⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

bu akşam kayınvalidemgili çagircam yemege.:)
lokanta usulu mercimek çorbasi
izmir köftesi.
çikolatalı puding.
salata
yeter mi ya. pilav makarna yapsam mi.. eşim yap diyo yapmadi felan derler mi acaba?

izmir köftesi.
çikolatalı puding.
salata
yeter mi ya. pilav makarna yapsam mi.. eşim yap diyo yapmadi felan derler mi acaba?
Esin yap diyorsa yap bence sonuçta onun ailesi daha iyi tanıyordur. Az yap 1 servis tabağı ortaya koy yenmez kalırsa da buzluğa at bir daha ki sefere yine misafir gelirse yoğurt çorbası yaparsin:)

izmir köftesi.
çikolatalı puding.
salata
Yapmadı filan demezlerde eşiniz yap dediyse canı çekmiş olabilir. Birde bol olsun ne olacak bir büyük bardak pirinç ıslatın yapın mis eşinizin gönlü hoş olsun :)

Yapmadı filan demezlerde eşiniz yap dediyse canı çekmiş olabilir. Birde bol olsun ne olacak bir büyük bardak pirinç ıslatın yapın mis eşinizin gönlü hoş olsun :)
eşimin cani pilav makarna istemiyor. yapma diyo. :)
onu ben düşündüm aslinda çok olur diye yemek menümü de düşünerek hazirladim. pilav yemiyorum çok agir geliyo bana ya. eşimin ailesi de pilav felan hergün yemezler.dün akşamdan hepsini hazirladim
köfteleri patatesleri felan.. puding de hazir.:)
çorba salata kaldi patatesleri köfteleri kızartip sosunu döküp firinlayacagim:) o kadar basit:)

bazen yap diyo bazen yapma diyo bilemedim..
çok olucak gibi ben az yapmak istiyorum agir geliyo bölece ..
kızlar haklı gülüm az da olsa pilav yap bu menü zaten pilav ister , hem o kadar uğraşacaksın gelen misafirin için de bir pilav yapmamış diye geçmesin canı isteyen olur belki (benim oğlum pilavsız yemez mesela) :)) kendini garantiye al herkes mutlu mutlu yesin gitsin evine demi gülüm

onu ben düşündüm aslinda çok olur diye yemek menümü de düşünerek hazirladim. pilav yemiyorum çok agir geliyo bana ya. eşimin ailesi de pilav felan hergün yemezler.
o zaman ortaya az makarna salatası yap (yoğurtlu olandan) yenmez kalırsa da sen de yemeyeceksen giderken koy bir kaba ayy siz çok yemediniz yarın yersiniz diye ver misafirin eline götürsünler :)

Dün kurabiyeyi fazla kaçırdım malum dönemdeyim onun etkisi galiba ama kendi kendime tekrar ediyorum bugün yememek için canım hiç istemiyor:)) ekim2009 ekim2009
havalardan mıdır nedir iştahın gitti iyice canın hiç bir şey çekmiyor be gülüm yemek yemeyi bile unutuyorsun bazen iyice gitti iştah:KK45:

onu ben düşündüm aslinda çok olur diye yemek menümü de düşünerek hazirladim. pilav yemiyorum çok agir geliyo bana ya. eşimin ailesi de pilav felan hergün yemezler.dün akşamdan hepsini hazirladim
köfteleri patatesleri felan.. puding de hazir.:)
çorba salata kaldi patatesleri köfteleri kızartip sosunu döküp firinlayacagim:) o kadar basit:)
Menünüz çok güzel :) ay ne kadar beceriklisiniz. Hazırmış bile. Eşim yap diye okuyunca yapın gitsin bereketli olsun sofranız. Yenir bence:)

iyiyim allaha şükür şuraya hareketli arapça bir şarkı koymaya çalışıyorum beceremedim :KK43: evde olanlar az kalkıp oynasın enerji yükselsin diyecektim güyaaa:-)
sen nasılsın gülümm
Sanki becermişsin çünkü koyduğun şarkıya tıklayınca açılıyor:KK73:
Bende iyiyim napayım ev işi yapmam lazım:))
Su an türk kahvesi içiyorum kızım uyurken daha kahvaltı yapamadım:)

X