⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Günaydın kızlar. 63.1 çıktım -700 gr. gayet iyi benim için. Cidden dikkat ettim bu hafta pek kaçamak olmadı. Cascade_ Cascade_ anlıyorum seni canım sen üstüne düşeni yap görev sınırını biliyorsundur çok rahatsız isen amirinle konuş en azından farkında olduğunu bilsinler. Görevini yap fazlasına karışma. Ben de çok dikkat eden biriyimdir izin konusunda gider dersime girer ders bitince hallederdim hastane sağlık işlerimi hiç rapor kullanmadım mesela yapanlar çok ama benim vicdanım rahat devletten para alıyoruz tüy bitmemiş yetimin hakkı var derler ya. Bir de merak etme gün gelir herkes yaptığının karşılığını bulur.

Fiyat iyi bence ama önemli olan nasıl görüneceği çukurluklar oluştuğunu okumuştum o yüzden düşünmedim.
kimisi çok memnun kimi değil ama ben sadece bunla kalmıycam hem selülit tedavisi olucak hemdehaftada 2 gün 1 saat pilates yapıcam detoks suları ve diyetisyen kontrolünde de zayıflıycam hepsi içinde fiyat 10 seans 600 bakalım umarım etklli olur

*Listemizde 2 kişilik boş yer vardır :duduk:
*Kontenjan 10 kişi ile sınırlıdır:duduk:
**iki Çarşamba üstüste bildirim yapmayan listeden çıkarılır:duduk:

@
Z Zeynepaltug [/USER] 23 1.65 62.05 61.0059.8559.80
D denizli_falci 271.5557.40
ceyef ceyef 381.6972.20 72.0071.30 72.40
@orkidekaramel 291.65 89.6089.8090.6089.80 @giustizia____ 33 1.6360.5061.9061.7062.70 61.50 @The Woman 331.68 64.8064.10 64.30 63.80
kakaovanilya kakaovanilya 321.66. . 63.5063.30
amesia amesia bildirimleri silindi yanlışlıkla kısmen :)) 71.90

[td]üye adı [/td]
[td]yaş[/td]
[td]Boy[/td]
[td]26 eylül[/td]
[td]3 ekim [/td]
[td]10 ekim [/td]
[td]17 ekim [/td]
[td]24 ekim [/td]

[td] [/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td] [/td]
[td] [/td]
[td][/td]
[td] [/td]

[tr]

[tr]
[/tr][/tr][/tr]
kim çiktı bunda ...

Günaydın kızlar. 63.1 çıktım -700 gr. gayet iyi benim için. Cidden dikkat ettim bu hafta pek kaçamak olmadı. Cascade_ Cascade_ anlıyorum seni canım sen üstüne düşeni yap görev sınırını biliyorsundur çok rahatsız isen amirinle konuş en azından farkında olduğunu bilsinler. Görevini yap fazlasına karışma. Ben de çok dikkat eden biriyimdir izin konusunda gider dersime girer ders bitince hallederdim hastane sağlık işlerimi hiç rapor kullanmadım mesela yapanlar çok ama benim vicdanım rahat devletten para alıyoruz tüy bitmemiş yetimin hakkı var derler ya. Bir de merak etme gün gelir herkes yaptığının karşılığını bulur.
çok güzel ifade etmişsin canım
bu arada tebrik ediyorum gayet iyi

Tebrikler regl döneminde süpersin bugun ödül vericem kendime tatlı yiyeceğim ☺️❤️

Ohhh gel keyfim gel...
Kakaonun belgelendirilmeyen mazeretinin reddine :) şaka tabi
Mazeretinin kabulu ile, duruşma gün ve saatinin UYAP tan öğrenilmesine :)))))))

:KK70::KK70:

UYAP deme bana, yillardir kanser ediyo beni uyap :)) ama bu aralar sevmeye basladim, hakim izinli olunca gorebiliyorsun artik, onceden durusma gunu adliyeye gidince ogreniyorduk o kadar yolu bosa gitmis oluyoduk :))

günaydın tekrardan ....
Bu aralar noldu bana
Kaffayı yiyo gibiyim :KK64:
Bi iki iyi olduğum gün var
Devamı fos:işsiz:
Hayatı çok fazla ciddiye alıyorum ve olan bana oluyor
Eski iç huzurumu istiyorum
Aslına bakacak olursanız tek sıkıntım işyeri ama yetiyo sağolsun
Gıcık oluyorum haksızlıklara
Yıllardır aklım nerdeymiş bu haksızlıklar yapılırken ...
Öyle kararsızım ki... günlerdir karar veremiyorum
İşi bilmediğim ama arkadaşlarımla iyi anlaştığım başka birime mi geçsem
Kendi işimi bildiğim bu bölümde mi kalsam
Destan yazıyorum bu arada.....
Ki burada bana verilen işi iyi biliyorum sadece
Görev tanımımı yani
İşler içeriğine bakmadan ayrılsa yine verimli olamam
Amirimiz çok iyi
Sıkıntım haksızcı arkadaş ve bi müdür gibi birisi var onda ...
İzin konusunda çok rahat ama ben izin alırken sorun ...
Kılı kırk yarıyorlar
Geçen gece ortasına kadar çalıştım ama sabah yine beni çağırdılar
Neden
Haksızcı arkadaş yüzünden
Yüzüme gülüyor ama sahte anlıyo musunuz
Eminim buna
Yok müdür çabuk gelsin demiş bağırmış
İyi de sen benim işimi düzgün yapsan
Beni aratmasan müdür nie beni çağırsın
Ama diyemiyosun işte
Amir bile dedi yeterli diil die
Tamam da her işi biliyo kurt gibi
Benim basit işimi de bilir
İşine gelmiyo
Müdür işini bile yapıyo
Bol bol kafa izni alıyo
Napıcağımı bilemedim
Tayin durumu da var
Sabretsem mi bilemedim
O gidince mutlu mutlu çalışıp işleri de öğrenirim ama şimdi gitmessem bi daha da zor giderim
Hazır huzursuzluk varken ...
Çok moralim bozuk ya
Günlerce taktığım konuya bakın
Çığlık atasım var
Sahtekar
Haksızcı insanlar
Benim suçum yok çünkü kim olursa olsun devletin işine ihanet etmemeli
Eve sırf browne yapmak için gitmemeli
Ortada mazeret yok
Ben mi kurtarıcam memleketi ama bari benimle çalışan arkadaşın sahtekarlığına uğramak istemiyorum

Bence hangi departmanda mutlu olacaksan oraya gec. Calisma ortamindaki huzur her seyden onemli. Tayin durumu cok uzun surmeyecekse sabredilebilir belki ama ben kafamin rahat olacagi yerde calismayi tercih ederdim

Bugun regl oluyorum gibi. Istahim yavas yavas normale doner artik. Sabah 2 dilim ekmek yedim, cavdar mi bugday mi bilmiyorum degisik bir ekmekti. Kucuk labneler oluyor ya 20 grlik, 2 tane onlardan yedim. Birkac cesit peynir, biraz bal, taze portakal suyu ve filtre kahve. Az once de yine filtre kahve ve 4-5 kare bitter cikolata. Aksam uzun zamandir gorusmedigim bi arkadasimla gorusucem. Icki icmem muhtemelen, cok kalorili olmayan bir seyler yemeyi dusunuyorum, izgara et falan belki. Izmirde isim bitiyo bugun, cuma ankarada isim var. 1 gun icin istanbula donup ordan ankaraya gitmektense 1 gece daha izmirde kaliyim diye dusunuyorum. Cumartesi evime donucem. Acaba kac kilo arti cikicam merak ediyorum

ekim2009 ekim2009 tablo eklerken kopyalama yapmıyo
İlla tümünü seçmem gerekiyo çok çok zor
Telim de sorun var
Böyle değildi ve düzlemiyor
Başka bir gurup da devam edebilirsin
Baya topik açılmış
Kendine iyi bak:KK200:
Valla benim leptaplar memlekete kaynima gitti oonlarda yapabilir mi bilmiyoruz o zamana kadar hiç bir topige zaten bakamam ki gülüm . o zaman son kez kilo bildirimi yapayim siz de kendinize iyi bakin kızlar bu hafta 79.6 şükür 18.5 yıl sonra ilk defa bu rakamı gordum

Bugun regl oluyorum gibi. Istahim yavas yavas normale doner artik. Sabah 2 dilim ekmek yedim, cavdar mi bugday mi bilmiyorum degisik bir ekmekti. Kucuk labneler oluyor ya 20 grlik, 2 tane onlardan yedim. Birkac cesit peynir, biraz bal, taze portakal suyu ve filtre kahve. Az once de yine filtre kahve ve 4-5 kare bitter cikolata. Aksam uzun zamandir gorusmedigim bi arkadasimla gorusucem. Icki icmem muhtemelen, cok kalorili olmayan bir seyler yemeyi dusunuyorum, izgara et falan belki. Izmirde isim bitiyo bugun, cuma ankarada isim var. 1 gun icin istanbula donup ordan ankaraya gitmektense 1 gece daha izmirde kaliyim diye dusunuyorum. Cumartesi evime donucem. Acaba kac kilo arti cikicam merak ediyorum
Güzel izmirim doğduğum yer mis mis havası güzel insanı güzel ❤️❤️❤️

X