Esra Erol beni eversene.....

Oraya sadece popüler olmak için gelip Türk örf ve adetlerini hiçe sayıyorlar ayrıca çok aşağılayıcı bir program ama bunların oynamasına yine bizim halkımız çanak tutuyor destekliyorlar.

Gereksiz ve bir o kadar sinir bozucu insanların laçka oluşu cahil oluşu da ayrı cabası zaten

Esra Erol'u bilmem de, Seda Sayan'ın programda bi kadın var ne zaman denk gelsem "Biz Romanlar böyleyiz her durumda oynarız" diye kavganın ortasında oynamaya başlıyo. Valla ben hiç bi Roman'ın böyle tahrik edici oynadığını görmedim...

Bence diziden farkı yok o programların çünkü seneryoları var.Kulaktaki kulaklıktan ne söyliceni söylüyolar hiç dikkat etmiyomusunuz. Ya bayhanın pascal noumanın canerin ne işi var orda resmen basamak olarak kullanıyolar en popüler kim Hanife bayhan doğal olarak hanifeye çıkar. çok kavga çıkaran çok para alıyo reytingler tavan tv cilerin işine geliyor kapatırlarmı ya türkiye üretemesin gençlerin beyni körelsin ağzı laf yapan afedersiniz koca karılar sürekli stüdyoda konuk dahada fark etmeyen salaktır. Bizim din koruyucu devletimiz nerde Hanife başörtülü bi bi adamla film çekiyo yok yağmur altında sarılmalar falan yeni nesile normal geliyor bunlar ben hamileyim kızım olcak ben istediğim kadar mahremiyet öğreteyim çocuk tv de alıyo zaten nasıl öğrencek bu programlarla mahremiyeti yuvanın evliliğin kutsallığını evlendiğin adamın sana ilk sarılan öpen olmasının güzelliğini ben nasıl anlatırım kızıma bu programlarla söylesin bakalım oraya çıkan psikolog hanımlar

Açık seçik giyinip vücudunu sergiliyor resmen dans ederken. Çok belli erkeklerin izlemesinden hoşlandığı. Kime yutturuyorlar acaba?

Ay evet hepimiz de ayni seyi izlemisiz. dogru soyleyin tvde bir sey olmayinca ilk Kanal 7'ye bakanlardan misiniz? :)) Bi de Mahmut Tuncer var o ne yapiyor bilmiyorum daha cozemedim :)

Trt belgesel izliyorum genellikle hic bisey bulamayinca. Zaten cogu diziyide izlemiyorum onlarda ahlak disi hep birisi baskasinin kocasina asik digeri baldiziyla oynasiyor gibi hikayeler. Trt de guzel bi dizi vardi onuda aniden bitirdiler Yesil Deniz Ha birde Sakarya firat vardi oda bitirdiler aniden tekrarini izliyorum artik Beyaz tvde.
Simdide bir iki Trt dizilerine takiliyoruz yada belgesel bakiyoruz.

Hepsi birer dizi edasiyla kisiler karakterler sacma sapan sekilde insanlari kandiriyor hicbir realitesi yok (ve onemli olan bunu kabul etmemeleri gerçek gibi yansitmalari). Bir de kanal degistire degistire gidiyorlar birini 3 ay sonra baska programda gorebiliyorsunuz kesinlikle yayindan kaldırılması gerek bence.

Tanıdığım kişilerin evlilik programinda evlenip mutlu olan var ama bence senaryo yazan kanallarda var ve izlemiyorum diye tepki gösteren herkesin çok iyi izleyici olduğunu düşünüyorum.

nefret ediyorum!!

annem ve ablam bağımlısı oldular

işin kötüsü karakterlerine yansıdı.

iğrenç insanlar oldular, evlilik para gezmek tozmak tek taktıkları bunlar

düzgün bi denetleme kurumu olsa hiçbirine izin vermemeleri lazım.

bir toplumun ahlakını bozdular bu programlarla.

Gerçekten belli bir düzeyde güzelce yapılsa, mantıklı bir şekilde evlenmek isteyenler için olsa sıkıntı yok, ama öyle de tutmuyor demek ki ve sonuç; saçmalık. Arada gerçekten bunun için gidip mutlu olanlar çıkıyor sanırım örneklere bakarsak, ortada dolananlar ise maaşlı reyting artırıcıları :)
Öğrencilerin ne işi var mesela orada çözemedim, ne ara evde kaldınız? Hele erkekler :)
Bir tartışıp bir göbek atıyorlar, bir tartışıp bir şarkı söylüyorlar.
Abartılı giyimler...
Bir de biri üzgünse arkadan şarkıyı verip ağlasın diye iyice körüklüyorlar falan.
Eski sevgiliye söz hakkı verip ortalığı bilerek kaynatıyorlar, ne gerek varsa. Arkadan unutamadığını vurgulayan müziklerle yeni kişiyi tahrik etmeler.
Başkasının adına utanma hissini de güzel yaşatıyorlar...

ahh mune haketmiyoruz derken ?
haketmesek bunlara maruz kalmazdık bence..
solmazın göbek atmasını seyrederken gülüyorsam bile hakediyorum aslında :))

Ben gerçekten kızıyorum böyle programlara, hayatımda hiç yarışma programı seyretmemiş insan değilim, seyrettim ama kaç yıl oldu bilmiyorum, hani yazarken ayyyy siz bunları mı seyrediyorsunuz maksadıyla yazmıyorum cidden, öyle düşünülsün de istemem, hadi böyle programlar yapılıyor diyelim, kimi kafa dağıtmak eğlenmek için seyrediyordur ama ya şu kanallar doğru dürüst bilinçlendiren, eğiten, genel kültüre katkısı olacak hiç mi program koymaz, gündüz kuşağı denen kuşak tümüyle komediden ibaret.

Birde bu yarışmaların başka boyutu var, buralara katılan kişiler yalancı bir şöhret yaşıyor, programda oldukları sürece popüler oluyorlar, ya sonra?
Programların onlarla işi bitipte kenara atıldıklarında bunalıma giriyorlar, olmadı mı örnekleri?
Bir genç bu uğurda yitip gitmişti, bir başka gençlerin hayatı tepetaklak olmuştu, özür dilerim ama bu programları yayınlayan, sunuculuğunu yapanlar hayatlarına kaldıkları yerden devam ederken raiting uğruna bu gençler harcanıyor, olan onlara oluyor.

Bugün bizler seyrederek mutlu oluyoruz ama hepsi o kadar, bu programlar gençlere ne katıyor? Geleceklerini planlamalarıyla ilgili fikir sahibi olmalarına, eğitim hayatlarına şekil vermelerine mi faydası oluyor?
Ben orta yaşı bulmuş biriyim, hadi seyrediyor olsam güler geçerim benden birşeyde götürmez, kazandırmazda ama benim neslim ne öğrenecek bu programlardan?

Ben buna bakarım. Diziler içinde diyeceğim çok şey var da susma hakkımı kullanıyorum, maalesef çoğumuz mecburen decoder kullanmak zorunda kaldığımızdan kanalları silme hakkı vermiyorlar bize, verseler silip çöpe atacağım çok kanal var, bende kendi seçme hakkımı kendim yaratıp kumandanın istediğim sayılarını tuşlayarak o kanalları yok sayıyorum.

Açık seçik giyinip vücudunu sergiliyor resmen dans ederken. Çok belli erkeklerin izlemesinden hoşlandığı. Kime yutturuyorlar acaba?
Ya açık giyime vs karşı asla değilim oynamaya da aynı şekilde ama bu o kadar göze sokuyo ki ucuzlukta dünya markası... Tiksindiriyo resmen oynamaktan

Evet sayin K Kazen Mahmut Tuncer show ile ilgili fikriniz nedir acaba? Bu da kacanlari evlendiriyor gece yayinlaniyor ve izleyici yasli teyzelerin hepsi de uyuyor :)

Ya bir kere denk geldim ayy gelmez olaydım ne yalan söyleyim izlemektende alamadım kendimi. Daha ne kadar rezillik olcak diye bekledim. Hele o canlandırmalar nedir bir daha hiç izlemedim denk bile gelmek istemedim.

Icınde elektrık trafo gıbı terımlerın yer aldıgı akımsal bı durum

Kapının onunde gormeden bastıgın kopek kakası gıbı
Uzun sure kapalı kalmıs nem kuf kokusu gıbı
Legalin en illegali

Kulturunuzu opeyım cınsınden

Bu televızyon ve yayın tecavuzculerı yok edılmelı

Bence orya çıkan insanlar akılları yerinde olmayan insanlar oyüzden kızamıyorum onlara gerçekten; görünüşte akıllı görünebilirler ama normal insanlar değiller oyüzden kimse onlara kızmasın deliye sen neden delisin diyebilirmisin? buda öyle bişey nediyelim allah akıl versin...

Seda sayanlar da var 3 saat tvde yer kapliyorlar hepsi aynı ya izliycek bişey bulamıyorum

Ben hic tv izlemiyorum fakat gece yesilcam arayinca maruz kaliyorum. Tam bir yesilcam tutkunuyum maalesef :)

He bir de geçen sabah gördüm Flash Tv'de haftasonuydu o galiba.
Orada daha çok teyzeler ve amcalar var.
Daha gerçekçi buldum onları.

Bitmesine ağladığım tek diziydi Yeşil Deniz...

Kp,kv her izlerlerler mecburen onlara gittiğimizde bizde zoraki izliyoruz kayınpedere niye izliyorsun dediğimde gülmek için diyor birde tüh bugün evlendiremedik diyor gülüp geçiyor ki adam 7o yaşında film gibi izliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…