⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

ben de çok kötü beslendim bugün :KK43: kek de yedim pilav da ama diyeti bozmadım nasıl olsa 8 saat yiyebiliyorum :))
senin yöntemle benim ki benziyor :)
öğle saatlerin de kahvaltı yapıyorum arası en az 5 saat olmak üzere bekliyorum leptin hormonu çalışsın diye, ama genelde 6 saatle 8 saat arası bekliyorum sonra akşam yemeği ertesi öğlene kadar yine bekliyorum yasak yok sağlıklı yiyecek tercihi yaparak arada da canım bir şeyi çok isterse ambalajlı değil ev yapımı( tatlı börek v.s.) olmasına dikkat ediyorum o kadar

senin yöntemle benim ki benziyor :)
öğle saatlerin de kahvaltı yapıyorum arası en az 5 saat olmak üzere bekliyorum leptin hormonu çalışsın diye, ama genelde 6 saatle 8 saat arası bekliyorum sonra akşam yemeği ertesi öğlene kadar yine bekliyorum yasak yok sağlıklı yiyecek tercihi yaparak arada da canım bir şeyi çok isterse ambalajlı değil ev yapımı( tatlı börek v.s.) olmasına dikkat ediyorum o kadar
Evet çok benziyor ama benimkinde kurallar kesin 8 saat dışında hić yemiyorum uyuyorum kurala ama hatam şu oldu 3-4 haftadır diyetle uğraşıyorum çok sıkıldığım için o 8 saatte kalorili şeyler de cok yedim son bir kac gündür, yine de haftada yarim kilo verdirdi.

Selam kızlar
Iki gün yedim içtim eğlendim. Bugün gerçek hayata geri döndüm:)
91.8 olmuşum cuma gününe göre 800 gr fazlayim bugün şok yapıyorum faydası olur kusuratlari atarim inşallah.
Siz nasilsiniz? Cascade_ Cascade_ nerde neden pasif?

Selam.
Ben şehir dışındayım. Uçakta avuç içi kadar sandviç yedim. İçinde 1 dilim beyaz peynir ve domates vardı.
Az önce de 1 tane simit.
Akşama kadar bitter çikolata yicem başka bişey yemicem.

Ben büğün cips yedim öğlen arkadaşlar akşam yemeğinde makarna,kabak dolması iki dilim siyez unlu ekmek yoğurt yani biraz abarttım bu arada spor açıktırıyorrrrr yatana kadar birşey Yok artık hepinize iyi akşamlar

X