⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Ben yedikce yiyorum, regl yaklasinca her zamanki gibi kendimi tutamadim. Simdi de tikiniyorum bi seyler. Yarin diyete devam yapacak bir sey yok. Bu hafta spora gidemicem, pazartesi izmire gidiyorum, carsamba aksami donucem istanbula. Persembe ankaraya gidicem yine, cuma aksami ya da cmt sabahi donucem.

:)))))

:KK66: ahahaha ilk kez bozuldu sanırım

Başka bişey yedin mi sora?

:oha:

Ahahah kötü olmuş ama sen arada illa yapıyorsun böyle ...

Oha diyorum :) iyice çığrından çıktı bu topik :))

Sus len
Koca gün iki öğün yedim
Döverim seni
Tek lahmacun
Karatay hocadan iyi mi bilicen len

Bravo valla
Haftasonunun tek iyi gideni sensin :KK9:
Haha yarina saklıyorum ben akşam arkadaşa davetiyiz çok da beceriklidir :))

kakaovanilya kakaovanilya 17kg göremedim 11.4 var genelde onun da fiyatı 70 pound civarında. Pahalıymış ya. Köpeğin ne cins?
Grass fed kuzu etli ve elmali aliyordum, bugun almaya gittim iki katina cikmis fiyat. 1200 lira kopek mamasi mi olur ya deli oldum. Almadim tabii. Daha ucuz bir sey aldim ama koklayip yatagina gitti yemedi kendini begenmis hayvan. Ac kalsin bana ne her ay 1200 lira veremem mamaya. Rottweiler, 9 yasina girecek.

Grass fed kuzu etli ve elmali aliyordum, bugun almaya gittim iki katina cikmis fiyat. 1200 lira kopek mamasi mi olur ya deli oldum. Almadim tabii. Daha ucuz bir sey aldim ama koklayip yatagina gitti yemedi kendini begenmis hayvan. Ac kalsin bana ne her ay 1200 lira veremem mamaya. Rottweiler, 9 yasina girecek.
Yani pahalı burda da ucuz sayılmaz. Aç kalınca yer :)) Küçükken sevimli oluyorlar rottweilerlar.

Evet yani aç kalmış falan değil :)) ve üstünden çok zaman geçmeden kork yani :)))

Okuldan yorgun gelip cis kaka temizledim, bu boya getirdim bi de uzerine beni yicek hee :)))

FB_IMG_1540067485664.jpg

FB_IMG_1540068390787.jpg

FB_IMG_1500129221086.jpg

X