Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Allah sizden de razı olsun bu topigi açarak vesile oldunuz bir nevi birde ya ganiyy çekerken aklımda olmadan agizmdan la havle bela kuvvete illa billahil aliyyil azim çıkıyor
Amin inşallah ne güzel kaç ismi bir arada zikretmiş oluyorsunuz Allah kabul etsin inşallah

Her perşembe gecesi devam edeceğim değil mi tesbih namazina
Hayır canım tek gece kılınıyor. Gece 2 Rekat Allah rızası için namazı kıl, sonra 2 Rekat peygamber efendimize hediye et, son 2 Rekat da duan için kıl. Namazlarda fatihadan sonra ayetel kürsi oku Bitince yerinden kalkmadan 99lu tesbihin her bir boncuğuna 3 ihlâs bir fatiha en son imameye 3 ihlas 1 fatiha oku yani toplamda 300 ihlâs 100 fatiha oluyor duanı et okuduğuntesbihi kıbleye karşı as. Duan kabul olana kadar o orada kalacak çıkartmayacaksın ve kimseye de söylemeyeceksin duan kabul olunca 40 tesbih daha al o dualadığın tesbihi de al ve ister dağıt ister camiye bırak istediğin kadar anlat serbest

Teşekkür ederim Allah razı olsun

Ben de birkaç sene önce çok acı çektiğim,o zamanki mutluluğu yaşamama engel olan,kendimi uğruna bir buçuk sene üzdüğüm bir arabozan yüzünden Kahhar esmasını çekmiştim. O an nasıl öfkeyle yaptım bilmiyorum... alakası var mı bilmiyorum,o kişi 1-2 sene sonra vefat etti. Hem de acı çekerek. Ben o zaman nefsine uydum, Allah belki kendi cezalandırabilirdi niye böyle birşey yaptım bilmiyorum çok üzüldüm. Allah'ım inşallah affeder. Öfkeyle,kalp kırgınlığıyla,sinirle istemediğimiz şeyleri yapabiliyoruz. Paylaşmak istedim.

Ya Kahhar ve birkaç tane daha esma enerjisi ağır esmalar diye biliyorum. Eğer sen birisi için haksız yere okursan o ismin içerdiği ağırlık sana gelir. İki ucu keskin bıçak gibi. O yüzden ben enerjisi sert esmaları asla okumuyorum. Size gelince; muhtemelen vadesi dolduğu için vefat etti kişi ama sizin de okumadan dolayı vicdan azabı duymanız çok normal. Ne söylersek titreşimini evrene yayıyoruz ve çoğu zaman da söylediklerimizi yaşarken buluyoruz. Sinirli, öfkeli, kızgın ne durumda olursak olalım söylediklerimizi 3 defa düşünerek söylemeye özen göstermeliyiz. Sonrasında alınan yükün ağırlığı bir ömür gitmeyebilir. telasememuresi

Teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…