⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

selam kızlar, dışarıdaydım, yeni geldim eve. sabah 4 dilim:KK57: kızarmış tam buğday ekmeği ve krem peynir, domates, salatalık. öğle 2 tabak mercimek salatası, 1 tabak bulgur pilavı. tabaklar büyüktü, manyak gibi yedim :)) sonra dışarı çıktım, pek bir şey yememeye çalıştım zaten çok yedim diye. 1 pankek yedim, doğal fıstık ezmesi sürdüm biraz. skinny latte içtim. 1 saat trafiğe takıldığım esnada filtre kahve ile 1 paket bitter çikolata yedim, büyük paketlerden :olamaz: hiç su içmedim. şişemi aldım yatana kadar içicem. bir şey yemem artık

Eklentiler

• Screenshot_20181020-174225.png
    Screenshot_20181020-174225.png
    162,1 KB · Görüntüleme: 25
selam kızlar, dışarıdaydım, yeni geldim eve. sabah 4 dilim:KK57: kızarmış tam buğday ekmeği ve krem peynir, domates, salatalık. öğle 2 tabak mercimek salatası, 1 tabak bulgur pilavı. tabaklar büyüktü, manyak gibi yedim :)) sonra dışarı çıktım, pek bir şey yememeye çalıştım zaten çok yedim diye. 1 pankek yedim, doğal fıstık ezmesi sürdüm biraz. skinny latte içtim. 1 saat trafiğe takıldığım esnada filtre kahve ile 1 paket bitter çikolata yedim, büyük paketlerden :olamaz: hiç su içmedim. şişemi aldım yatana kadar içicem. bir şey yemem artık
oh afiyet olsun ☺️❤️Benim metabolizma kaldırmıyor iki öğün diyor metabolizmam sıfır karbonhidrat sıfır şeker arada sağlıklı atıştırma dışında ben veremiyorum kilo yok başka yolu denedim de önceki zamanlar ☺️❤️❤️

1 beden kucuk almayi planliyordum ama kararsiz kaldim. Denedim elbiseyi alt kisim guzel oldu aslinda cunku bacaklarim ince ama yan yaglardan dolayi cok iyi durmadi bedeni saran bi elbise cunku :KK53: indirimli 780 tl :KK53:

Kendi burom. Hafta sonlari bazen emniyette isim cikiyo ama genelde pek kosturmuyorum, dilekce yazdigim ya da karar inceledigim oluyo bazen haftasonu ama mumkun oldugunca kendime vakit ayirmaya calisiyorum.
Vaay Sen haklı çıktın :)
Ben senin gönderdiğin mesajlara baktım tek tek profiline tıklayıp demek ki alıntı yapınca profilden girdiğinde gözükmüyo

Hepinizi şiddetle kınıyorum :)) Yeni geldik eve ve yemedim dışarda beyaz peynirli esmer ekmekten sandviç yapmıştım yarısını yedim, 1 elma, muz ve erik. Şimdi çorba içeceğim az nohut ve yoğurtla. Gayet sağlıklı beslendim.

Balık,çorba, salata benim menü bitti akşam yemeğinide yedim sizede afiyet olsun bu arada aslında ayıptır yendiğini içtiğini söylemek ☺️Biz diyet gereği söğlüyoruz ☺️❤️
:)))))
sabah kahvalti yapilmadi 3 tane gofret kutu fanta birkactane yaprak sarması yedim kucuk bardak kola baska birsey yemedim:KK53:
:KK66: ahahaha ilk kez bozuldu sanırım

Başka bişey yedin mi sora?
The Woman The Woman acana grass fed lamb yetişkin köpek maması sizin orada ne kadar bi bakabilir misin
:oha:

Bugün batirdim.
Sabah çökelek salatası.
5 tane patlıcan dolması.
Daha sonra balık ekmek ve yanında kola.
Sundea dondurma.
Ahahah kötü olmuş ama sen arada illa yapıyorsun böyle ...

Lahmacundan bir sey olmaz bence. Ben bugun bozdum ya :KK43: 1 buyuk kase tuzlu ay cekirdegi yedim simdi. Normalde pek yemem cekirdek ama kuruyemisciden su alirken canim cekti gorunce :) gunduz de bi suru sey yemistim
Oha diyorum :) iyice çığrından çıktı bu topik :))
Lahmacun hamur diyet değil ki?
Sus len
Koca gün iki öğün yedim
Döverim seni
Tek lahmacun
Karatay hocadan iyi mi bilicen len

Hepinizi şiddetle kınıyorum :)) Yeni geldik eve ve yemedim dışarda beyaz peynirli esmer ekmekten sandviç yapmıştım yarısını yedim, 1 elma, muz ve erik. Şimdi çorba içeceğim az nohut ve yoğurtla. Gayet sağlıklı beslendim.
Bravo valla
Haftasonunun tek iyi gideni sensin :KK9:

X