Esra Erol beni eversene.....

Yaparim tabi yorum yaparim. Igreniyorum o programlardan. Ya insanlari salak yerine koymak ve bu durumdan para kazanmak fikri beni cileden cikariyor. Kimi kandiriyorlar sanki kanal kanal program program gezen tipler ya da gundeme gelmek isteyen unutulmaya yuz tutmus kisiler bu programlarda yarisiyor( caner, tulin) salak salak soytari tiplerde var (senol muydu neydi?) Nerden biliyorum cunku kanal degistirirken hangi kanali acsam bu programlar var sanki bir handikapin icindeyim

Programlar rezil.
Evimizde tv izlemiyoruz.
Internetten sectigim dizi, film, program vs izliyorum.
Ancak genel anlamda söylememiz gerekirse televizyon her evin bir gercegi.
Ses olsun, birlikte otururken izleyelim, yalniziz aman izleyelim vs gibi sebeplerle televizyon her daim açık duruyor.
Tvler acikken neyi izlemeliyiz gibi bir seyi düşünmeden amaçsızca izliyor herkes.
Bir süre sonra kim kiminle konuşuyor, kimi kiminle görüşüyor, nasil ayrilmislar, eskiden kimle evliymis gibi vs.. basliyorlar merak etmeye.
Bu diğer televiyon programlar ile de destekleniyor. Yemekteyiz ile önümüze konan yemeği begenmeyip elestirmeyi, bbg ile insanin en mahrem anlarini görmeye alistik. Sonrası malum... Artik yatak odalarini görüyoruz ekrandan..
Biz prim verdik. Merak ettik. Reyting yükselttik.

Evlilik görüşmesini milletin önünde yapıyorlar ne kadar rahatsiz edici bir görüntü.
Yalanlar, dolanlara, sahte insanlara girmiyorum bile.
Sağlıklı bir iliski olmasi icin baslangicinin sağlam adimlarla ilerlemesi lazim.
Evlilik görüşmem yada sevgilimle ilk tanismam sadece benim icin özel olmali. Özel kalmali. Mahremiyet anlayışı insanlarin öylesine geriledi kaldi ki.

Programlari izlemedim ama görüyorum Youtube'a düşüyor videolari bazen. Insanlar kendini böylesine rezil edemez diyorum korkuyorum allah neslimizi korusun. Geleceklerini asla düşünmeden günlük primlerine bakan insanlar program yapıyorlar, halkimiz da zaplarken aa ne olmus diye durup bakiyor.

Aman ne güzel bir rezillik!

Merhaba,
Dert mi ? dert, konu içeriğini biraz daha bilgi toplayıp sizlerle paylaşacağım. Sizler Evlilik(!) programları hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz... Konuyu düzenlediğimde zehir zemberek bir içerik paylaşacağım...

Cok guzel bir soru sordun tebrikler.. REZALET YA kaldirsinlar artik su programlari..
saatlerce kavga..kadinin erkege..erkegin kadina saygisi Yok.herkez kendini gosterme cabasinda.
hangi kanali cevirsem evlilik programi.televizyonu KIRASIM GELIO ARTIIKK:KK62:

İzlemedigim icin ne kadar kotu haldeler fikrim yok. Konusu yeterince kotu, birde rol yapip reyting toplamaya calistiklarinda sirke dönüyordur eminim. İnsanlar artik rahat, muhafazakarlastigimizi one suruyoruz ama aslinda toplumca uçuyoruz. Deniz seviyesinden çook çoookkkk üstteyiz artik.

bu tür programlara katılanların kullandığı oksijen israf
oksijen vücuda giriyor, ulaşacak beyin arıyor ama bir türlü bulamıyor
ancak burada komaya girenler onlar değil biz oluyoruz..
sonuç tabiki bitkisel hayat....

Şuan şenola bi kadin cikti hahaha
Ne zamandir boyle izlemiyordum bildiri gelince izliyim dedim bu ne ya:deli:

Rezalet sovdan baska birsey dil tv basina onlara ilgi gösteren insanlarimizda suc seyretmesinler reytingleri dussun bizim vatandasimizdada suc

Hepsi oyuncu para alıyorlar bi ayrılıp bi barisiyolar hepsi şov amacli

Çok uzun vakitler Tv izleyen biri değilim. gittiğim yerlerde vs bir vesileyle denk geldiğimde sinirleri zıplatan, insanlar kendilerini daha ne kadar küçültecek die düşünmekten kendimi alamadığım saçma programlar...

gelen adayların Instagram profilini incelerseniz ayakkabılar ; kundura butikten, elbise mintan butikten, donum ayyıldız....

yazık ....
Gecen gün bir tanesi de bağırıyordu ,takipçi kasmak için bana gelmişsin vs ..ben de saf saf yanımdakine sordum ne diyor diye ,meğer bunlardan para kazanıyorlarmış .
Bir de anlamadığım bilmem ne işinde çalışıyormuş ,kamu vs diyorlar .hangi işyerleri bu kadar izin veriyor ?

Ben Solmaz in roman havasına kapıldım gittim:halay: Kaan Allah var yakışıklı çocuk gülüşü de pek tatlı. .ama su bir gerçek ki hemen hemen hersey sahte ...Eşimin personeli izin almış bir programa çıkmak icin ...programdan arayıp seni instagramdan gördük çok begendik gel şu adaya talip ol diye... çalışan da ayıp olmaz mı Üzülmez mi beğenmeden gidicem demiş programdan arayanlarda birsey olmaz demiş siz bir talip olun yeter demiş. .:işsiz:

Bu programların alternatifi belgeselmiş gibi genel bir yargı var yorumlarda. Şahsileştirmeden genel bir şey söylemek istiyorum. İnsanoğlu sadece seyretme özelliğine sahip değildir. Kitap okuyabiliriz, ahşap, cam vs birşeyler boyayabiliriz, çıkıp bir yürüyüş yapabiliriz, spor yapabiliriz vs vs.. Alternatif çok yani. Kimse bu programlara mecburmuş gibi savunmasın.

Nedense 2 senedir inadına evlenmeyen sürekli programda görüntü yapanlar var canlı yayına her gün çıkmak daha hoşlarına gidiyor neden evlensin ki hergün aday gelsin dalgasını geçsin böylelikle prg tutunuyor sürüp gidiyor herkezin keyfi yerinde bakmayın tartıştıklarına olan bizim sinirlerimize oluyor:lülülü:

X