⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

ahhh ben de bizim topiğe gelen giden kalmadı diye bakınıp duruyordum yarışmalar da bana göre değil katıldığım guruplarda free üye olarak bulunmuştum sadece
ne iyi ettin açtı bu topiği gülüm beni de say ben de varııımmm:)

ben diyet yapmıyorum diyete karşıyım (kendi adıma) kilo almak için diyet yapılır türkçe anlamı zaten ceza, bedelini ödemek demek :) avatarın altın da zaten yaşım boy kilo yazıyor ...
troid bezim yok kökten ameliyatla alındı , fibromiyalji hastasıyım boynum tahta kadar düzleşmiş (güzel ağrıyor arada)
ameliyat sonrası 111 kiloydum 2014 mart sonu olmuştum ameliyatı doktorum ablam bundan sonra aman dikkat et, artık troid bezin yok, karnını tam doyurursan iyice şişersin , olmadı bir kaç ay sonra gel mide ameliyatı yapalım demişti :)
aylarca diyet v.s. denedim yok gitmedi kilolar zaten doğuştan şişmandım ,3 derece obezdim artık ben de zihin altı beyni işleyişini araştırmaya başladım sonra olumlama kendi kendine telkin EFT(duygusal özgürleştirme tekniği) çakralar enerji, kuantum olumlama derken işi kendimce çözdüm zayıflamak yemek içmekle uğraşmakla değil bilinç altında ki yanlış inanışları değişmekle oluyormuş onları değişince geriye kalan:
acıkınca ye gerçekten açmısın kontrol et doyunca bırak oldu şükür artık obez katagorisin de değilim hem de geçen hafta itibariyle

bilmiyorum ki ama atistiririm azcik birseyler maksat metebolizmam calissin diye meyve falan yerim acikirsam aksamda azcik yemek yerim kendimi ac birakinca birsey gitmiyo az az birseyler atip duriyim agzima
:)
Kızlar ben yaprak sarması yedim 10 adet kayınvalidemde başka bir şey yoktu
Güzellll

ceviz yedim simdide 3 buyuk bardakta su ictim daha ne yesem diye düşünüyorum
İyi gidiyosun

Ara öğün gibi yedin sanırım
Öğle yemeği olarak ne yediniz benim en sevmediğim gün pazar.
Ya dışarıda oluyoruz ya kayınvalidemde hep pazarlardan korkuyorum bu yüzden yemek konusunda
Evet eşle insan yiyo bi şekilde
Ben de az yedim mecbur
Sallı tutuyorum yeme haklarımı

öglen birsey yemedim ufak ufak agzima birseyler atiyorum simdide armut yiyorum 5 ten sonra birsey yemegi dusunmuyorum 5 te yicem birdaha yemicem umarim dayanirim
İnşallah yaa
Hoşgeldin
Teşekkür ederiz
Yaş ve boy nedir?
Aaa tamam yaa çok çok geçmiş olsun
Zararlı diil dimi sana yemeği kısmak?

hoş buldum :)
boy:166
kilo :80.7 (bu gün tartıldım)

ben yemeği kısmıyorum nefsimle savaşıp enerjimi tüketmek yerine acıkmayı bekleyip sağlıklı besinleri öncelikle tercih edip tıka basa yemeden bırakıyorum önemli olan gerçekten aç olup olmadığımızı anlamak beden suzuzlukla açlığı çoğu zaman karıştırır açlık hissedince 1-2 bardak su içip 5 dk beklersek o zaman gerçekten aç mıyız belli oluyor, çoğunluk açlık yok olur susamışızdır:)
bana göre evde pişen genelde her şey sağlıklıdır , yasak olmayınca zaten insanın canı ıvır zıvır çekmiyor çok denedim , canım çikolatalı gofreti çektiği zaman seni acıkınca yiycem dedim, acıkınca güzelce yemeğimi yedim kan şekeri dengelenince canım gofreti istemedi , 20 gün bekledi o gofret en son evde abur cubur bitmiş oğlum yedi :)

Açım
Zor geçti baya bugün
Sular ne alemde
Benim 1 litre kaldı
Zorla içtim 5 bardak
gülüm suyu çiğneme sanatını kullan bir kerede bir bardağı bitirmek zorun da değilsin yudum yudum iç sürekli yanın da su şişen olsun hatta çay içerken bile şişen yanın da dursun ara ara yudumla o zaman su içmek hiç zor gelmez üstene bedene çok daha faydalı olur
benim su galiba 2. litredeyim geceye kadar 3 lt. yi geçebilir

Ben geldim boyum 1,69 ,kilom 72.6 yavaş kilo veriyorum çünkü anemi var ilaç alıyorum acelem Yok önce sağlıklı beslenme spor sonra diyet benimki ,asıl hedefim 65 çok bana ideal olduğunu düşünüyorum bu sene spora salı başlıyorum oturduğum sitenin spor salonuna gitmeyi haftada bir veya iki kerede yüzmeyi düşünüyorum spor konusunda kendimi zorluyorum çünkü
Halsizlik yaşıyorum ama mutlaka gidicem zorlada olsa

Tebrik ediyorum seni

Menümü vereyim
09 shake içtim

11 1 dilim süzme peynir, yeşillik

13
Fırında balık
Salata
1 büyük kase mercimek çorbası

15
2 gün kuruşu
1 hurma

17
1 elma

18.40
Shake

21
Pul biberli limonlu yoğurt

Su 4 lt olacak

Teşekkürler deneyeyim
Gelirken şişe aldım

Hoşgeldin canım seni de ekleyeceğim

Unutmadan 38 yaşındayım iki kız annesiyim öz geçmiş istemiyormu

Selam kızlar
Baya kalabalık olmuşuz sevindim
Yeni gelenler hoş gelmiş
Aynen

Ben daha 3 lt deyim 4 yapmaya calisiyorum suyu
Ben 2 den fazla da içmem
Fazlasına gerek Yok zaten sıkıyorum kendimi :)

Az yeme günün sanırım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…