Esra Erol beni eversene.....

aslansın .....

bende izliyorum işim icabı ama kaldıramıyorum artık ...
Simdi izlemiyorum diyen yalan soyler ama keyfi izleyen ve mecburu izleyenler olarak ikiye ayrilir durum

Ben sobali evin mecburi sartlarindan dolayi mecburen izleyenlerdenim ne kadar ozlemiyorum desemde gozum kayiyo arada

Ama sahiden evlilik kurumunun adina vurulmus kara leke gibi

Hele o seda sayaninki yok mu locadakilerin hepsi birbirileriyle 3er 5er defa cikmistir

Ben ygs ye hazirlaniyorum kultur medeniywtten ınklaba gecinceye kadar emrahin oglu 4 kisiyle cikti :KK70:ben saniyordum ki 3 dun bi tane daha cikti ortaya dertliyken oryantal yapanlarda cabasi Allah ulkeye topluma akil fikir versin

Sizin Allah iyiliğinizi versin emi:KK70:onlar kim:KK14:

Evlilik programları dahil genel bir eleştiri yapabilir miyim?

Bazı genel kültür yarışmaları hariç onları tenzih ederim, diğer yarışma, program vs adı altında yayınlanan hiçbir yayını hak etmiyoruz biz.
Ben bizle alay edildiğini ve bunun bize hakaret olduğunu düşünüyorum, o programlara katılanlar ünlü olma, belki raitinglerine göre para kazanma derdinde, onların üzerinden program yapanlarda raitingleri arttıkça reklam alıyorlar, para kazanıyorlar, yani sürekli bir maddiyat durumu var.

Kanallar deseniz bu yarışmalar, programlar sayesinde paraya para katıp daha başka kanallar açıp yine bu kamera şakası gibi yarışmalardan koyuyorlar, geçenlerde gördüm bir kanal yeni bir kanal daha açmış buçuklu.

Ben hiçbirini seyretmiyorum ama bizle böyle dalga geçtikleri içinde kınıyor, kızıyor, üzülüyorum.

ahh mune haketmiyoruz derken ?
haketmesek bunlara maruz kalmazdık bence..
solmazın göbek atmasını seyrederken gülüyorsam bile hakediyorum aslında :))

nerdeyse bütün kanallarda var bu iğrenç programlar.. resmen oradakilerin tavırlarını göz ucuyla bile görsem sinirlerim tavan yapıyor.. kesinlikle insanları oyalamaya ve toplumu yozlaştırmaya dönük

Capture.JPG

temsili esra erol:KK53::KK53::KK53:

Şaka bir yana gerçekten yayından kaldırılması gerektiğine inanıyorum.
Malesef kaldırılacağına her kanal da bir tane var.
Oraya çıkanların amaçlarının da evlilik olduğunu hiç düşünmüyorum

Oradaki hiçbir evliliğin sağlam olduğunu düşünmüyorum.

Evet evlendiriyorlar ama o evlilikler ne kadar sürüyor??

Locadaki adaylardan hamile kalanı var, oradaki sevgilisiyle yatak görüntüleri internete düşeni var, oradan evlenip başka zengin kadınları kandırıp sonunda öldürüleni var. Hatta oradan evlenip o eşini öldüren bile var.

Çıkıyo 19 yaşındaki kızlar hiç evlenmedim diyor, anam daha yeni konuşmaya başladın sen ne evlenmesi??

Sunucular milyarları cebe indiriyor, oradakiler reklamlardan ne kazanırsak kardır diye bakıyor. Olan zengin koca arayan ilkokul mezunu kızlara oluyor.
21 yasında 1 çocuk annesi var. Seda ablamızda... Buna ne demeli? Tasvip edip etmemek değil, üzülüyorum...

Esra Erol'un Kanal 7'deki kisa filmlerini izleyin bir de. Megersem oyuncuymus ya hu. Gecen rast geldim su ibretlik filmlerden birine. Cok ibret aldim :)

Oğlumun okula başlamasıyla TV yi evimizden çıkarttık. O yüzden maalesef cahilim bu konuda.
Tabii kii gördüğüm , duyduğum bölümleri oldu. İnanamıyorum ama bu insanların gerçek olduğuna. Nerede kıvrak Türk zekası, nereden geliyor bu insanlar. Eğitim falan bi yere kadar tamam, engelleri vardır gerekli eğitimi alamamıştır, ama insanlar neden beynini kullanmıyor. O kısımda tıkanıyorum işte ben.

Esra Erol'un Kanal 7'deki kisa filmlerini izleyin bir de. Megersem oyuncuymus ya hu. Gecen rast geldim su ibretlik filmlerden birine. Cok ibret aldim :)
Heee ben de gördüm geçen gece.
Uykum gelmeyince kanalları gezerken rastladım.
Sanırım tekrar bölümüydü,çok gençti,çünkü.

EVLİLİK PROGRAMLARI....
ben bu kadar seviyesiz,kalitesiz ve aşşalık bir program daha görmedim...toplumumuza ,adet ve törelerimize( dinimizi zaten hiç katmıcam..).uymayan sacma sapan ve karekteri bozuk kişilerden oluşan bir toplum diye düşünüyorum...
valla alabildiğince çok kelime tüketmek isterdim ama terbiyem el vermiyor...

Sadece zihniyetsizlik ve ahlak disi bisey neden cunki bir kadin orda en az 7 adayla caya cikiyr elini tutuyr bilmm ne eeee ahlak nerde yok bn asik oldum diyip sariliyolar falan babanin oglunami sariliyrsun orda bazi insanlarin safligini alay konusu edyrlar sonrada neymis yuva kuramaya gelmis gecsinler sunlari tv yi bunlarla isgal edene kadar insanlarin bilgilenip ders alabilecegi programlar koysunlar fistik gibi kiz disarda bulamamista orda bulacak eeee dokunacakki elektirik alsin dimi :KK66:

Genç kızlarımıza, genç erkeklerimize, hürmet etmemiz gerekirken tüühlediğimiz amcalara teyzelere üzülüyorum.
Karakter, kişilik, haysiyet, şeref, gurur bunlar önemli kavramlar, ne yazıkk i yitip gidiyor ellerimizden.
Kimi çıkıyor raksediyor fütursuzca, kimi eleştiriyor karşısındakini aynaya bakmamışcasına.
Yazık ki bize ne yazık.
Alışıyoruz ülkece, rezilliğe..

X