⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Sen olmaz yapmam lazım dediğinde iç sesim: şuan uyumaya giden eşim ve çocuklardan biri bile odaya girse arıza çıkaracak kadar gerginim nasıl rahatlayacağım ki diyordu.. sonra arıza çıkarmamak için kendimi zaptedebilirim diye düşündüm sana sormadan az önce de gerginliğimin neredeyse yok olduğunu hisettim. Elim ayağım yanıyordu şuan geçti neredeyse:)) seninle ilgisi olabilir mi inanamıyorum suan:))
Vay be

Yok yok
Deli gibi ne tekniği
:)) rezil olurum
Ayrıca olumlama defteri aldım kitap
Ondan da bahsedemem
Çoğu kişi böyle şeylere karşı
Gizli yaparım
karşı olanlar cahillerdir , bir zaman gelecek kimsenin eleştirisini, onayını takdirini v.s. hiç bir şeyini önemsemeyeceksin önemli olanın sen olduğunu tam anladığın da:)

Sen olmaz yapmam lazım dediğinde iç sesim: şuan uyumaya giden eşim ve çocuklardan biri bile odaya girse arıza çıkaracak kadar gerginim nasıl rahatlayacağım ki diyordu.. sonra arıza çıkarmamak için kendimi zaptedebilirim diye düşündüm sana sormadan az önce de gerginliğimin neredeyse yok olduğunu hisettim. Elim ayağım yanıyordu şuan geçti neredeyse:)) seninle ilgisi olabilir mi inanamıyorum suan:))
hiç engel hissetmedim, direk gülerek hafif emri vaki beni hisset sevgimi hisset şimdi hissediyorsun meva dedim çok rahat olduğunu da hissettim ama sen sorunca acaba olmadı mı ki diye düşündüm

Temem inş
Seninde modunu düşürmüyüm
Moralim iyi olduğunda görüşürüz :oha:
hahahah gülüm benim geceleri enerjim yükselince senin kapalı enerjini bastırırım ( benim babam senin babanı döver gibi oldu ama) benim modum düşmez yani ,sen istediğin gibi, keyfince yaz be gülüm
artık başkalarını ve ne dediğini çok düşünmekten de vaz geçicez demiii:)

İkinci cümleyi çözemedim
Nasıl yani?
aynaya ışık tutarsan nasıl geri yansıtıyorsa senin enerjin aslın da çok güçlü ama kullanmıyorsun kapatmışsın o yüzden başkasının seni iyi şekilde etkilemesine yada enerjisini yollamasına izin vermiyor geri yansıtıyorsun
kimin enerjisi yüksekse ( iyi yada olumsuz enerji fark etmez) diğerlerini etkiler
o yüzden senin enerjin bence çok yüksek kullanmaya açık değil sadece

hahahah gülüm benim geceleri enerjim yükselince senin kapalı enerjini bastırırım ( benim babam senin babanı döver gibi oldu ama) benim modum düşmez yani ,sen istediğin gibi, keyfince yaz be gülüm
artık başkalarını ve ne dediğini çok düşünmekten de vaz geçicez demiii:)
Kapalı enerji bastırınca iyi bişey oluyo anladım
Seni de etkilemiyo
Tmm inşallah yaa yarın denicem ilk günüm olucak

aynaya ışık tutarsan nasıl geri yansıtıyorsa senin enerjin aslın da çok güçlü ama kullanmıyorsun kapatmışsın o yüzden başkasının seni iyi şekilde etkilemesine yada enerjisini yollamasına izin vermiyor geri yansıtıyorsun
kimin enerjisi yüksekse ( iyi yada olumsuz enerji fark etmez) diğerlerini etkiler
o yüzden senin enerjin bence çok yüksek kullanmaya açık değil sadece
Aynennnnn evettt

X