Esmaların etkileri ne zaman fayda eder?

Özrüne lafım yok ama Esmalar ters.tepki yaptı dediğin için beğenmedim yaptım

Ya kardeşim az sadaka çok belayı defeder gibi düşün turkce dua etsen bile Allah seni duyuyor en iyi şekilde karşılık verecektir illa ki . Dini bütün biriysen araştır biraz lütfen.
"Ayette de ifade edildiği gibi, Allah her duaya mutlaka cevap veriyor. Ancak her duayı kabul etmek Allah'ın sonsuz hikmetine bağlıdır; ya aynısını verir ya daha güzelini verir ya da o kulun hakkında hayırlı olmadığını bildiği için vermez."

“Dualarım kabul olmayacaksa söyle de diğerine geçeyim, boşuna oyalama beni.” diyorsunuz resmen ama bu öyle bir şey değil, siz olayı biraz yanlış anlamışsınız.

Ya siz hiç su esmayi okudum da sinirli birisi oldum gibi yorumları görmüyor musunuz ya. Ay bı komiksiniz valla. Cildiricam simdi
esmalarin sinir stres yaptigini gercekten hic duymadim .ama bazi esmlar veya bazi dualar sadece vucuda agirlik verir esneme gibi gibi veya baş agrisi bazi dualar vucuda agir gelir ama stres sinir hic duymadim .mesela bende 3 zikir matik vardir 2 si esmalar cekerim öbürüde ayetel kursi aksamlari agirlik oluyor kafami kaldiramiyorum bazen

Bilmiyorum ben duydum gerçekten

Hem Esmalar beni gerdi sinirli biri yaptı diyor Allahın isimlerinden şikâyetçi bir yandan da ne zaman tesir eder diyor

Burada okuduğum en saçma konulardan birisi top 10 a girer .. is başvurusu gibi sonuclanma mi beklenir yahu veya herkesin günahı sevabı kalbi bir mi ki onda etki edilen süre sende de aynı olsun . Sanki anlaşma gibi bir hissiyatınız olmuş çok yanlış bir kafa yapısı.

Bilmiyorum ben duydum gerçekten
Yaşin. Kac bilmiyorum ama sana tavsiyem sen duani et ama illa kabul olucakmi olmucakmi diye degil senin dilegin ölene kadar kabul olmasada sen onu ölene kadar allah tan iste bol bol allahi an iste dua et sana birakiyorum de dualarina devam et

Hem Esmalar beni gerdi sinirli biri yaptı diyor Allahın isimlerinden şikâyetçi bir yandan da ne zaman tesir eder diyor
töbe aşaa ..bazi insalar sorar niye duam kabul olmuyor...niye olsun ki dua edip arkana dönüp allahin sevmedigi şeyleri yapiyorsun.. bununkide boyle iste ne deyim allah herkese akil vermiş beyin vermiş

MssPARE bir üye vardı gitti sanırım konu açıyordu esma ile tecrübe falan. O kişi de yazmıştı şu şu esma beni agresif yaptı falan diye sanırım orayı okumuş.
Loracim bazı zikirler dualar ağırdır buna bir şey diyemem hatta bazı duaların yanına eklemeler yapılır ağırlık yapmasın diye

bazi dualar vardır kişi onu sular seller gibi okur bazısıda cidden ağır gelir mesela ben salat-ı tefriceyi rahat okuyamam zor gelir

Ama bu zorlukla gafletle okuyup bitirmek daha bi başarı gibi onu zorlaştıran belki o an yaradan vaz mi geçicek devam m edicek

Belkide şeytan vazgeçmesi için zorlaştırıyor duasinin kabulüne engel oluyor ha sonunu getirip dua edip bagisladiktan sonrası yaradanın taktiri

Dua kabul olmaz vardır bildiği kabul eder vardır bildiği Allah bilir bizler değil

Amenna o konuda bisey demiyorum. Yıllardır dua ediyoruz neye ettiğimi unutuyorum bazen ama huzurlu oluyorum daha yakın hissediyorum. Vermiş vermemiş durumuna fazla dalmak abes zaten.
Hep aynı şeyi söyleyince konu sahibesi o yüzden dedim.

9.günün şafağında dolunaya doğru bakıp 3 kere ulursan süreci hızlandırabiliyorsun diye biliyorum ben.
Böyle yaparsan 14 güne düşüyormuş sisteme düşme süresi.
Ya hu ister inanırsınız ister inanmazsınız. Bu kimseyi ilgilendirmez ama dua sayfasına gelip bu şekilde dalga geçmek nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…