⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

günaydin...:)
bi kaç gündür korkularımla yüzleştim düşündükçe kahroluyorummm:KK43:
Hayırdır ne korkusu sana tavsiyem hiçbir şeyi çok fazla ciddiye almaya gerek yok bu dünyada.
9c80492117b660e4fed6842361356a8c.jpg

Hayırdır ne korkusu sana tavsiyem hiçbir şeyi çok fazla ciddiye almaya gerek yok bu dünyada.Eki Görüntüle 2200707
eşime çok güveniyordum ki...
bi konu açana dek.. eşimden ister istemez ona bişey demesem şüphe etmeye başladim..
kendimden süphe ediyorum.. korkularimla yüzleştim.. ne yapacagimi bilemiyorum.. henüz hiç bi şey ortadan sorun yok gerçekten elim ayagim titreniyor. düşünmekten kahroldum kötü oluyorum... içim elveriyor sanirim ilerde kötü olacak diye düşünüyorum:KK43:

bi konu açana dek.. eşimden ister istemez ona bişey demesem şüphe etmeye başladim..
kendimden süphe ediyorum.. korkularimla yüzleştim.. ne yapacagimi bilemiyorum.. henüz hiç bi şey ortadan sorun yok gerçekten elim ayagim titreniyor. düşünmekten kahroldum kötü oluyorum... içim elveriyor sanirim ilerde kötü olacak diye düşünüyorum:KK43:
Eşlerimize güvenmek zorundayız şüpheyle gecmez hayat. Bir âlim olmadan bir şeye olmuş gibi üzülmek ahmaklıktır der. Tam olarak ne olduğunu bilmediğim için fazla yorum yapamıyorum ama bazen eşler sinir etmek için de kötü şakalar yapabiliyor.

günaydin...:)
bi kaç gündür korkularımla yüzleştim düşündükçe kahroluyorummm:KK43:
Noldu ki????
Günaydın herkese gerçi ben de giu gibi geceden yazmıştım :)))
Aynen :)))
Noldu ??? Anlatsana

Sabah muz , zeytinli ve patatesli poğaça:oha:
Öğle mantar- tavuklu sebzeli sote, limonlu didi
Akşam makarna ; Çavdarlı ekmek; çoban salata,yoğurt , mantar sote:oha:
Az önce muz :oha:
Batırdım yine :kusmuk:

X