⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

günaydın kızlar aksam karnıbahar haşladım sarımsaklı yoğurt döktüm üzerine onu yedim sabaha müthiş bir mide bulantısı ile uyandım yarım mandalin yedim işe gelmeden gelince de çay 1 adet yumurta ve peynir zeytin yedim midem mi küçülüyor mu ki af edersiniz istifra ettim 2 3 kez sabahdan

Günaydın gece boyu uyku yok kızımın kulak agrısı ile uğraştım birazdan doktora kaçarız biz, banada çok erken günaydın hepinize güzel bir hafta sonu diliyorum
Günaydın
Çok geçmiş olsun
Çok zor gece geçirmişsin
Günaydın
Geçmiş olsun

birde tartı günü hangi gün kızlar hangi gün tartılıyoruz:) evde tartı var zor sabrediyorumm da :)
Çarşamba günleri

Herkese Günaydın!! ceyef geçmiş olsun canım, onların hastalığı bizimkinden zor. D denizli_falci miden küçüldü diye istifra etmezsin yediğin bir şey dokunmuş canım.
Ben de gece müthiş bir regl ağrısıyla uyandım, ağrı kesiciyle zor uyudum tekrar o yüzden yeni yaptık kahvaltı.
1 haşlanmış yumurta
1 salam
1 fish finger
Az beyaz peynir
2-3 zeytin
domates-salatalik
1 dilim esmer ekmek

Hafta sonu spor yok çocuklarla yürüyeyim
sanada çok geçmiş olsun o agrıyı bilirim bu haftadan hayır bekleme ödem şişkinlik kilo Fazlıgı göreceksin aman bırakma tatlıyı atlatırsan verimli olur bitince hafifliyorsun

ilk defa bu ay öncesinde tatlı krizine girmedim gerçi dün müydü ondan önceki gün müydü 1 tane çikolata parçacıklı bisküvi yedim o kadar :))

Arkadaşlar özellikle araç kullananlar tembelliğe alıştık yürümeyi severim ama çocuklardan araba rahatıma geliyor,dikkat ettim çocuklarda alışıyor yürümeye çovuklarıda alıştıralım hiç değilse hafta sonu,küçük kız biraz iyi şimdi çıkartıcam hava güzel yürüyelim biraz

Sana da çok geçmiş olsun ve afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…