⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Selam kızlar ben akşam kavurmalı yumurta yedim gün içinde muz yedim türk kahvesi içtim sütüm azdı sinirden öğlen yaş pasta yedim:kızgın:
Afiyet olsun bende bugun kaçırdım canım cips istedi yedim bir tatlı dan kaçtım ama onundışında yedim pazartesi diyelim yarın dikkat edelim artık ☺️❤️

Selam kızlar ben akşam kavurmalı yumurta yedim gün içinde muz yedim türk kahvesi içtim sütüm azdı sinirden öğlen yaş pasta yedim:kızgın:
kız sütün azsa yesene kuru incir semiz otu yada dere otu, pasta ne yaav hadi canın çekip yesen hiç sesim çıkmaz sinirden yemişsin bacım , yarın yap bulgur pilavını yanına da hoşaf ve semiz otu salatası sütün akıp taşsın :)

kızlar pastaları cipsleri çikolataları yiyenler sağlıksız şeyler yemeyiiiiiiinnnnnn
amaa olan olmuş yemişsiniz pişman olmak yoook, o yüzden size 15-20 dk lık zihin egzersizi tavsiye edicem sakin bir yerde oturun yada uzanın hayaliniz de hızlı hızlı yürüdüğünüzü sonra daha da hızlanarak koşmaya başladığınızı düşünün, olabildiğince gerçekçi olsun nefesiniz , kalbiniz hızlandığını havanın serinliğini ciğerlerinize çektiğinizi kasların nasıl hareket ettiğini hepsini sanki gerçekten koşuyormuş gibi hayal edin , bedeniniz gerçekten koşmuş kadar kalori yakacak ( zihin altı aptaldır gerçekle hayali ayırt edemez demiştim )

kızlar pastaları cipsleri çikolataları yiyenler sağlıksız şeyler yemeyiiiiiiinnnnnn
amaa olan olmuş yemişsiniz pişman olmak yoook, o yüzden size 15-20 dk lık zihin egzersizi tavsiye edicem sakin bir yerde oturun yada uzanın hayaliniz de hızlı hızlı yürüdüğünüzü sonra daha da hızlanarak koşmaya başladığınızı düşünün, olabildiğince gerçekçi olsun nefesiniz , kalbiniz hızlandığını havanın serinliğini ciğerlerinize çektiğinizi kasların nasıl hareket ettiğini hepsini sanki gerçekten koşuyormuş gibi hayal edin , bedeniniz gerçekten koşmuş kadar kalori yakacak ( zihin altı aptaldır gerçekle hayali ayırt edemez demiştim )
Ciddi misin kız :)) Ya yorulursam

Ciddi misin kız :)) Ya yorulursam
vallaha bak ciddiyim bununla ilgili bir sürü deney çalışma yapılmış gerçekten spor yapan bir gurup ve spor yaptığını hayal eden gurubun sonuçları aynı çıkmış iki gurupta da aynı miktar kas gelişimi olmuş, üstelik bir kitapta değil bir kaç tanesin de aynı tarz çalışmalardan bahsedildiğini okudum

:olamaz:
Şu an fırında poğaça var sen yeşil çay diyorsun napsın bu garibim zaten kabak corbası da çok iğrenç olmuştu:kusmuk:
ben her hafta hamur işi poğaça börek yapıp, çoğunlukla tadına bile bakmayan biriyim gülüm, ben de hep gece yaparım ama asla yemem saat geç oldu yeme reflü yapar miden yanar canına yazık sabah istediğin kadar yersin yanına da haşlama yumurta mis gibi tok da tutar

ben her hafta hamur işi poğaça börek yapıp, çoğunlukla tadına bile bakmayan biriyim gülüm, ben de hep gece yaparım ama asla yemem saat geç oldu yeme reflü yapar miden yanar canına yazık sabah istediğin kadar yersin yanına da haşlama yumurta mis gibi tok da tutar
Yok şaka bu saatte ben de yemem canim da istemiyor açlık hissetmiyorum alıştı bünye galiba aç kalma olayına.

X