⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Günaydın 70,8 le güne başladım 70 gördüm ya 6 lara az kaldı kahve keyfindeyim havada kasvet bende keyif hepinize güzel sabahlar diliyorum diyete devam ama gruba veda edeyim diyorum ☺️❤️❤️❤️
Guruba veda mı
Neden ki??
günaydin:
geçen hafta: 89.8
bu hafta: 89.8
fark: 0
veremedim gittiiiiii:olamaz::olamaz:
Olsun korumak da güzel
Herkesin doğrusu vardır ama doğru tek dir,haksızlık dünya döndükçe olacak dır en dogruyu gine sen ve iç sesin karar verir umarım bu sıkıntılı durumdan biran önce kurtulursun yani hakkında iyi bir çözüm olur ❤️❤️❤️❤️
Teşekkür ederim
Doğru tek olabilir mi ilk kez duydum :)
2x2=4 gibi mi ??
Amin çok sağol

bence tayin işini beklemelisin sabretmelisin.. kimsenin işini yapma bence yapınca gerçekten hakszlığa uğrarsin..
o senin hakkında nasıl şikayet edebiliyorsa sende et..
Başka bölüme geçmeden onun tayin olayını dimi?
kızar mesajları okuyorum ama hepsine cevap veremiyorum çalışıyorum çünkü bende tartıldım bugün kilom 56,4 herkese bol eksiler :)
Allah bereket versin :)
Canım ben haftada 2-3 gün gelip diğer tüm zamanlar izin alan bir kişi tanıyorum. Mazeretleri de belliydi ve dönüşümlü kullanıyodu

-hastayım hastane işim var
-kızım hasta
-aşı olucam (alerji içinmiş)
-bakıcım ftrye gidiyor 2 hafta öğleden sonraları gelemiycem
-bakıcım izinli
-cenazemiz var eşim memlekete gitti çocuklara bakıyorum (bunun yalan olduğunu ağzından kaçırdı)

inan bana bunları sıraya koymuş sıralayıp dönüşümlü kullanıyodu. Aşı olayına 2-3 ayda bir sıra geliyodu mesela. Hiç haftanın 5 günü tam işe geldiğini bilmem. Zaten 16.00 da çıkıyordu.

Her yerde var yani bu tiplerden. Daha da örnek verebilirim
Teşekkür ederim dostum
Uzun uzadıya yazıp çok emek vermişsin
Ben de senin dediğin tipte duymuştum bi arkadaştan , öyle yapan..
Peki şunu merak ediyorum
O kişi böyle yaparken amirler rahatsız olmuyo mu bu durumdan
Ve sen izin istediğinde sana rahatlıkla izin verebiliyorlar mı?
hicbirseyi takmamaya calis bosver onlari mutlu ol bunlari dusunupte sıkma canini
Teşekkürler
Çalışıcam inşallah
Günaydın kızlar. 63.1 çıktım -700 gr. gayet iyi benim için. Cidden dikkat ettim bu hafta pek kaçamak olmadı. Cascade_ Cascade_ anlıyorum seni canım sen üstüne düşeni yap görev sınırını biliyorsundur çok rahatsız isen amirinle konuş en azından farkında olduğunu bilsinler. Görevini yap fazlasına karışma. Ben de çok dikkat eden biriyimdir izin konusunda gider dersime girer ders bitince hallederdim hastane sağlık işlerimi hiç rapor kullanmadım mesela yapanlar çok ama benim vicdanım rahat devletten para alıyoruz tüy bitmemiş yetimin hakkı var derler ya. Bir de merak etme gün gelir herkes yaptığının karşılığını bulur.
Bence de iyi vermişsin :KK66:
Ben de aynen rapor kullanmıyorum
“Gün gelir” dedin ya o gün biraz biraz geliyo sanki
İnşallah allahım
Cascade_ Cascade_ bu arada kilo bildirimi yapmamışım
71,2 malesef artı yaaa
Ben de seni düşündüm yaptı mı DİE :) artı :))
gecen hafta 59.800 bugun ki kilom 59.600
Olsun 200 gram :))
kim çiktı bunda ...
Ekleyemediğim kişi
:KK70::KK70:

UYAP deme bana, yillardir kanser ediyo beni uyap :)) ama bu aralar sevmeye basladim, hakim izinli olunca gorebiliyorsun artik, onceden durusma gunu adliyeye gidince ogreniyorduk o kadar yolu bosa gitmis oluyoduk :))

Bence hangi departmanda mutlu olacaksan oraya gec. Calisma ortamindaki huzur her seyden onemli. Tayin durumu cok uzun surmeyecekse sabredilebilir belki ama ben kafamin rahat olacagi yerde calismayi tercih ederdim
İşte gideceğim yerde huzur var ama işlere karşı sıfırım aşinalık bile yok
Biraz sabredeceğim bugün biraz iyi gelişmeler oldu
Bugun regl oluyorum gibi. Istahim yavas yavas normale doner artik. Sabah 2 dilim ekmek yedim, cavdar mi bugday mi bilmiyorum degisik bir ekmekti. Kucuk labneler oluyor ya 20 grlik, 2 tane onlardan yedim. Birkac cesit peynir, biraz bal, taze portakal suyu ve filtre kahve. Az once de yine filtre kahve ve 4-5 kare bitter cikolata. Aksam uzun zamandir gorusmedigim bi arkadasimla gorusucem. Icki icmem muhtemelen, cok kalorili olmayan bir seyler yemeyi dusunuyorum, izgara et falan belki. Izmirde isim bitiyo bugun, cuma ankarada isim var. 1 gun icin istanbula donup ordan ankaraya gitmektense 1 gece daha izmirde kaliyim diye dusunuyorum. Cumartesi evime donucem. Acaba kac kilo arti cikicam merak ediyorum
:) bence de artı çıkacaksın
Ve ben de bazen buğdayla Çavdarlı ekmeği zor ayırt ediyorum
Valla benim leptaplar memlekete kaynima gitti oonlarda yapabilir mi bilmiyoruz o zamana kadar hiç bir topige zaten bakamam ki gülüm . o zaman son kez kilo bildirimi yapayim siz de kendinize iyi bakin kızlar bu hafta 79.6 şükür 18.5 yıl sonra ilk defa bu rakamı gordum
Süper valla
Şans getirmişiz denek ki
Enerjimiz güzel :) öptüm

Guruba veda mı
Neden ki??

Olsun korumak da güzel

Teşekkür ederim
Doğru tek olabilir mi ilk kez duydum :)
2x2=4 gibi mi ??
Amin çok sağol

Başka bölüme geçmeden onun tayin olayını dimi?

Allah bereket versin :)

Teşekkür ederim dostum
Uzun uzadıya yazıp çok emek vermişsin
Ben de senin dediğin tipte duymuştum bi arkadaştan , öyle yapan..
Peki şunu merak ediyorum
O kişi böyle yaparken amirler rahatsız olmuyo mu bu durumdan
Ve sen izin istediğinde sana rahatlıkla izin verebiliyorlar mı?

Teşekkürler
Çalışıcam inşallah

Bence de iyi vermişsin :KK66:
Ben de aynen rapor kullanmıyorum
“Gün gelir” dedin ya o gün biraz biraz geliyo sanki
İnşallah allahım

Ben de seni düşündüm yaptı mı DİE :) artı :))

Olsun 200 gram :))

Ekleyemediğim kişi

İşte gideceğim yerde huzur var ama işlere karşı sıfırım aşinalık bile yok
Biraz sabredeceğim bugün biraz iyi gelişmeler oldu

:) bence de artı çıkacaksın
Ve ben de bazen buğdayla Çavdarlı ekmeği zor ayırt ediyorum

Süper valla
Şans getirmişiz denek ki
Enerjimiz güzel :) öptüm
☺️2+2=4 eder mi?bunlar derin mevzu uzar gider işte herkesin doğrusu canım ben iş hayatınla bağdaştır dım Aslında ❤️❤️haksızlık dedin ya neyse umarım gönlünce olur ❤️

☺️2+2=4 eder mi?bunlar derin mevzu uzar gider işte herkesin doğrusu canım ben iş hayatınla bağdaştır dım Aslında ❤️❤️haksızlık dedin ya neyse umarım gönlünce olur ❤️
Sağol:KK200::KK200:
Peki neden çıkıyorsun gruptan
kendi kendimi yeterince motive ediyorum
Da ondan ☺️❤️Ama sizinle olmakta güzeldi gerçekten sen çıkar gruptan ben nasıl çıkıyorum bilmiyorum

Var bi sürü noolldu ki
Taktik mi var değişik :)
Az bi zaman kaldı benim regle
Olmaz artık bu ay
Yok yumurtlama bitti artık ama başka bir söylentiye göre yumurtlama testleriyle gebelik bakilabiliyor. Yani adetine az kala eger gebeysen test tekrar koyulaşıyor. Benim adetime 4-5 gün kala yumurtama testim tekrar pozitif çıkmıştı ve gerçekten hamileydim. Tabii kesin diyemem koyulaşıp ama hamile olmayan kişiler de çıkmıştı öyle okumuştum yanıltmayım seni ama hamile çıkanlar da epey vardı. İstersen yap ya da yapma ya olumlu ya da olumsuz yanıltır da hakkına girmeyeyim.

Yok yumurtlama bitti artık ama başka bir söylentiye göre yumurtlama testleriyle gebelik bakilabiliyor. Yani adetine az kala eger gebeysen test tekrar koyulaşıyor. Benim adetime 4-5 gün kala yumurtama testim tekrar pozitif çıkmıştı ve gerçekten hamileydim. Tabii kesin diyemem koyulaşıp ama hamile olmayan kişiler de çıkmıştı öyle okumuştum yanıltmayım seni ama hamile çıkanlar da epey vardı. İstersen yap ya da yapma ya olumlu ya da olumsuz yanıltır da hakkına girmeyeyim.
Teşekkür ederim canım benim
Ne kadar içten ilgileniyorsun :)
Yok Estağfirullah hakkıma girmezsin hayatta :)
Zaten umutlanmam ben dediğin yöntemle
Ama yaparım ❤️❤️

5BF932FC-6964-423C-AC60-3BC3216BC599.jpeg

X