⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Şimdi biraz elbise baktım ted baker'dan Türkiye'de aynı elbise 1448 tl, burda 159 pound.
Aa biraz daha pahaliymis burada. Benim ofisin oralarda chanel magazasi var, gecen aylarda kuyruktan dolayi caddeden gecilmiyodu daha ucuz diye :)) ama simdi fiyatlar guncellenmis herhalde, kuyruk gormedim uzun zamandir :))

bugunki kahvaltim 2 yumurta kizarttim zeytin yedim biraz dahada 1 sey yemedim aksam 2 kasik bulgur pilavi 2 kasik tavuk 1 aci biber ve 2 kasikta firinda patates biberli soganli baskada birsey yemedim acim ama dayanicam ve 1 saatlik yuruyus yapildi
Dengeli yemissin. Ben de cok acim ama bugun biraz fazla yedim, tartildim 800 gram fazla cikinca delirdim yemedim bi sey :))

Aa biraz daha pahaliymis burada. Benim ofisin oralarda chanel magazasi var, gecen aylarda kuyruktan dolayi caddeden gecilmiyodu daha ucuz diye :)) ama simdi fiyatlar guncellenmis herhalde, kuyruk gormedim uzun zamandir :))
ted baker, burberry ingiliz ya biraz daha hesaplı burda tabii geçen dyson süpürge aldım tr fiyatı en ucuz yerde 3500 tl ben 350 pound verdim. imalât yerine gitmek lâzım demek ki :)) ama yine de aldığım her şeyi 8 'le çarpınca elim titriyor:)))

Benim torpilim olmasa ben de giremicektim gruba galiba :))
:) yer vardı
Torpille çalışmıyoruz
Yaşasın adalet
Ben kötü hissediyorum tebrik ederim seni :) açıkça söylüyorsun.
:) teşekkür ederim
Ben nasıl girdim gruba acaba hmmmm
:) hatırlamıyorum ama normal yollarlardır tabi :)
bugunki kahvaltim 2 yumurta kizarttim zeytin yedim biraz dahada 1 sey yemedim aksam 2 kasik bulgur pilavi 2 kasik tavuk 1 aci biber ve 2 kasikta firinda patates biberli soganli baskada birsey yemedim acim ama dayanicam ve 1 saatlik yuruyus yapildi
Çok iyi bravo

Gerçekten acıktım ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…