Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Birşey danışmak istiyorum 9 yaşında oğlum uyumak istemiyor eşim kurşun döktürelim diyor nazar falan vardır diyor ben hangi esmaları duaları okuyabilirim diye sormak istiyorum
Ayetel kursi, amenerrasulu, fatiha, ihlas surelerini okuyun 3 er kere

harika bir konu :KK200:
benim 5.5 ay sonra gireceğim bi sınavım var, 4 yıla yakındır ara ara giriyorum bir türlü istediğim puanı elde edemiyorum. yaş 30a geliyor zaten, ders çalışmaktan bunaldım artık, artık bu son sınavım olacak. hafızamın kuvvetlenmesi için, erken uyanabilmek için, odaklanmanın artması için hangi esmaları önerirsiniz? ikizler burcuyum bu arada. :KK19:
Ya Hak, Ya Hayy u Ya Kayyum, Ya Alim, Ya Latif
Ya Fettah

Son düzenleyen: Moderatör:
Gunde 100 kere okuyorum.
Sayı yuksek tutulabilir ama ben hep 100 okurum cunku baska esmalarımda var. Birde agırlık olabilir. Sayıyı yuksek tuttugumda şeytan okumamam için araya giriyor. O yuzden benim için ideali bu. Esmalarda önemli olan düzenli okumak ara vermeden.o zmn faziletlerini goruyorsunuz inşallah
Ya Latif, Ya Vehhap, Ya Şekur, Ya Berr
Cevabınız için teşekkür ederim. Alıntıladığım mesajdaki gibi örneğin;
1- Ya Latif, Ya Vehhab,Ya Şekur, Ya Berr
2- Ya Latif, Ya Vehhab, Ya Şekur, Ya Berr şeklinde kombin halinde mi 100'e tamamlıyordunuz? Yoksa her birini 100 kere mi okuyordunuz? (100 ya latif, 100 ya vehhab, 100 ya Şekur...vb..gibi)

Cevabınız için teşekkür ederim. Alıntıladığım mesajdaki gibi örneğin;
1- Ya Latif, Ya Vehhab,Ya Şekur, Ya Berr
2- Ya Latif, Ya Vehhab, Ya Şekur, Ya Berr şeklinde kombin halinde mi 100'e tamamlıyordunuz? Yoksa her birini 100 kere mi okuyordunuz? (100 ya latif, 100 ya vehhab, 100 ya Şekur...vb..gibi)
Rica ederim
Kombin olarak okuyorum. Ya Berr den sonra tekrar başa dönüyoruz ayrı ayrı degil yani

Benim okul arkadaşım vardı güzel bir kızdı ben evlendim o bekar kaldı evlenmedi,ona "ve huvel aliyyül azim 100 kere günde okumayı"tavsiye ettim 1 ay sonra acaip derece kısmeti açıldı,herkesaramaya başlamış,evlilik teklifleri almaya başlamış,şimdi biriyle bir süredir görüşüyor "ciddiyiz"diyor İnşallah bu sefer evlenir.Ya Nur esmasını da önerdim annesiyle çok kavga ediyorlardı bu esmayı okuduğundan beri araları düzeldi iş hayatı iyi oldu,hatta kendine çok güzel bir işyeri açtı.
Morrmeneksee Morrmeneksee canım bak bir. Genel olarak bu grupta arkadaşlar çok güzel tecrübeler paylaşmışlar.

Meraba arkadaşlar topiginiz çok güzel bende Esma çekmek istiyorum kısmetim yok kimse istemiyor görücü dahi çıkmıyor,yıldızım çok düşük kimse beğenmedi bu zamana kadar gözlerim iri diye dalga geçildi bende sevilmek istiyorum hayırlı şekilde Auram çok zayıf geçmişe bağlılığım var bana hangi esmaları önerirsiniz şimdiden tesekur ederim

Meraba arkadaşlar topiginiz çok güzel bende Esma çekmek istiyorum kısmetim yok kimse istemiyor görücü dahi çıkmıyor,yıldızım çok düşük kimse beğenmedi bu zamana kadar gözlerim iri diye dalga geçildi bende sevilmek istiyorum hayırlı şekilde Auram çok zayıf geçmişe bağlılığım var bana hangi esmaları önerirsiniz şimdiden tesekur ederim
Ve huvel aliyyul aziym oku canım Günde 100 defa..Allahın izniyle kısmetin açılsın inşAllah.
Ama olumsuz düşünüp olumsuz konuşmak nrgatif enerji çeker.
Olumlu düşünmeye ve olumlu konuşmaya gayret edin .Ve şükretmeyi asla unutmayın güzel kardeşim.

Ve huvel aliyyul aziym oku canım Günde 100 defa..Allahın izniyle kısmetin açılsın inşAllah.
Ama olumsuz düşünüp olumsuz konuşmak nrgatif enerji çeker.
Olumlu düşünmeye ve olumlu konuşmaya gayret edin .Ve şükretmeyi asla unutmayın güzel kardeşim.
Denicem kuzum Allah razı olsun

4444 defa salavati tefriceyi okudum ve biter bitmez duam kabul olmuştu 🤗
Bizde grup halinde okumustuk. Ben bir buçuk ay sonra kardeşimde 3 ay sonra hamile kalmisti. Bu duanın hurmetinemi tabii onu bilemeyiz, Rabbim bilir...ama hamile kalma niyetiyle okumustuk.

Ya Aliyy
Gunde en az 100 kere oku cnm

Merhaba hanımlar topiğiniz çok güzelmiş okumaktan kendimi alamadım ben de bu şekilde esmaların mucizelerinden yararlanmayı çok istiyorum fakat kendime uygun esmayı bulamadım bir türlü ev araba mal mülk çocuk sahibi olmak vs gibi niyetlerim yok okurken Allah rızası için okumak istiyorum her esmanın kendine özel faziletleri var kimisi zengin olmaya yarıyor kimisi çocuk sahibi olmaya benim bu şekilde belirli bir niyetim olmadığı için kendime uygun esmayı bulamıyorum sanırım ya latif esması çok ağır geldi mesela bana kaç gün kendime gelemedim bunalıma girdim (çok yüksek sayılarda zikrettim o yzüden olduğunu düşünüyorum başlarda huzur veriyordu çünkü)
Burcum başak bana önerebiliceğiniz bir esma var mı ya malikül mülk esmasına karşı bi sıcaklık oluştu içimden onu çekmek geliyor bir de ya fettah esmasını rüyamda görmüştüm o esmanın hatmiyle sıkıntım çözülüyordu bu esmalar hakkında biraz bilgi verebilir misiniz deneyimliyenler ☺️

Merhaba arkadaşlar, size üç sorum olacak. 20 yaşımdayım. Size aşağıda bahsedeceğim konulardan dolayı kendimi yalnız hissediyorum. Yapabileceğim bir şey yokmuş gibi hissediyorum.Yardımcı olursanız beni çok mutlu edersiniz.
İlk sorum ; Benim bir rahatsızlığım var. 2 senedir yapmadığım, denemediğim sey kalmadı, bu yüzden hastalıklar için bildiğiniz ise yarayan bir esma var mı ?
İkinci sorumda ; bu hastalığım sürecinde ozguvenim çok düştü. Özgüvenli, güçlü olmak istiyorum bunun için bir esma
Üçüncü sorumda ; hastalığımdan dolayı beni yormayan, yüksek maaşlı bir iş fırsatı lazım bunun içinde Esma onerebilirmisiniz?

Merhaba arkadaşlar, size üç sorum olacak. 20 yaşımdayım. Size aşağıda bahsedeceğim konulardan dolayı kendimi yalnız hissediyorum. Yapabileceğim bir şey yokmuş gibi hissediyorum.Yardımcı olursanız beni çok mutlu edersiniz.
İlk sorum ; Benim bir rahatsızlığım var. 2 senedir yapmadığım, denemediğim sey kalmadı, bu yüzden hastalıklar için bildiğiniz ise yarayan bir esma var mı ?
İkinci sorumda ; bu hastalığım sürecinde ozguvenim çok düştü. Özgüvenli, güçlü olmak istiyorum bunun için bir esma
Üçüncü sorumda ; hastalığımdan dolayı beni yormayan, yüksek maaşlı bir iş fırsatı lazım bunun içinde Esma onerebilirmisiniz?
Özgüven için: Ya Bais, Ya Azim, Ya Celil, Ya Cebbar

Tüm hastalıklar :Ya Şafi, Ya Muhyi, Ya Nafi, Ya Hayy, Ya Kayyum
Özelden yazabilirsen daha fazla yardımcı olmak isterim. Zira her organ için ayrı esmalar okunuyor netten esmalar ve vucud haritası olarak arastırabilirsin

İş işin:Ya Latif, Ya Şekur, Ya Rezzak, Ya Ganiyy, Ya Fettah

Bunları kombin olarak okuyabilirsin peşpeşe yani

Ya Aliyy esması ikizler ve aslan burçları için harka bir kısmet açıcı bir esmadır,bu esma 2 ay sonra etkisini göstermeye başlar,çünkü önce üzerinizdeki negatif enerjileri temizler ve auranızı arındırır,sonra yıldızınızı yükseltmeye başlar,ya Nur esması ile öneririm.Çünkü Ya Nur esması yıldızınızı hep dişi tutar,size nazar değip yıldızınızın düşmesine engel olur,nazar yıldızınızı düşürüp kısmetinizi kapatır.Benim tavsiyem Ya Aliyyu Ya Nur esmasını1001 kere okumanız.Ya Fettah esması size heybet verir sizi güçlü ve dediğini yaptıran birisi yapar.Ayrıca fetheden özelliğinde olduğu için gönülleride fethedersiniz,hayatınızdaki maddi ve manevi tüm blokajları tamamen kırar yok eder.Herkesin gözünde çok saygın bir insan olursunuz.Yengeç burcu veya yükseleni yengeç burcu olanların esması da Ya Şekur esmasıdır.Ya Şekur yengeç burçlarının hayatını bir mucizeyle değiştirecek kadar güçlüdür.Akrep ve koçlar için harika bir esma söyleyim Ya Vahidül Ahad okunması,canınız istediği kadar okuyabilirsiniz.Ya Latif esmasını tüm burçlara öneririm geniş bir açılımı vardır,hem çok sevilirsiniz hemde rızık için tüm kapıları açar ve tüm dilekleriniz olmaya başlar,ayrıca sizi daha da dişi yapar.Bu arada pek bilinmez ama güzellik ve incelik verir,çok kibar,çok kadınsı ve çok sabırlı olursunuz.
Yay burcu esmasi da var mi? Bir de ben dün ya vedud cektim 4000 kez . Gece birden uyandım. Uyandırıldım yani. En son duyduğum sey ; duanı böyle et, duaların kabul olmuyor değil dediler rüyam da. isteklerimizin olması için ya fettah mi çekiliyor sadece? Bir de gerçekten bu kadar mucize oluyor mu ? Sevap oluyordur . Ama esmalar ne kadar zamanda etki ediyor ? Çok konuştum kusura bakmayın 😅🌸💙

yazdiklarinizi hayretle okudum Allah in guzel isimlerinden ne gibi bir kotuluk gelir
hasa isteyen istedigi kadar okusun birakin boyle seyleri insanlari korkutarak duadan uzaklastiriyorsunuz ebced degerininden bir fazla okudu diye diger canlilar mi musallat olcak illa birakin su kafalari illa hoca mi bulmaliyiz ne okuycaz diye Ameller niyetlere goredir boyle seylerle insanlarin kafasini bulandirmayin
Hatta boşuna dua etme dua ettiğin kişi senin kaderin değil diyenler de var :/

🙏🏻🙏🏻şükürler olsun 😍 hergün aynı esma ya da esmaları okumak etkisini daha çabuk görmeyi sağlıyor
Allah bu topigi açanın ne istediği varsa en en kısa zamanda hayırla versin inşallah. Bana şey dediler zikrlerin gunu var gününde çekmezsen etki etmez dediler. Ve 100 un üzerinde çekme birşeyler musallat olur dediler :/

X