Esra Erol beni eversene.....

Bu programı görünce dayananayıp kanalı değiştiriyorum. Program mı daha rezil katılanlar mı daha rezil bilemiyorum. Aklıma magazin neden bu kadar sevilir sorusunu getirdi. Bir sosyolog demiş ki " Bireyler toplumdaki ahlaki yerini belirlemek ve kendini iyi hissetmek için magazin izlerler." Sanatçıların hayatlarının marjinallikleri yanı da kendini iyi hissederler." Kısacası izleyiciler de bunlara bakarak kendilerini daha ağrbaşlı ve ahlaklı hissediyor. Fakat bu programlara katılanlar daha marjinal. İzleyen toplumu kendini fazlasıyla yeterli hissedip, geliştirmek yerine, dejenere oluyor. Yasaklara karşıyım ama toplumu kendi cehaletinden korumak için bazı yasakların olması gerektiğini düşünüyorum.

Hepsi yayindan kalksa allahim.ne güzel olur... bütün kanallara dert oldu evlendirmek , amac evlenmek mi onu anlamış degilim, bu esra erollar dışında kısmetse olur gibi bişey var gecen sene görmüştüm bikac sefer aman allahim seviye yerlerde... program sunucusu beni ekstra şaşırtmisti, daha önce sabah haberleri sunan tatli kadin gitmişti cok yazik

Yalnız geçen haber ararken, akşamüstü saatleri bir programa denk geldim .Bir kadın bir erkek galiba bunlara para veriliyor kıyafet aliyorlar, birbirlerini de giydiriyor olabilirler hiç emin değilim bütçe 75o TL falan diyorlardı.. orada kızın biri bar bar bağırıyordu halka oynuyor, halka oynamasın diye.bi an izlemek istedim nooluyo la dedim, ben de halkım kim oynuyor bana :eek: garip gelen şuydu; kanaldan 3 kuruş para alıp alışverişe çıkmış, kendini hemen halktan soyutlamış,sanırsın kraliyet ailesi mensubu :p neyse tahammül de edemedim zaten...Eden izlesin ne diyeyim...

Doktor istirahat verdiği için kayınvalidemdeyim, burda yapacak hiçbir şey yok. Tek eğlencem KK.

Arada TV açıyorum, o kadar kanal içinde hiçbir şey yok. Bütün kanallarda ya bu "evlilik" adı altında dizi çeken programlar ya "moda" adı altında kadınlığı ayaklar altına alan çirkefler.. valla hepsi aynı b.k un laciverti!

Herkes bağımlısı olmuş bu tür programların malesef..
Öğleden sonra her kanalda bunlardan var hele kısmetse olur vb. programlar daha beter..
Bir evde yaşıyorlar offf ahlakınız, kültürümüz her şeyimiz eksilerde:KK43:

En itici gelen kısmetse olur. Bir de ne kadar çok yayınlanıyorsa gece gündüz fark etmeden karşına çıkabiliyor. Onun dışında televizyonlarda bu duruma birden gelinmedi hepsi bir süreç. Dolayısıyla ortadan kaybolması da bir süreç içinde olur. Bu durumda da koca bir nesil beyni yıkanmış bir vaziyette ortalarda dolanabilir. Ama ne yazık ki bu tür programlar iyiye değil tam tersi kötüye gidiyor. Mesela Esra Erol'un ilk yayına başladığı seneye baksak çoğu kişi programı ve onu daha samimi ve mütevazı bulur. Keşke çoğu kişi bizim gibi düşünse.

K Kazen cagirirsa yorum yapiyoruz tabii ki .yoksa pek yorum yapan biri degilim:KK53:

Programlari izleyen herkes farkinda herseyin duzmece oldugunun.yani kimse gercek diye izlemiyordur diye umuyorum.

esra erol daha seviyeliydi ama son zamanlarda cok bozdu diye dusunuyorum.can skntisindan izledigim oluyor.ama oglum evdeyse acmiyorum cunku cocukta sasiriyor sacmaliklari gordukce

Tiyatrooo hepsii seyredecek hiç bisey kalmamis kismetse olur evlilik programlari biktikk:işsiz::kusmuk:

Malesef arz talep olduğunu düşünüyor ve üzülüyorum.
özgürlüklere inansam da, insanlara zorunlu olarak sistematik bir şekilde hayatlarına bir şeyler katan yayınları zorla izlettirip, bu tip yayınları da despot bir şekilde engellemek gerektiğini düşünüyorum. Belki 10 yıl sonra meyvelerini yiyebiliriz.

Vallahi şu evlilik programlarından gerçekten kurtulmayı diliyorum kendim için birde gençler için eskiden radyolarda arkası yarın programlar vardı ona benzetiyorum ama tv olan hiçte masum değil oradaki rezillikler ,basitliklerden dolayı sinirim zıplıyor , kaliteli tv yayını hak ediyorum , ama sanırım bizim memleketin yansıması bu gelişememişlik ve basitlik

Hahaha hepsi birbirinden iğrenç
En çokta Seda Sayan in ki aşırı saçma o kadının sunuculuk yapması
Gülmek için arada izliyorum yalan yok vala :KK70:

X