Esmaların etkileri ne zaman fayda eder?

9.günün şafağında dolunaya doğru bakıp 3 kere ulursan süreci hızlandırabiliyorsun diye biliyorum ben.
Böyle yaparsan 14 güne düşüyormuş sisteme düşme süresi.
Bu nasıl yorum ya bu nasıl üslup bu nasıl dalga geçmek

Ne demek ulumak

Burda dua okunuyor zikir yapılıyor ve söz konusu Esmalar sen Esma ne demek biliyormusun

Allahım isimleri
ne demek şafağa dönüp 3 Ulursan olurmuş sisteme düşermiş

Su yazdigin bak azıcık edep azıcık düşünce

Son düzenleme:
Konu sahibi 237637949595 konu açıyorsun ve hep aynı şeyler duaları kabul eden ne zaman kabul edecek olan Allahtır bunu kul nerden bilsin

Böyle konu açarak ne amacın bilmiyorum ama dua içten inanarak yapabilir ve kul ile Allah arasındadır kabul eden yada etmeyen Yaradandır

Kabul oluyorsa ne mutlu olmuyorsa sikayet etmek yada beklemek yada bunu dile getirmek bunun için konu açmaya ne gerek var içinizde kalsın duanızda ısrarcı olun etki eder mi kaç günde olur bu ne simdi

Konu sahibi 237637949595 konu açıyorsun ve hep aynı şeyler duaları kabul eden ne zaman kabul edecek olan Allahtır bunu kul nerden bilsin

Böyle konu açarak ne amacın bilmiyorum ama dua içten inanarak yapabilir ve kul ile Allah arasındadır kabul eden yada etmeyen Yaradandır

Kabul oluyorsa ne mutlu olmuyorsa sikayet etmek yada beklemek yada bunu dile getirmek bunun için konu açmaya ne gerek var içinizde kalsın duanızda ısrarcı olun etki eder mi kaç günde olur bu ne simdi
Konu sahibine normal anlattim allah bilir diye birde bana atar yapti o kadar cok etiket aldim ki artik yorum yapmak zorunda kaldim

9.günün şafağında dolunaya doğru bakıp 3 kere ulursan süreci hızlandırabiliyorsun diye biliyorum ben.
O aklini kendine saklaaa
Dinimle dalgaa gecme kendini bilmez
Allah korkundami yok

Ne kadar iticisin. Komik olduğunu düşünüyorsan ama hiç komik değilsin. Böyle mesajlar dolu bu sitede. İnsanlarla dalga geçmeyi ne çok seviyorsunuz. Soluduğunuz havaya yazık

İstedigim kadar konu açarım sizi ilgilendirmez diye düşünüyorum. Benimle derdiniz ne sizin anlamadım sürekli yorumumu begenmemeler konularımla dalga gecmeler falan noluyo yani. İstediğim konuyu istediğim kadar açarim. Sizi hiç ilgilendirmez

İstedigim kadar konu açarım sizi ilgilendirmez diye düşünüyorum. Benimle derdiniz ne sizin anlamadım sürekli yorumumu begenmemeler konularımla dalga gecmeler falan noluyo yani. İstediğim konuyu istediğim kadar açarim. Sizi hiç ilgilendirmez
Benim senin konumla dalga geçtiğim tek bir şey göstersene

Istediğin kadar konu aç evet beni ilgilendirmez ama aynı konu başka başlıklarla açılması doğru değil ve bu konuda Kazen seni uyardı unuttun galiba

Konu sahibi

M mavsbulut buyur göster tek dalgacı kelimeyi dediğim gibi konu sahibi Kazen seni uyardı yine başka başlık ama genelde aynı içerik

Konu aç fakat bunun tepkisini bir ben değil herkes veriyorsa bir sebebi var demek ki dimi

Istediğin kadar konu aç evet beni ilgilendirmez ama aynı konu başka başlıklarla açılması doğru değil ve bu konuda Kazen seni uyardı unuttun galiba
K Kazen farklı uyaracak bu sefer bence pare.
Kendını cok hırpalama , algı yetenegınınin kapalı olduğunu düşünüyorum.

Konu sahibine normal anlattim allah bilir diye birde bana atar yapti o kadar cok etiket aldim ki artik yorum yapmak zorunda kaldim
Şimdi okudum geçen yazdığını acaba ben mi yanlış yapmışım diye. Özür dilerim esmalar bende ters etki yapıyor heralde, veya ben anlayamadim yazdığını. Tekrar özür dilerim

Sana söylemedim diğer arkadaşa söyledim yok ulu, yok şöyle yap falan demiş ya

MssPARE MssPARE Özür dilemisim, üzgün olduğumu belirtmiştim niye yorumumu beğenmiyorsanız ki. Hayır bir de beni hor görüyorsunuz böyle yaparak ki siz ne alaka diyiceksiniz. Neyse ya bir şey demiyorum artık sizlere

X