Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Çok sağol canım. Sayende bilmediklerimi öğreniyorum. Allah razı olsun.
Ben de sizlerden öğreniyorum canım benim
Bi arkadaşım vardı iyi insanlar ama hayatları biraz bunalımlıydı ben toplu hatimlere onları da kattım ablası abisi ve kendisi artık sürekli esma çekiyorlar ve çok iyi geldi bize diyorlar

Darısı başımıza mutlaka bizlerin de hayatına bir renk katacaktır esmalar. Belki görürüz belki ahirette karşılığını almak nasip olur.

arkadaşlar hastalığı olanlar için söylüyorum. her hastalık için ayrı esmalar var bende dün çok güzel videolar izledim . size de tavsiye ederim youtube de habibe ayvacı diye çok hoş bir bayan hoca

Bu dua başkasının evlenmesi için de okunabilir değil mi?

Arkadaşlar buyrun❤❤❤

S. a buradan öğrendiğim Ya Ğaniyy esmasına basladım bir suredir okuyorum bende şöyle bir etki yaptı. Tvde gördüğüm kişileri istemsiz olarak karakter olarak yorumluyorum. Okuyupta boyle bir etkiyi yasayan var mı?
Birde ben bebek için okuyorum bu ismi mesela ama Ya Ğaniyy Esmasının baska ozelliklerininde tecelli etmesi mumkun oluyor mu acaba

Bir esmanın pek cok fazileti var aslında ben sadece birsey için okumaya basladıysam diğer faziletlerini de goruyor muyuz arkadaşlar

Kişilik analizi şeklinde mi tabii başka etkileri de tezahür eder. Ben ona göre okuyacağım ve okumayacağım esmaları seçiyorum ya Vâsi mesela beni savunmasız bırakıyor ama arkadaşıma iyi geldi çünkü onun karakteriyle zıt etkiler taşıyor. Ben mesela hassas, duygusal biriyim arkadaşım daha maskülen yapıda. Falan.

Evet canım kişilik analizi yapıyorum
Birde duygu durumunu hissediyorum bugun üzgün diyorum mesela cok degişik
Ya Vasi bende baslamıstım ama kısa sürede bıraktım. Ben bıraktıgım Esmaların nedenini anlamıyorum okumak içimden gelmiyor demekki bana uygun degil diyebiliyorum sadece
Ama bazı esmaları sürekli okumak istiyorum okudukça okuyasım geliyor

Bu arada kanser hastası abim için şifa esmaları okuyorum Allah kabul eder inşallah
Kanser için etkili bir esma var mı arkadaslar?
Allah hepimizin hastalarına ümmeti Muhammed in hastalarına Ya Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah

Canım vücuttaki eksik vitaminler ve minareller gibi düşün mesela kansızlık varsa canın kuru üzüm pekmez ister. Ya da c vitamini eksiktir turunçgil tüketmek isteriz. Ama b12 çok yüksekse et ve süt ürünlerinden uzaklaşırız. Bu esmalardan oluşuyoruz ama farklı oranlarda var herkeste. O yüzden kimde hangileri eksikse onlara yönelip fazla olanlardan uzaklaşıyoruzbunlar benim kendi tespitlerim tabii

Esma okumalarına ben de başladım 5-6 gündür. Kendime göre 5 Esma seçtim, onları çekiyorum günlük. Ben de şunu fark ettim. Esmaları okuyunca bir ferahlık geliyor içime. Kafama taktığım konular sanki çok da imkansız değilmiş gibi, dualarım kabul olacakmış gibi hissediyorum. Esma’yı okumadan önce gün içinde bazen kendimi çok çaresiz hissettiğim konular oluyor, ancak esmaları okurken aklıma bu konular geldiğinde imkansız olanlar bile çok da uzak değilmiş gibi.

Kanser için hergun 66 defa cella celaluhu okuyun muhakkak çok kısa ve kolay

Canım abin okuyabilecek durumda mı? Okuyabilirse 'estafurullah ' çeksin gücü yettiğince ve 'hasbünallahü venimel vekil' okusun Allah benim vekilimdir o ne güzel vekildir demek. İşini Allah'a teslim etmiş olur. Sen de 'ya mucib ya şafi' ya da 'ya cami ya şafi ' oku onlar hızlandırıcı esmalarRabbim şafi ismiyle şifalar versin inşallah

koçlar için harika bir esma söyleyim Ya Vahidül Ahad okunması,canınız istediği kadar okuyabilirsiniz.Ya Latif esmasını tüm burçlara öneririm nasıl bir etkisi var ya vahid ya ahad diye mi okunur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…