ama ne yapalım oynamayacağız mı diyor .

Bir de zaten yorumcu diye saçma salak insanları alıyorlar , adamın annesi babası aile yapısı değil orada ki yorumcular aa bence çıkın deyince hemen çıkılı veriliyor . Nasıl bir iğrençlik bu .

Bu 3 programla sınırlı kalsa yine iyi benim bunun dışında bildiğim 2 tane daha var . Hepsine en güzel belalarımı yolluyorum .

Benim 14 yaşındaki kardeşimden 60+ yaş sınırsızcasına izleyenleri var . :KK43: Arkadaşımın babası izleyip yorum yapıyor o derece içler acısı haldeyiz .

Bu arada en nefret etiğim normalde Seda Sayan'dır çünkü küçüklükten beri istemediğim halde bizimle akraba olan her evde onun programı izlenir :kusmuk: ( bazı sebeplerden ötürü )

Ama yanlış bilmiyorsam Zuhal Topalın şehidimiz var ama oynamayalım mı sözünden sonra ondan tiksiniyorum , ifrit oluyorum .

Son düzenleme:
Eve geldiğimiz saatte o programlar yayınlanıyor oluyor.kızım atlaya atlaya kanal değiştiriyor zaten.
Rezilliklerini anlamak için izlemeye gerek yok zira sosyal medyada paylaşılan şeyler yeterde artar bile.
Teve2 Armağan Çağlayan ın programını tek geçerim :KK53:

İzliyorum bazen tamamen tiyatro cehaletin takdir gördüğü bir ülkede reytinglerin böyle yüksek olması da çok normal.

Ben gerçekten bu popüler konunun açılma gereği ne onu anlamadim. RTÜK koltuğu devrettide o yüzden mi anket açıldı ?

Mune Mune normal bi üye böle bi başlıkla böle bi konu açsa çoktan banı yiyip konusu kapatılmıştı. Adaletli bi forum değilmi burası? Kazenin bi ayrıcalığı olamaz bence. Konuyu kapatmalısınız. Amacının çok dışında bence bu konu.

katılanların hepsi bir ajansa kayıtlı.... Hadi velev ki evlenecekler evlenme kararı alanlar neden defolup gitmiyor ? 3 gün sonra bir sorun patlıyor.... hepsi senaryo....

Bu arada sen izliyor musun diye sorarsanız ? Evet KK gereği tüm TV programlarınız izliyoruz....
Bu kadar arz olduğuna göre talep yoğun demek

Bunu ben bilemem, konuyu Kazen açtı, bende kendi adıma tek bir program değil tvlerde yer alan ve uygun bulmadığım programlar adına genel bir eleştiri yaptım.

Insanların aklıyla alan eden programlar olarak görüyorum . Turk insanının beynini uyusturmaktan başka bir ise yaramiyorlar. Insanlar bunlari izlerken ülke de neler oluyor neler bitiyor farkinda degil. Ev hanımlarının canı sıkılıyormus izlemeden duramiyoruz dedikleri bu durum bizi ortadogu batakligina cekiyor cahil süheyla bir toplum haline geliyoruz. Televizyondan bir an once kaldirilmasi gereken programlar

Vay be fakirliğin gözü kör olsun,kesin kablolu yayınlar bunlar,bizde hala fakir kanallara bakalım.Trt belgesele talim edelim.Halbuki ne severim korku gerilim.

yok yahu.fakirlikle ne alakası var.kablolu yayından başka,seçenek varmı ki?yani varda.onlarda parayla.bi paket bu hem internet hem kablolu tv.mecbuuur aldık yani.:KK39:

not:bu arada ist .daysanız,buyurun gelin beraber seyredelim.çay içer, korku filmi seyrederiz.:KK17:

Mune Mune normal bi üye böle bi başlıkla böle bi konu açsa çoktan banı yiyip konusu kapatılmıştı. Adaletli bi forum değilmi burası? Kazenin bi ayrıcalığı olamaz bence. Konuyu kapatmalısınız. Amacının çok dışında bence bu konu.
Bu eleştirinizi de Kazen'e yaparsınız.

Bu arada genel bir cevap olsun, belki Kazen'de siz her konunuzu bdvye açıyorsunuz, ısrarla diğer bölümleri kullanmıyorsunuz diye buraya açmıştır.

Manidar bir yaklaşımda bulunmuş olabilir.

X